چرا مردان رای جمهوری خواهان و زنان برای رای دادن دموکراتها

کمیل Krzaczynski / خبرگزاری فرانسه / گتی

برای چندین دهه پس از سال 1920 تصویب متمم نوزدهم که گسترش حق رای به زنان رای دادند کمتر از مردان—و بیشتر برای همان نامزدها. در اواسط قرن سیاستمداران و نظرسنجی توضیح این پدیده با این ادعا که بسیاری از زنان نمی مراقبت در مورد سیاست و همیشه تکراری شوهر خود رای, اگر آنها نشان داد تا به پای صندوق های رای در همه. به عنوان جورج گالوپ گفت: در سال 1940 از زنان: “چگونه می شود آنها رای در انتخابات روز ؟ فقط دقیقا به عنوان آنها گفت: شب قبل از.”

اما در 40 سال گذشته گالوپ نظریه شده است و آن ، در هر یک از دو انتخابات ریاست جمهوری, مسابقات, زنان outvoted مردان در حدود 10 میلیون رای. که برابر با تعداد کل آرا در ایالت تگزاس در سال 2016. از یک انتخابات منظر ایالات متحده از زنان بزرگتر از ایالات متحده, مردان, توسط یک ستاره تنها دولت است. زنان نه کپی کردن مردان آراء یا: حتی به عنوان مردان مهاجرت کرده اند نسبت به حزب جمهوریخواه زنان را تبدیل به یک نیروی قابل اعتماد برای دموکرات ها.

چرا زنان leapfrog مردان آمریکایی در رای گیری فقط در چند دهه—و چرا آنها تلو تلو خوردن به سمت چپ?

اولین رمز و راز است که ساده تر را حل کند. و آن شروع می شود با جمعیتی.

“زنان دستاوردهای نسبی میزان مشارکت در طول زمان به نظر می رسد توضیح داد: با تغییر نسل می گوید:” Elizabeth U. Cascio, استاد کالج دارتموث و یک نویسنده یک مقاله جدید در 100 سال سابقه آمریکایی زن رای دهندگان. “مادر بزرگ من به دنیا آمد و در دهه 1930 مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در ماشین در حالی که پدر بزرگ من رفت به رای دادن. مادر من رای به عنوان اغلب به عنوان پدر من است.”

زنان متولد شده در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 شد و به احتمال زیاد کمتر از مردان به رفتن به پای صندوق های رای چون رای گیری نا آشنا بود آیین و یا اینکه آنها احساس دلسرد خانواده خود را از شرکت در سیاست (یا هر دو). Boomers بودند به مراتب کمتر ترسو. آنها بزرگ شده انتظار یک کالج تحصیل و کار و زندگی در خارج از خانه. رای گیری برای آنها طبیعی به نظر می رسید. آنها همچنین ممکن است شده اند گالوانیزه با مبارزه بیش از اصلاحیه حقوق برابر که به خانه آورد اهمیت سیاست در زندگی زنان است.

اما این که چرا زنان به طور کلی تبدیل شدن به سازگار دموکرات ها با توجه به Cascio این مختصر پاسخ این است که: زنان, سیاست, تغییر کمی و سیاست حزب بسیار تغییر کرده است. دیگر پاسخ شروع می شود با رونالد ریگان.

با نامزدی ریگان رئیس جمهور در سال 1980 حزب جمهوریخواه نقل مکان کرد و به شدت به سمت راست در یک تعداد انگشت شماری از مسائل مربوط به زنان است. این حزب کاهش یافته و حمایت خود را از حقوق برابر متمم در آغوش ضد سقط جنین و استقبال مسیحیان محافظه کار که تاسف اثر از کار زنان در “سنتی” خانواده ها است. اگر چه ریگان به آسانی برنده انتخابات از دست داد و با هشت امتیاز. “این بود تا ریگان است که جمهوری خواهان به وضوح نشان داد زنان وجود دارد که طرف” کاتلین دولان سیاسی-استاد علوم در دانشگاه ویسکانسین در میلواکی گفت: واشنگتن پست.

بی سابقه شکاف بین مرد و زن رای دهندگان در سال 1980 باعث دیوانگی رسانه ها. سازمان ملی زنان با عنوان آن روزنامه را زیر موضوع “رای زنان متفاوت از مردان: فمینیستی بلوک ظهور در سال 1980 در انتخابات” و اولین اشاره از “شکاف جنسیتی” در رسانه های جریان اصلی به نظر می رسد در واشنگتن پست در سال 1981.

در چند دهه آینده احزاب بیشتر شد قطبی. محافظه کار نخبگان طبقه بندی شده اند به حزب جمهوریخواه در حالی که لیبرال نخبگان طبقه بندی شده اند به حزب دموکرات و رای دهندگان به دنبال. این هم ترازی تا به حال خاص برای انشعابات شکاف جنسیتی. از ابتدای مدرن رای گیری در آمریکا, مردان تا به حال به طور مداوم برگزار می شود مواضع محافظه کارانه تر نسبت به زنان در طیف وسیعی از مسائل از جمله رفاه هزینه های همجنس گرایی و استفاده از زور در سیاست خارجی است. به عنوان طرف تر شد ایدئولوژیک شکاف جنسیتی رو به رشد نگه داشته—از هشت درصد در سال 1980 به 12 امتیاز در سال 2000 به 13 امتیاز در سال 2016. قابل توجه دموکرات ها از دست همه کسانی که در انتخابات به عنوان مردان نقل مکان کرد و حتی بیشتر به شدت به حزب جمهوری خواه. از سال 1980 اکثر مردان هرگز یک بار به حمایت از نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. در سال 2016 لاشی 41 درصد از مردان (و فقط 32 درصد از مردان سفید) رای دادند هیلاری کلینتون ،

شاید به این دلیل که حزب دموکرات تبدیل شده است متکی برنده زن آرا, آن سیاست های هماهنگ برای زنان در اولویت است. زنان بیشتر احتمال دارد به زندگی زیر خط فقر آستانه و تکیه بر مواد غذایی و دیگر خدمات رفاهی—بخشی از یک پدیده جهانی شناخته شده به عنوان “زنانه شدن فقر است.” این واقعیت ممکن است آنها را بیشتر پذیرای دموکرات نسبتا سازگار وعده به گسترش دولت رفاه است. به عنوان واشنگتن پست مقاله نویس کاترین Rampell می نویسد: زنان نیز بیشتر احتمال دارد به کار می شود و یا شاغل در دولت و دولت-تنظیم بخش ها مانند آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی. آن می ایستد به همین دلیل است که این روند اشتغال زنان کمتر به احتمال زیاد برای رای دادن به یک حزب جمهوریخواه است که برای چهار دهه همواره وعده داده شده به کاهش مالیات و کوچک کردن دولت است.

شکاف جنسیتی ممکن است بازتابی از دیگر schisms در رای دهندگان مانند آموزش و پرورش و جغرافیا. زنان به حساب اکثریت فارغ التحصیلان دانشگاه در ایالات متحده و اکثر ساکنان در بسیاری از مناطق مترو. هر دو تحصیلات دانشگاهی و تراکم مرتبط با رای گیری دموکراتیک.

امروز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در میان زنان زیر 40 درصد در حالی که پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات برنی ساندرز, تساوی قویترین حمایت نه تنها از رای دهندگان جوان اما جوان به طور خاص زنان. در 40 سال است که شکاف جنسیتی رفته از یک nonentity که حتی نمی باید یک نام به یکی از مهم ترین خطوط گسل در سیاست آمریکا است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>