چرا ما عشق جدید جدید عادی

عکس توسط کن Inness / Alamyدر بهار سال 2020 بسیاری از به اصطلاح کارشناسان تا به حال عذاب و دل تنگی طول می کشد د

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
 A signs warns of bees ahead near a small cactus grove
عکس توسط کن Inness / Alamy

در بهار سال 2020 بسیاری از به اصطلاح کارشناسان تا به حال عذاب و دل تنگی طول می کشد در مورد تغییرات دراز مدت که COVID-19 را به جامعه است. پسر آنها اشتباه است. ما در جواب هر چالش با نوآوری و دو سال بعد ما پر رونق تر از همیشه.

Naysayers هشدار داده است که ما می خواهم مشکل در تنظیم به انجام همه چیز آنلاین—خرید, کار, رفتن به مدرسه, اجتماعی از طریق زوم "ساعات خوش"—اما این یک نگرانی دیگر از آنجا که اینترنت به بیرون رفت برای همیشه. این شگفت انگیز است معنای عمیق ما می توانید در "سختی می تواند صبر کنید" بعد از چند صد viewings که قابل اعتماد نوار VHS (تنها رسانه های فیزیکی ما تا به حال در خانه ما هنگامی که ما از دست رفته در جریان خدمات).

زمانی که قتل اورلئانز نشان داد که ما حل و فصل را به ما طولانی قرنطینه برخی از افراد بدبین فکر می کردم که ما تا به حال برای خلاص شدن از آنها. اما اگر ما ندارد قتل اورلئانز که مبارزه فوق العاده تهاجمی موش است که همیشه در تلاش برای سرقت مواد غذایی کنسرو شده? قتل اورلئانز آنها را آهسته یک بیت و یک پیروزی در کتاب من است.

این آسان نیست که یک تایپی در چهاردهم فدرال coronavirus-امداد لایحه موظف است که هر آمریکایی پرداخت خزانه دو هزار دلار در هر ماه اما هیچ چیز نمی تواند به دور ما می تواند انجام نگرش تا پانزدهم coronavirus-امداد لایحه گفت: ما ارسال کرده بودند که بیش از, بیش از حد.

آن را نگران کننده زمانی که کوسه ها آموخته است که چگونه به پرواز ؟ شاید. اما چه شادی آن را برای سوار شدن به آنها را برای یک روز قبل از آنها پس از آن نیز آموخته به عصبانی. و در حال حاضر حتی اگر آنها خشمگین (و بسیار گرسنه)—نگاه کنید که کسب و کار خود را.

هنگامی که یک سری از مرموز الکترومغناطیسی پالس از فضا شروع به کشتن هر کسی که شنیده ام هر موسیقی وتر به جز D minor, آیا ما باقرقره? هیچ هنرمندان ما اقتباس شده است. آن را کاملا خوب وتر و بیلبورد 200 است با لذت پر بازدید مانند "I Miss B Minor," "است که آن نیز مجاز به بازی یادداشت های فردی در د جزئی؟," و آهنگ از تابستان "این افتضاح است—حداقل نیز به من اجازه بازی ساده D."

صاحب نظران گفتند که ما هرگز قادر به بازگشت به کار در این شرایط اما ما وجود دارد هر روز در ما فردی motorcoffins که محافظت از ما را از نور و هوا و دیگر انسان ها همه از آن ثابت کرده اند که بسیار کشنده است. به علاوه نگاه غول پیکر سنبله در motorcoffin فروش. این لذت را به آرامش motorcoffin سوار در روزهای شنبه از 10 به 11 P.M., ملی ساعت استراحت که من فقط گفته شده کوتاهتر شده است به 10 تا 10:45.

بودند کسانی که عمل مانند آسمان در حال سقوط بود که آسمان شروع به سقوط اما بیشتر مدبر میان ما باید با استفاده از تکه های افتاده, آسمان برای ساخت آسمان-تکه-حفاظت از کلاه و آنها را به فروش در Etsy. فقط مطمئن شوید که به پوشیدن یک زمانی که شما در حال رها کردن خود آخرین حمل و نقل در اداره پست—و به یاد داشته باشید که پس از تغییرات اخیر قانون فدرال اداره پست است یک ماشین است که در خود بسته و شاخه های آن را به صورت خود را به عنوان مجازات است.

بنابراین فکر می کنم در مورد همه جدید شادی ما در حال تجربه و فقط سعی کنید به لبخند. نه واقعا سعی کنید—اگر شما, شما باید, خطر زندگی خود را به لطف ظهور 2022 را GRIN (خوشحالی فعال نوترکیب سوزاندن نورو ویروس) همه گیر است که باعث می شود لبخند بر لب مردم منفجر شود.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب