Wolfpack اخراج کانادا کارکنان تا سوپر لیگ فصل رزومه

تورنتو Wolfpack گذاشته اند خود کانادا کارکنان — 12 کارمند تمام وقت — تا سوپر لیگ رزومه بازی در پی COVID-19 شیوع.

این کار کاهش تایید شد رئیس باشگاه و مدیر عامل شرکت باب شکارچی.

اطلس لیگ راگبی تیم به احتمال زیاد نمی تواند به تنهایی. با توجه به نژادهای دیگر سوپر لیگ باشگاه به دنبال مرخصی بدون حقوق برای کارکنان و بازیکنان در حالی که بازی متوقف شده است.

“وجود ما به ورزش روی خط” St. Helens رئیس Eamonn McManus بی بی سی گفته شده است.

هال کینگستون Rovers صاحب نیل Hudgell گفت: باشگاه خود را از دست خواهد داد تا 150.000 پوند ($253,075) اگر بازی مقابل رقیب محلی هال FC نمی گیرد خوب جمعه.

“این ماده از چه مدت باید صبر” گفت: شکارچی سابق Maple Leaf Sports & Entertainment اجرایی است. “اگر این چیزی که میکشد بدون شک وجود خواهد داشت برخی از مسائل با تعدادی از باشگاه های مختلف به حداقل می گویند. برخی از کوچکتر باشگاه خواهد واقعا مبارزه اگر ما از دست رفته در کل فصل.

“ما همان چالش ها به عنوان (همه) چیز دیگری. این هم از مشکلات … آن را برای رفتن به بسیار دشوار است و آن را به بسیار بیش از چند ماه آینده,” او اضافه شده است.

The Wolfpack (0-6-0) است که در حال حاضر در انگلستان که در آن تیم است برخی از 15 کارکنان.

تورنتو حق رای دادن چهره چالش های منحصر به فرد. در آن زمان مقابله با این ورزش حاکم بر بدن آن را دریافت نمی کند به اشتراک گذاری این لیگ تلویزیونی درآمد.

به علاوه کانادا زمستان اثرات آن برنامه. در حالی که دو نفر از آن شش بازی این فصل تعیین شد, صفحه اصلی مسابقات آنها در انگلستان است. این تیم خانه رسمی درب بازکن در Lamport ورزشگاه در ابتدا میله میله برای مارس 18.

تورنتو نیز مسئول مخالفان سفر و اقامت در کانادا. که کمک کرده بود توسط یک اسپانسر مقابله با Air Transat است که به طور موقت گذاشته حدود 70 درصد از نیروی کار خود را در کانادا — برخی از 3,600 مردم — با سفر در آینده نزدیک متوقف به دولت نزدیک مرز در تلاش برای کند کردن COVID-19 بیماری همه گیر.

شرکت هواپیمایی گفته است که تعلیق پروازها تا آوریل 30, بیشتر مسائل پیچیده اگر بازی بود به رزومه قبلی.

بدون دروازه و تلویزیون, پول, درآمد اساسا محدود به حامیان و بلیط فصل اگر چه این تیم دریافت کرده است برخی از پول از خانه بازی صحنه در انگلستان است.

چقدر بستگی به معامله زده با باشگاه ارائه ورزشگاه.

زمانی که تورنتو برگزار سنت هلن در فوریه. 29 در وارینگتون را Halliwell جونز ورزشگاه Wolfpack در زمان بلیط رسید و به Warrington یک “حداقل” به استفاده از ساختمان. وارینگتون کردم تمام جانبی درآمد در چه شکارچی به نام “heck از یک معامله.”

تورنتو در حال حاضر به دنبال در مکانهای دیگر در انگلستان در مورد آن نمی تواند آینده بازی های برنامه ریزی شده در صفحه اصلی بازی بازگشت به خانه.

“این چیزی نیست که ما می خواهیم دلیل آن را تقریبا به پاداش مالی که ما با بازی در Lamport,” شکارچی گفت. “بنابراین کسانی که دوباره تصمیم گیری های دشوار. اما در بهترین مورد علاقه نگه داشتن تیم با هم و نگه داشتن لیگ هم آن چیزی است که ما ممکن است به انجام است.”

اکثر صاحب دیوید Argyle یک تورنتو مبتنی بر استرالیا کارآفرین نشان داده است که او مایل به خرج کردن پول را به پول با امضای سابق همه سیاه و سفید سانی بیل ویلیامز ، اما با این فصل در وقفه ویلیامز خارج از دید — در واقع او در زمان استفاده از شکستن توسط تحت جزئی عمل جراحی زانو.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در گذشته Wolfpack پرداخت برای تلویزیون هزینه های تولید برای بازی های خانگی به منظور رسیدن این تیم به نمایش در سراسر جهان در شبکه های مختلف. این تیم نیز رخ داد برخی از ابتکاری حمایت تخفیف — HowlBrands برای مثال تماما متعلق به شرکت تابعه است که با همکاری شرکت های دیگر برای راه اندازی یک خط از ورزشکار متمرکز cannabidiol محصولات.

“این فقط به چالش کشیدن. شما می دانید David — او فقط یک شور و شوق و عشق-of-the-game نوع مرد” شکارچی گفت. “این یک موضوع واقعا چقدر عمیق جیب می توانید بروید. او شده است یک حامی بزرگ است.”

شکارچی گفت: این تیم خوشبین است که برخی از تورنتو 11 برنامه ریزی Lamport بازی خواهد شد در این تابستان.

سوپر لیگ باشگاه های دیگر از تورنتو تکیه بر خود را قطع پخش مقابله با Sky TV که به مقدار برخی از 2.3 میلیون پوند ($3.9 میلیون دلار) در هر تیم یک فصل است. باشگاه های زیر یک درپوش حقوق از 2.1 میلیون پوند (3.5 میلیون دلار) هر چند که شماره می تواند رشد داده می شود تیم های مجاز دو خیمه بازیکنان که حقوق و دستمزد کلاه ضربه محدود است به 150.000 پوند ($253,220) در هر فرد است.

تورنتو خیمه مردان ویلیامز استرالیایی و متولد ساموآیی مرکز بین المللی ریکی Leutele.

“واقعیت این است که این یک چالش حتی برای باشگاه های بزرگ به نوبه خود یک عدد مثبت هر سال” شکارچی گفت. “بنابراین همه تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها را انجام دهد. و ما عبارتند از خودمان در آن است.”

لیگ راگبی بازیکنان ارتباط گفت: بازیکنان ممکن است مجبور به تسلیم دستمزد برای کمک به باشگاه های زنده ماندن.

“ورزشی ما قطعا رنج می برند با این دلیل که ما نمی باید چند میلیاردرهای که خود باشگاه گفت:” تورنتو مربی برایان McDermott سابق انگلستان و بریتانیا بین المللی است. “وجود خواهد داشت و برخی از مالی صدمه دیده است.

“من می خواهم بگویم اکثریت قریب به اتفاق از سوپر لیگ باشگاه آنقدر متکی به دروازه رسید و فروش بلیط و پیراهن فروش و چه جمعیت برای آنها. نگاهی که به دور و برخی از این باشگاه ها در حال رفتن به رفتن به جدی مالی عقب نشینی کرد. اما من هم فکر می کنم همان مردم گزاف گویی خواهد شد. جمعیت گزاف گویی خواهد شد و من فقط حس که راگبی لیگ طرفداران و راگبی لیگ, جمعیت در حال حاضر به رفتن بالا و فراتر از آن.”

وی همچنین با اشاره به برخی از “فوق العاده مدبر و نوآورانه” رؤسای سوپر لیگ باشگاه های.

“آنها نیست چند چند چند میلیونرهای اما آنچه در آنها است معتبر هوشمند و مدبر بچه ها که اغلب در حال متعادل کتاب و چرخش صفحات به نگه داشتن خود را در باشگاه های زنده است. و در حالی که این فراهم می کند یک چالش جدی این همراهان که در اجرای ما سوپر لیگ باشگاه به خوبی آشنا در این نوع از جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>