کاران: زمانی که خاطرات نیز کیفرخواست

ماسون فاستر / اطلس
کاران: من با سفر به دره سیلیکون و مبارزه برای عدالت در حال بارگذاری توسط سوزان فاولر وایکینگ

فقط بیش از سه سال پیش در فوریه 19, 2017, سوزان فاولر منتشر شده یک پست وبلاگ. “من و بعد فورا رفت واز بسیاری از سوالات بیش از چند ماه گذشته در مورد اینکه چرا من چپ و چه وقت من در حال بارگذاری شد مانند” او آغاز شد. “این عجیب و غریب و جذاب و کمی هولناک داستان سزاوار است که گفته شود در حالی که آن است که هنوز هم تازه در ذهن من, بنابراین در اینجا ما بروید.”

کمی هولناک این امر به نوبه خود خارج شد و کتمان حقیقت. پست مستند یک الگوی تبعیض و آزار و اذیت در این شرکت است که تا به حال از آن ساخته شده عمومی آن ماموریت به تغییر راه مردم حرکت را از طریق جهان. در اولین روز خود به عنوان یک سایت-قابلیت مهندس فاولر نوشت: او مدیر propositioned او را برای رابطه جنسی از طریق بارگذاری داخلی سیستم چت. بعد یک مدیر به فاولر درخشان بررسی عملکرد او اصلاح آن را پس از این واقعیت او نوشت: به منظور محدود کردن آزادی او را به حرکت به یکی دیگر از تیم در حال بارگذاری—و علاوه بر این او گمان به اعتبار برای نگه داشتن یک زن به عنوان یک گزارش مستقیم زمانی که تعداد نسبتا کمی از زنان مشغول به کار در این شرکت است. در نقطه دیگر پس از بارگذاری تا به حال تصمیم به خرید آن مهندسین مارک کت چرم مرغ گیر و همکاران زن مطلع شدند که آنها نیاز به چشم پوشی از این perk: این شرکت به گرفتن تخفیف در سفارش فله برای مردان اندازه یک ایمیل توضیح داده شده اما “وجود دارد نه به اندازه کافی زنان در سازمان” به همان تخفیف برای کت خود را. این شرکت دست زدن به همه چیز بود و پوچی که در این زمینه از بقیه شکارچی پرندگان, وبلاگ, پست, همچنین به عنوان خوانده شده به عنوان شواهدی از چیزی شوم.

فاولر بعد فورا رفت و ویروسی. آن منجر به رسیدگی به بارگذاری فرهنگ بود که شرکت انجام شده توسط سابق آمریکا دادستان کل اریک هولدر. آن منجر به استعفای بارگذاری بنیانگذاران و زمانی مدیر عامل شرکت تراویس Kalanick. آن منجر به اثبات قابل سنجش یا تعیین تغییر دهید. اما این منجر به بیشتر لبخند و نوع تحول به عنوان به خوبی. چند ماه قبل از روزنامه نگاران در گزارش Harvey Weinstein خواهد گسترش #MeToo جنبش فاولر را پست و خشم آن الهام گرفته میان هر دو تکنولوژی کارگران و بسیاری از مردم که زندگی شده اند به شکل توسط خود کارگران—پیشنهاد یک تغییر. یک کارگر می تواند یک سوت و بدون واسطه. او می تواند به او بگویید که داستان در خود کلمات خود را در شرایط خود. و او را حداقل در این مثال شنیده می شود.

وایکینگ

این هفته فاولر انتشار یک کتاب Whistleblower: من با سفر به دره سیلیکون و مبارزه برای عدالت در حال بارگذاری. در یکی از راه های خاطرات است که گسترش در سال 2017 پست وبلاگ: این اسناد در جزئیات است که عمیق تر و بیشتر روده غم انگیز تر از 2900-کلمه ورود می تواند اجازه می دهد فاولر تجارب در حال بارگذاری. آن را بازگو گاه به گاه تبعیض جنسی و گاه به گاه نژادپرستی و به عنوان Maureen Dowd قرار داده و آن را در یک مقاله در مورد فاولر اصلی پست “خود زیاده نوجوان جزیره لذت ذهنیت دره سیلیکون.” اما Whistleblowerبا وجود آن زیرنویس مرجع به Uber نیز خاطرات در مفهوم کلاسیک است. این داستان چگونه فاولر زندگی شکل گرفت که او در حال بارگذاری—اما یک داستان بیش از حد از مبارزه برای یک زندگی است که نمی خواهد تسلیم به این شرکت را تحت تاثیر قرار.

در سراسر فاولر و پنجه نرم با تنش بین دو حالت: فاولر به عنوان یک فرد مشهور برای یک چیز در مقابل فاولر به عنوان یک فرد کامل متوقف شود. این کتاب موفق دقیقا در آن اذعان کرد که این دو آمار و ارقام نمی تواند معنی داری disentangled از هر یک از دیگر. فاولر داستان—کامل داستان—کیفرخواست. این چیزی است که می دهد Whistleblower قدرت آن است.

فاولر آغاز می شود در ابتدا. او می نویسد: از دوران کودکی خود را در روستایی در ایالت آریزونا که در آن او بزرگ شده در یک خانواده از مسیحیان انجیلی یکی از هفت فرزند. Fowlers بودند با محبت و شاد و هنری; آنها نیز بسیار ضعیف است. مادر او homeschooled او. هر دو پدر و مادر—پدر او یک واعظ—القا او نه تنها مصمم خودکفایی بلکه عمیق کنجکاوی در مورد مسائل بزرگ: آنچه در آن به معنی یک فرد خوب است. چه عدالت در زندگی tumults ممکن است واقعا شبیه است. “شما باید در این جهان و نه در جهان,” پدر او استفاده می شود به وکیل او آن را توصیه است که دوره های آموزشی از طریق فاولر کتاب. عنوانی واقعیت شکارچی پرندگان خاطرات—یک 25 ساله عضو Uber رتبه و فایل وادار کردن این شرکت برای تغییر—ممکن است قابل توجه است. خواندن Whistleblowerهر چند نتیجه شروع به احساس اجتناب ناپذیر است.

در سال 2017, وبلاگ, پست, اولین بار نیست فاولر صحبت کرد تا در این راه است. در حالی که او تحصیل در رشته فیزیک در دانشگاه پنسیلوانیا او می نویسد: او درهم با اساتید و مدیران: یک شخص دانشجو بوده و مرور روان-سلامت بحران و مسئولان مدرسه او می نویسد: به نظر می رسید به او را به انتظار مسئولیت خود را در تلاش. (“این است که کار خود را در حال حاضر” او بازگو استاد اطلاع او.) او در اعتراض به این که استاد به دیگران به دین. او نه او با اشاره به او را به شاگردی به کمک او نیاز دارید. و نگران او بود که برای او در آن بود که او کار را به زمان از او مطالعات خود را به مطمئن شوید که او دریافت کرده است که کمک. به زودی او دانشجویان و استادان او می نویسد بودند و نام تجاری خود را به عنوان دشوار است. “در حال حاضر من چیزی بیش از یک مسئولیت” او می نویسد.

صحبت کردن—و نه شنیده بودن—تبدیل به یک الگوی. فاولر دادن از گرفتن دکترای خود را در فیزیک به دره سیلیکون که در آن او کار می کرد به عنوان یک رمز گذار در شروع یو پی اس شطرنجی و PubNub. در شطرنجی او متوجه شدند که او مشغول به کار بود بسیاری از ساعت بیشتر از او (مرد) همکار مهندسین—14 ساعت روزهای هفته اغلب تعطیلات آخر هفته—و در عین حال ساخت $50,000 کمتر از آنها. او برای افزایش خواسته او رد شد بر این اساس که او نیاز به “اثبات تعهد من به این شرکت است.” او در سمت چپ. در PubNub مستقیم مدیر ساخته شده تکرار نظرات در مورد شرکت بنیانگذاران بودن “نیش” و “یهودی” و در مورد زنان مراقبت بیشتر در مورد پرورش کودکان نسبت به پرورش حرفه. “منظور از گزارش خود رفتار” او می نویسد: “من سعی کردم به پیدا کردن منابع انسانی نماینده در این شرکت است.” این شرکت یکی ندارد.

Uber آیا چنین نماینده. اما زمانی که شکارچی پرندگان مدیر در اولین روز propositioned او و زمانی که او بلافاصله هشدار داده HR خود را در مورد رفتار او را گزارش اخراج شد. (مدیر بود “با مجری” توضیح رفت و آن را “اولین جرم”—یک ادعا می کنند که فاولر هنگامی که او شروع به صحبت کردن با زنان دیگر مهندسین در شرکت کشف شده به یک استاندارد و نادرست پاسخ دهد.) اما فاولر نگه داشته و مصرانه مستند توهین و سوء استفاده های جنسیتی و نژادپرستی و قلدری است. او وحی فرستاده سیاهههای مربوط به چت و ایمیل به بارگذاری را بخش منابع انسانی. او نه تنها نگه رسید; او به طور فعال به اشتراک گذاشته و آنها را با افرادی که در یک موقعیت برای انجام کاری در مورد آنها. در یک نقطه marveling در چگونه ممکن است پر سر و صدا و بی سابقه در همان زمان, او در بر داشت خودش را بدانم که آیا یک راه به گزارش ساعت به ساعت.

او تجربه منحصر به فرد. در یکی دیگر از راه آن نمی شد. در آن ریتم فاولر حساب تماس به ذهن برای یک چیز ترین محوری در صحنه دستیارزن سبک و جلف سبز اخیر قابل توجه فیلم است که به نظر درهم و برهم کردن از همدستی و خوشنودی است که گاهی اوقات قدرتمند تسلیحاتی به منظور حفظ قدرت خود را. در آن جین (با بازی جولیا گارنر) دستیار به یک Harvey Weinstein–esque تهیه کننده فیلم تلاش می کند در راه خود را به یک سوت هشدار منابع انسانی نماینده (Matthew Macfadyen) به رفتار او رعایت شده در تولید ، نماینده ارائه می دهد و او را قانع کننده فکس از نگرانی قبل از اطلاع او که هیچ چیز انجام خواهد شد در مورد تولید کننده رفتار—و که او باید در نظر او جاه طلبی های حرفه ای قبل از ساخت یکی دیگر از جمله شارژ. که پاسخ به آن شده است یک موضوع در آثار اخیر از meta-گزارش نیز در میان آنها Jodi Kantor و مگان Twohey را به او گفت و رونان فارو را گرفتن و کشتن: زمانی که حتی منابع انسانی مدیران ذینفعان در یک سیستم فاسد اغلب تنها راه برای تغییر این سیستم به یک مورد عمومی است که در خارج از سیستم.


این خلاف کاران در آمریکا اساطیر است که اغلب تنها شکل است. علامت احساس ملاقات باب وودوارد در dimly روشن پارکینگ گاراژ—انگیزه های خود را یک راز تا حد زیادی حتی به این خبرنگار که در تعامل با او. چلسی منینگ به تنهایی عمل کرده و خرس عواقب که راه بیش از حد. بنابراین در بیشتر قسمت ها, آیا ادوارد اسنودن. بنابراین Daniel Ellsberg. بنابراین Sherron Watkins. بنابراین مونا هانا-Attisha. بنابراین بسیاری از دیگران: خودی که احضار شجاعت برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها می دانستند با جهان خارج است. خلاف کاراناست یکی از چندین تازگی منتشر شده خاطرات—همه آنها نوشته شده توسط زنان—که پیچیده است که اساطیر و تعامل بیشتر diffusive اعمال وحی است. این آثار نه افشای گسسته نمونه از فساد و تخلفات شرکت های بزرگ. آنها در معرض فاسد فرهنگ—سیستم مورد که مانند سنتی whistleblower آنها دست اول دانش است. آنها آوردن نویسندگان خود را از زندگی به اطلاعات به اشتراک گذاری آنها را با جهان است. نوشتن خاطرات خود را تبدیل به انتگرال به عمل حس کرد.

Uncanny Valley, آنا وینر جامعه شناسی-inflected بازگویی زندگی او در سن فرانسیسکو مبهم ناکجاآباد, تار خط بین سابقه شخصی و معرض. (“در شهر” وینر می نویسد در یک نقطه “به دام افتاده در غربت برای خود اساطیر گیر در یک توهم یک halcyon گذشته تا به حال نه کاملا به نوظهور حرکت از فناوری dark triad: سرمایه و قدرت و شیرین و مطلوب overcorrected جنس مخالف مردانگی.”) در سرزمین مردان, Adrienne میلر خاطرات و اسناد از یک دیدگاه شخصی نرم misogynies آمریکا صنعت چاپ و نشر. می دانم که نام منشانل میلر حساب او چگونه اصلاح زندگی او و پس از او مورد تجاوز قرار گرفت در دانشگاه استنفورد این دانشگاه دو برابر به عنوان یک کیفرخواست از یک سیستم عدالت که موفق به ارائه عدالت است. چه ما نیاز به مردان ، یک پیشنهاد توسط E. ژان کارول کتاب در مورد تمدید سفر جاده ای. آن را نیز می خواند اما به عنوان شواهد مستند—به عنوان یک مادام العمر تجمع توهین نقض و ضرب و جرح.

این کتاب اذعان کرد که گاهی ظالمانه ترین حقایق هستند که دو عنوان در زندگی تجربه می کنند. در نزدیکی پایان از خلاف کارانسوزان فاولر توضیح می دهد چگونه او مردد بود به صحبت کردن. او می دانست که چه اتفاقی می افتد به خبرچین. او همچنین می دانستند اما چه اتفاقی می افتد زیرا آنها. “من … احساس بسیار به شدت” او می نویسد: “که جهانی شد دیگر کسی دیگری را مشکل دیگر اما این است که این معدن شد.”

خلاف کارانآن را به عنوان اتفاق می افتد این است که debuting به عنوان سالگرد 20th باشد از Erin Brockovich روش. که فیلم داستان دیگری از افشاگری اطلاعات گفت: به طور غیر مستقیم از منظر یک زن به پایان می رسد در یک مجزا شاد باشید. فاسد شرکت است ، قربانیان خود را از طریق شهرک های نقدی را از شرکت دریافت یک اندازه گیری کمی از عدالت است. Brockovich خودش را در کار خود را در عزم خود را—توجیه است. Sheryl Crow توانمندی سرود “هر روز یک جاده پیچ در پیچ” نقش به عنوان فیلم رول اعتبارات و جیک جیک از آلبوم—من کمی نزدیک تر به احساس خوب—اصرار دارند که در پایان ارائه شده است خوشحال است. خلاف کاران و دیگر آن خاطرات حال نه چندان مرتب. آنها ممکن است پاک کردن خائنانی و ممکن است آنها به اشتراک گذاشتن یک هدف کلی به عنوان فاولر مبالغ آن را تا “ساخت خودم قهرمان در داستان خود من”; انس خود را با این حال پیچیده آنها. خود صمیمیت اذعان چقدر دشوار است زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد سیستم های جداگانه عمل حس کرد از این اساسی تر عمل از داستان سرایی. که در آن یک پایان و آغاز شد ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>