خواهد کرافت دم زنده ماندن ؟

چند دهه پیش "آمریکا آبجو" همان مفهوم در جهان دم به عنوان Velveeta به سبک آمریکایی "پنیر" تا به حال برای خبره S

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399

چند دهه پیش "آمریکا آبجو" همان مفهوم در جهان دم به عنوان Velveeta به سبک آمریکایی "پنیر" تا به حال برای خبره Stilton یا بری. اواسط دهه 20 قرن آمریکایی آبجو فرهنگ شناخته شده بود برای تعداد انگشت شماری از آن غول های لبنی و برای unadventurous, مطلوب lagers آنها پمپ می شود.

در آن روزها حذفی در انگلیس یا بلژیک یا آلمان خواهد رول چشمان خود را در چه Yanks در نظر گرفته شود "خوب آبجو." آن را مانند فرانسه یا آلمانی نانوا صحبت کردن در مورد آمریکا نان سفید.

البته جداول تبدیل شده است. من دیده ام کمی brewpubs از پکن به بوگوتا و آتن به آمستردام که از ویژگی های "به سبک آمریکایی هنر و صنعت آبجو." از آن آسان است را به تمسخر اخیر دوران میکرو-brews و ماکرو-رازک. اما مدرن ظهور American craft دم شده است واقعی, داستان موفقیت, کارآفرینی, localism کوچک-کسب و کار, خلاقیت, و در بسیاری از مکان های مدنی تجدید.

قبل از اینکه همه چیز تغییر کرده به دلیل همه گیر امریکا craft-دم صنعت هنوز در حال رشد—هر چند بیشتر به آرامی و به طور یکنواخت از واقعی رونق دوران چند سال قبل. (وجود دارد جذاب جزئیات در این BrewBound تجزیه و تحلیل صنعت از چند ماه پیش.) تعدادی از کارخانه های لبنی در کشور افتاده بود زیر 100 توسط اوایل 1980s, در اوج مگا آبجو غلظت. در سال 2018 از آن گذشت 7,000 شد و هنوز هم در حال افزایش است.

اما آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ من دنبال کرده ام تا با کارخانه های لبنی کوچک و بزرگ در سراسر کشور, و من شروع نمایش جیم کخ (تلفظ کوک) به خوبی شناخته شده از تبلیغات تلویزیونی برای سام آدامز آبجو و به عنوان چهره از شرکت او تاسیس با Rhonda Kallman در سال 1984.

من به نام کخ تا حدودی به دلیل نقش خود به عنوان یکی از پیشگامان آمریکایی پیشه وری دم که من شرح داده شده در یک اقیانوس اطلس مقاله در مورد او در سالگرد 30 از این شرکت را تاسیس. (در میان دیگر قابل پیشگامان بودند کن گراسمن, سیرا نوادا در چیکو کالیفرنیا; جک McAuliffe, از جدید انگلیس آبجوسازی در سونوما; و جیمی کارتر از کاخ سفید است. این یک داستان برای زمان دیگری اما کارتر را کمک های مدرن و صنعت حرکت ممکن است توسط deregulating دم خانه در اواخر 1970s.)

جیم کخ مؤسسین بوستون آبجو شرکت و به صورت عمومی از ساموئل آدامز آبجو در دفتر مرکزی این شرکت در سراسر زمان 30 سالگرد خود را در سال 2014 (جیمز Fallows / اطلس)

من هم می خواستم به صحبت کردن با کخ چون او شده است در اخبار. بسیاری از چیزهایی که در مورد آمریکا دم هنوز هم کار در سایه 1920 دوران ممنوعیت. در طول آن نزدیک به 14 سال اجرا از آغاز سال 1920 به نزدیکی پایان سال 1933 ممنوعیت ممنوعیت قانونی نوشیدن کشته شدن بیشتر از آنچه تا به حال بوده است پر رونق محلی آبجوسازی صنعت در سراسر کشور است. (قبل از گسترده تبرید آبجو بود و عمدتا به صورت محلی ساخته شده و مصرف محصول از آن سخت بود به کشتی است.) حتی پس از 21 متمم به پایان رسید ممنوعیت متحده بودند freer برای تنظیم کسب و کار مربوط به الکل نسبت به بسیاری از اشکال دیگر از تجارت و بسیاری از سنگین مقررات باقی مانده است. این شامل خانه-دم بان که جیمی کارتر در نهایت لغو و طاقت فرسا "توزیع کننده" قوانین است که تحریف صنعت در حال حاضر است.

"شما نمی شنیدن در مورد چوب فروشان که افسانه غنی" جیم کخ به من گفت هفته گذشته است. نقطه او این بود: شما در مورد شنیدن آبجو عمده فروشان و توزیع کنندگان. برای مثال جان مک کین شد غنی از زمانی که او ازدواج دوم همسرش سیندی Hensley که به ارث برده بود کنترل خانواده او را بسیار سودآور Hensley distributorship در آریزونا. کارخانه های تولید چوب و بسیاری دیگر از کسب و کار در ایالات متحده مجاز به تنظیم طرح کسب و کار خود و فروش به صورت آنلاین و یا به طور مستقیم به مشتریان اگر آنها را انتخاب کنید و بدون رفتن را از طریق عمده فروشان. در مقابل در بسیاری از کشورهای حذفی, بزرگ یا کوچک ممکن است از نظر قانونی فروش به طور مستقیم به مشتریان (خارج از خود taprooms مجاز در بسیاری از ایالت ها). به جای آنها باید از طریق توزیع کنندگان—که می تواند در نهایت به عنوان مقدار از هر مورد از آبجو به عنوان آبجو می کند.

در سام آدامز خاک خانه ماساچوست مربوط به قانون بود که در اثر به طور دائم محدود یک کارخانه آبجو برای هر توزیع کننده آن بود در ابتدا انجام کسب و کار با. "در بوستون, من فقط می توانم فروش آبجو به یک توزیع کننده" کخ به من گفت. "و خرده فروشان نمی توانید آن را از هر کسی اما این توزیع کننده. این ممکن است را ساخته اند حس 50 یا 80 سال پیش زمانی که عمده فروشان شد بسیار کوچک و حذفی شد, همه قدرتمند است." اما در حال حاضر, او گفت:, پویا است بدبختانه. تخمیر کوچک هستند و چه کسب و کار جدید. توزیع کنندگان—تنها دو اصلی که در منطقه بوستون—تا به حال قدرت بسیار بیشتر و اگر آنها تصمیم به ویژگی های جدید آبجوسازی یا خط آبجو وجود دارد بسیار کمی از آبجو می تواند انجام دهد.

به عنوان هنر و صنعت دم صنعت رشد کرده و شکایت در مورد این رابطه را به عنوان به خوبی. مثلا پنج سال پیش در یک آنلاین آبجو مدافع فروم در مورد تغییرات احتمالی در ماساچوست قانون یک نفر نوشت:

تصور کنید شما در حال رشد نام تجاری محلی (شیفت شب نیوبوریپورت بریدگی و غیره) است که به طور ناگهانی railroaded نه پدران شما ریشه آبجو و آبجو از آن ilk جاری شدن سیل در بازار و شما را تا پایان تنزل به عقب پایان از توزیع کننده شما را در لیست اولویت است. شاید شما توجه خود را دریافت کنید زمانی که دوباره به زمان مد زودگذر می میرد اما شاید نه. اما هی شما امضا قرارداد 6 ماه پیش و گیر هستند برای زندگی به عنوان یک هم زد در توزیع خود را نمونه کارها.

بیش از دهه گذشته کخ و دیگر ماساچوست حذفی را برپا مبارزه برای تغییر قوانین ماساچوست که در اصل به طور دائم متصل حذفی به توزیع کنندگان خود را. در این ماه وجود دارد دستیابی به موفقیت و یکی که در آن کخ و سام آدامز بازی بخشی حیاتی.


بوستون آبجو شرکت که باعث می شود سام آدامز (و در حال حاضر ادغام با اره ماهی سر اصل از دلاور) است که تا کنون بزرگترین "کوچک" brewer در ماساچوست است. نتیجه آن نیز بیشتر سودآور برای آن عمده فروش. این تابستان حذفی,' اتحاد فشار برای اصلاحات موافقت با عمده فروشان و پس از سالها چانه زنی در یک مصالحه. عمده فروشان بودند حاضر به تسلیم در قفل در ارائه—اما تنها برای کارخانه های لبنی تولید کمتر از 250000 هزار بشکه در سال است. همانطور که همه درگیر شد و منطقه است که خروج تحت پوشش یک دسته-از-یک. سازش به آن معنا است که تمام مهارت های لبنی در ماساچوست خواهد بود آزاد از محدودیت های موجود—به جز بوستون آبجو شرکت که به تولید بیش از 4 میلیون بشکه سام آدامز در هر سال.

جیم کخ تمایل به حمایت از اصلاحات است که نمی خواهد به او کمک شد بنا به گزارش کلید در حرکت اصلاحات قانون رو به جلو است. به عنوان مت مورفی از دولت خانه سرویس خبری نوشت:

کخ ... توافق در این دور از مذاکرات به حمایت از یک سازش که حذف شرکت خود را.

"این یک نقطه بزرگ در شکستن یخ. به وضوح این بسیار مشکل تر برای حل و فصل اگر جیم کخ و سام آدامز بود و هنوز هم در مخلوط. دوباره نیت در تلاش برای کمک به کوچکتر و صنعت حذفی" رئیس جمهور مجلس سنا کارن Spilka گفت.

در بیانیه ای کخ گفت که COVID-19 همه گیر ساخته شده است برخی از تخمیر به ویژه آسیب پذیر به عمده فروشان که ممکن است اولویت بندی سایر محصولات و پیش بینی کرد که بدون اصلاحات برخی ممکن است زنده ماندن نیست. او گفت که با وجود برخی امتیازات توسط عمده فروشان شامل بزرگتر حذفی مشخص بود که توزیع کنندگان نمی خواهد حمایت از یک لایحه که شامل بوستون آبجو.

"از لارنس به Berkshires صنعت تخمیر به عنوان اقتصادی موتورهای کارفرمایان و رسم گردشگری به جوامع خود. اگر تخمیر باید دو سال دیگر صبر کنید به صورت یک لایحه در نظر گرفته شود برخی نمی خواهد زنده بماند" کخ گفت: در یک بیانیه ارائه شده به سرویس خبری توسط این شرکت است. "بوستون آبجو تا به حال به تصمیم گیری. در پایان روز که تصمیم به قربانی کردن خودمان با محروم بودن از حق رای دادن اصلاح قانون به منظور حفاظت از صدها نفر از هموطنان ما هنر و صنعت تخمیر در دولت است."


"ما می خواهم در این کار برای مدت زمان طولانی" کخ به من گفت. "و سپس COVID رسید. بسیاری از کارخانه های لبنی به حال شیر اتاق آنها متکی"—اما کسانی که دستور داده شد بسته شده است. "عمده فروش شد زندگی یا مرگ برای تعدادی از اعضای ما. روشن شد که اگر ما نمی توانیم به ایجاد یک تغییر برخی از اعضای ما [تخمیر کوچک] بودند و نمی خواهید به آن را."

کخ گفت که عمده فروشان پذیرفته شد که آزادسازی همه شرکت ها به جز خود او تا به حال به تصمیم گیری. اما "من نمی باید به فکر می کنم بسیار طولانی در مورد آنچه درست به انجام," او گفت:. "ما تا به حال به این توافق حتی اگر آن را شامل نمی شود من است." کخ که نه کاملا خوب پسر او به تصویر می کشد در تلویزیون تبلیغات شفافی است که "از امانوئل کانت به جان رالز" او نمی تواند پیدا کردن یک دلیل منطقی برای کاهش, برای حمایت از این توافقنامه است. (ده سال قبل از آن به عنوان شرح داده شده در این مقاله او گرفته شده بود شبیه ضربه-برای-این-تیم است. در جهان هاپ کمبود 2008 او به اشتراک گذاشته بود برخی از سام آدامز استراتژیک-ذخیره رازک با کوچکتر حذفی—به عنوان بسیاری از کوچکتر حذفی باید گواهی.)

و چه چشم انداز برای تخمیر به طور کلی از طریق همه گیر و خاموش کردن? "تا کنون از آن شده است کاملا به عنوان ویرانگر به عنوان همه ما فکر" کخ به من گفت. چرا ؟ "از آنجا که مردم در واقع نوشیدن همان مقدار الکل و به نظر می رسد معاملات تا به حق بیمه بیشتر اشکال است." کافه ها و رستوران ها رنج می برند چرا که مردم کمتر وجود دارد می توانید بروید. تخمیر رنج می برند نه به عنوان بد چرا که مردم در حال خرید به اندازه و یا بیشتر از محصول خود را برای نوشیدن در خانه.

"من فرض ضربه بزنید اتاق نمی خواهد بسته شود برای همیشه لطفا برای" او گفت:. "فرض کنید این دو سال تا زمانی که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی' به طوری که مردم نمی freaked در مورد بیرون رفتن در ملاء عام." سوال او گفت که چگونه بسیاری از شرکت های کوچک می تواند زنده ماندن در عین حال.

حتی قبل از این بحران کخ گفت: صنایع دستی دم شده بود فرار هر چند در حال رشد میباشد. حتی در "عادی" بار میزان گردش مالی برای رستوران یا brewpubs ممکن است 10 درصد در هر سال است. "فرض کنید 10 درصد از صنایع دستی تخمیر نمی خواهد بود قادر به بازگشایی شده است. اما کسانی که یک کسب و کار صدا و خلاق با محصولات جدید و به اعتقاد من زنده خواهد ماند." او با اشاره به این که هیچ فرد عاقلی آغاز شده بود تا یک microbrewery در درجه اول به امید ROI. "آنها عاشق آبجو. آنها می خواستند به بخشی از جامعه است. کسانی که انگیزه خواهد بود بخشی از همه از ما گرفتن از طریق این سختی. و شاید خود را taproom خواهد بود کمی بیشتر مهم است که جامعه نسبت به قبل از آن بود."

بعدی: گزارش از برخی از این بسیار کوچکتر حذفی, و از دیگری پخش عمده.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de