چرا رئیس جمهور با فشار دادن یک مالاریا به مواد مخدر ؟

سلامت آنچه در واقع شناخته شده در مورد هیدروکسی کلروکین دارو که مغلوب ساختن پیشی جستن است تثبیت شده بر اساس

توسط NEWS-SINGLE در 19 فروردین 1399
اقیانوس اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

دو هفته پیش, فرانسوی, پزشکان منتشر تحریک آمیز مشاهده در یک مجله میکروب شناسی. در غیاب یک درمان شناخته شده برای COVID-19 پزشکان گرفته بود به آزمایش با مواد مخدر قوی شناخته شده به عنوان هیدروکسی کلروکین. برای دهه مواد مخدر استفاده شده است برای درمان مالاریا—که ناشی از یک انگل است نه یک ویروس. در شش بيمار مبتلا به COVID-19 پزشکان ترکیب هیدروکسی کلروکین با آزیترومایسین (به بسیاری از شناخته شده به عنوان "Z-Pak" یک آنتی بیوتیک است که باکتری ها ویروس نیست) و گزارش داد که پس از شش روز از این رژیم همه شش نفر آزمایش منفی برای ویروس.

گزارش چشم افراد مشهور, دکتر, Mehmet Oz, که پس از به نظر می رسد در فاکس نیوز به بحث در مورد هیدروکسی کلروکین 21 بار. به عنوان اونس قرار داده و آن را به Sean Hannity, "این, فرانسوی, دکتر, [Didier] Raoult بسیار معروف عفونی-متخصص بیماری های در حال انجام برخی از کار های جالب در یک مطالعه مقدماتی نشان می دهد که او می تواند خلاص شدن از شر این ویروس در شش روز در 100 درصد از بیماران او درمان می شود." Raoult ساخته شده است که اخبار در سال های اخیر به عنوان یک پان انضباطی provocateur; او سوال آب و هوا تغییر و تکامل داروینی. در تاریخ 21 ژانویه در ارتفاع از شیوع کروناویروس در چین Raoult گفت: در یک ویدیو یوتیوب "واقعیت این است که که مردم از coronavirus در چین, شما می دانید, من احساس می کنم بسیار نگران است." در هفته گذشته اونس شده است که ارائه مشاوره به رئیس جمهور در coronavirus توصیف Raoult به Hannity به عنوان "بسیار چشمگیر است." اونس گفته Hannity که او تا به حال به اطلاع کاخ سفید ،

Anthony Fauci است در میان تحت تاثیر قرار. روز مطالعه بیرون آمد Fauci پیشرو عفونی-بیماری کارشناس مشاوره کاخ سفید را coronavirus نیروی کار عنوان یافته به عنوان "حکایتی است." این گزارش نبود يک کارآزمايی بالينی تصادفی شده—است که در آن بسیاری از مردم به دنبال آن هستند تا ببینید که چگونه سلامت خود را کرایه نه به سادگی که آیا یک ویروس قابل تشخیص است. و اوز "100 درصد" تفسیر شامل آشکار حذفیات. با توجه به مطالعه خود سه نفر دیگر از بیماران که دریافت هیدروکسی کلروکین بودند بیش از حد بیمار آزمایش می شود برای این ویروس توسط شش روز (آنها انتوبه در ICU). یکی دیگر از حال بد واکنش به مواد مخدر و مصرف آن را متوقف. یکی دیگر آزمایش شد چون شش روز, او مرده بود.

با اینحال روز پس از Raoult را مطالعه منتشر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد آن: "هیدروکسی کلروکین & آزیترومایسین گرفته شده هم باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است." در این روز پس از تهمت بارها بازگشت به این ادعا. روز شنبه گفت که مدت تعویض بازی حتی نمی خواهد به اندازه کافی توصیف مواد مخدر: "این فوق العاده خواهد بود. از آن خواهد شد بسیار زیبا. از آن خواهد شد یک هدیه از بهشت, اگر کار می کند." پس از کم اهمیت جلوه دادن ارزش هواکش و اجتماعی فاصله اقدامات است که کارشناسان به شدت موافق مورد نیاز برای غلبه بر ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشور تهیه خواهد 29 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین برای ملی ذخایر. او گفت که او ممکن است شروع به مصرف دارو خود را.

در طی این دو هفته رئیس جمهور ایالات متحده در جهان تبدیل شده برجسته ترین به نقل از پزشکی اطلاعات غلط. در حالی که برخی از شواهد اولیه نشان داده است که هیدروکسی کلروکین ممکن است تحت تاثیر این دوره از COVID-19 تهمت است و مهم خود را بالا پزشکی مشاور و به حداقل رساندن خطرات جدی با تشویق آمریکایی ها به سعی کنید این دارو در حال حاضر. این بی پروایی نشان دادن تقدیر از توصیه های پزشکی از رئیس جمهور خطرناک است و در راه فراتر از پتانسیل آسیب های مواد مخدر خود را. زمان دقیق دستورات برای رفتار شخصی و بهداشت نیاز به اعتماد فوق العاده ای در آن به دستورات و درک این واقعیت است که این یک بیماری بدون درمان معجزه. اما به جای الهام بخش اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن است چرخد و از کم اهمیت جلوه دادن تعداد موارد در ایالات متحده به شدت موثر ترفند قات ارائه دهندگان خدمات پزشکی: ترجمه یک درمان اثبات نشده است که ترغیب مردم از جان گذشته با اعتماد به نفس کاذب و گیج کننده پیام.

معلوم نیست چگونه هیدروکسی کلروکین را برای درمان COVID-19 اما مواد مخدر یکی از بسیاری از در حال حاضر به فوریت مورد مطالعه برای درمان این بیماری است. داروهای آزمایش شده عبارتند از کسانی که می تواند بلوک های ویروسی تکثیر مانند remdesivir و دیگران که ممکن است هدف از راه ویروس متصل به سلول های انسان است. هنوز هم داروهای دیگر هدف به زیر و بم یک فرد پاسخ ایمنی در میان آنها یک کلاس از مواد مخدر شناخته شده به عنوان IL-6 بازدارنده. هیدروکسی کلروکین دارای پتانسیل نظری به تاثیر ویروس خود و یا پاسخ ایمنی. علاوه بر این برای درمان مالاریا هیدروکسی کلروکین مهم است که در درمان بیماری های خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس. در آن شرایط خاص این دارو به طور موثر در خدمت به زانو در آوردن یک پاسخ ایمنی بیش از حد فعال.

کاهش سیستم ایمنی بدن بیش از حد هر چند می تواند مردم را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است. دیگر داروهایی که سرکوب التهاب استروئیدی و ایبوپروفن—در ابتدا تولید برخی از شور و شوق به عنوان روش کنترل پاسخ ایمنی در COVID-19. آنها پس از نشان داده شده است نتایج مختلفی هستند و به طور گسترده ای توصیه می شود. حتی در افراد بدون بیماری هیدروکسی کلروکین را به طور بالقوه اثرات مضر طیف وسیعی از استفراغ و سردرد به موارد روان از دست دادن بینایی و حتی مرگ ناگهانی قلبی. این دارو باید با احتیاط استفاده می شود در افراد مبتلا به بیماری قلبی و اختلال عملکرد کبد—که هر دو coronavirus می تواند به خودی خود باعث.

بر اساس شواهد محدود تا کنون به هیدروکسی کلروکین به مردم به خوبی می تواند—به عنوان با اکثر داروهایی که زیر و بم سیستم ایمنی بدن—برخی از سود در برخی شرایط. برخی از مردم خواهد شد مریض تر از آن بسته به زمینه فیزیولوژی دیگر داروها آنها در حال گرفتن زمان و دوز. شناسایی که می ایستد به نفع و به همین دلیل نیاز به داده ها و چندین تصادفی کنترل شده مطالعات هیدروکسی کلروکین در راه هستند.

اما تهمت غوطه ور است به آینده. در مارس 28, ثابت خود را در میان شور و شوق FDA صادر اضطراری مجوز اجازه می دهد استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19. حتی هنوز هم این سازمان خواست که این دارو باید تنها به بیماران "برای آنها یک کارآزمایی بالینی در دسترس نیست یا مشارکت امکان پذیر نیست."

برخی از بیمارستان ها در ایالات متحده از جمله بیمارستان عمومی ماساچوست را آغاز کرده اند که ترکیب هیدروکسی کلروکین به پروتکل درمان در اختیار عفونی-متخصص بیماری های. دیگر موسسات بیشتر محافظت می شود. در دانشگاه واشنگتن پزشکان توصیه در مقام درمان سیاست است که اگر چه این دارو نشان داده شده است به مهار تکثیر ویروس در فرهنگ میمون کلیه با سلول های آن نشان داده نشده است به طور موثر ضد ویروسی" در موجودات زنده است. از دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان توصیه آن پزشکان که "در این زمان بدن از ادبیات و تجربه محلی را پشتیبانی نمی کند این روال استفاده از هر گونه درمان اختصاصی رژیم از جمله هیدروکسی کلروکین برای بیماران با تایید COVID-19 عفونت است."

نتیجه گیری هایی از این رسم بر این واقعیت است که بدن از شواهد باقی مانده و نتایج مخلوط می شوند. A randomized trial 30 بيمار با COVID-19 در شانگهای هیچ تفاوت قابل تشخیص ویروس در هفت روز با یا بدون هیدروکسی کلروکین. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که دارو ممکن است کمک COVID-19 علائم از جمله سرفه و تب, اما آن را شامل تنها 62 افراد مبتلا به موارد خفیف این بیماری و حذف هر کسی با شرایط است که می تواند در تشدید هیدروکسی کلروکین. در اواسط ماه مارس و اسرائیل محققان به این نتیجه رسیدند که وجود دارد زمینه کافی برای ادامه انجام تحقیقات با مواد مخدر, اما آن است که هر استفاده باید از نزدیک بررسی شود. دانشمندان توصیه می شود به طور گسترده ای در برابر رها کردن و در عین حال یکی دیگر از پزشکی متغیر در طول بیماری همه گیر.

در ایالات متحده Fauci همچنان همان خط به عنوان بقیه جامعه پزشکی—خوشبینی محتاطانه با یک چشم نزدیک بر روی بسیاری در حال انجام آزمایش های بالینی. مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به شدت به عنوان یک دستفروش. "چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟" رئيس جمهور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. "من دوباره آن را می گویند: چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را. من واقعا فکر می کنم آنها باید آن را. اما آن را انتخاب کنند. و آن را به پزشک خود را انتخاب و یا پزشکان در بیمارستان است." در یک جلسه مطبوعاتی دیروز او ره یک سوال برای Fauci در مورد هیدروکسی کلروکین و گفت خبرنگار است که دکتر نمی خواهد پاسخ دادن به آن است.

چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ تاریک احساسات از یک رئیس مدیریت بحران که دولت او موفق به آماده شدن برای آن موفق به توسعه و آزمایش موفق به برقراری ارتباط و شکست خورده به اندازه کافی ماسک صورت برای پزشکان. وجود دارد در واقع بسیار به از دست دادن. آمریکایی ها همچنین نیاز هیدروکسی کلروکین برای درمان جدی شرایط ایمنی و بیماریهای انگلی. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج مواد مخدر شده اند و احتکار آن اضافه شده به لیست در حال رشد از کمبود دارو. دو هفته پیش در تلاش برای تهیه برخی از آریزونا زن و شوهر, مصرف کلروکين است که به معنای استفاده در مخازن ماهی. مرد درگذشت.

در اين لحظات تجدید نظر از هر درمان است که می تواند با روشنایی ضعیف تابیدن از امید قابل درک است. اما حتی اگر هیدروکسی کلروکین در نهایت ثابت می شود سالم و مفید برای برخی از افراد مبتلا به این بیماری و شعار آن را به طور مداوم منحرف از نیازهای فوری این بحران است. در حال حاضر زمان به رها کردن تلاش و واقعی سیستم است که نگه داشتن مردم امن و ایجاد نظم. این یک زمان به دو پایین در سیستم های توسعه یافته بیش از چند دهه به ما کمک می کند پیدا کردن بهترین درمان برای بیماری ها و مطمئن شوید که آنها امن و موثر است. چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ به پیروی از منطق از بین بردن نشانه ها را متوقف کنید چرا که آنها ممکن است آهسته مردم در تلاش برای رسیدن به بیمارستان است.

در دمدمی مزاج پاسخ به این گیر مغلوب ساختن پیشی جستن داده است نشانه کمی که به او احترام می گذارد و یا حتی مشتریان دلایل علمی روند. هیدروکسی کلروکین می تواند در نهایت به عنوان بخشی از روش درمان که یک روز موجب صرفه جویی در زندگی می کند. خارج از مناسب تست و پاک کردن پیام های آن می تواند هزینه زندگی. پرداختن به یک جهان در یک جمعی دولت از ناامیدی تهمت اغراق آمیز ارائه می دهد امید به خطر می اندازد و مردم به او rambles.

در شنبه تهمت پیشنهاد تحقیقاتی وجود دارد که نشان می دهد افراد مبتلا به لوپوس نمی coronavirus بنحوی که استفاده از هیدروکسی کلروکین آنها را محافظت می کند. "وجود دارد یک شایعه وجود دارد که به دلیل آن طول می کشد مراقبت از لوپوس بسیار موثر که من آن را درک کنند و آن را شما می دانید مواد مخدر است که استفاده می شود برای لوپوس," او گفت: "بنابراین یک مطالعه وجود دارد که می گوید افرادی که لوپوس نشده است ابتلا به این ویروس است. شاید این درست است; شاید آن نیست."

وجود چنین مطالعه است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب