"بله خدا بله" بررسی: قابل توجه اولین ویژگی در مورد یک دختر کاتولیک جنسی شورش

آلیس شخصیت اصلی از "بله خدا بله" بازی های برگزار شده توسط ناتالیا دایر شده اتشی حس بودن تحت نظارت به طور مداوم

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
A still from Yes God Yes.
آلیس شخصیت اصلی از "بله خدا بله" بازی های برگزار شده توسط ناتالیا دایر شده اتشی حس بودن تحت نظارت به طور مداوم خستگی ناپذیر.عکس حسن نیت ارائه میدهد عمودی سرگرمی

بسیار ساخته شده است از بافت تصاویر فیلم قدرت فیلم سهام به تأمل در دانه ها و تفاوت های ظریف از نور و سایه متوسط را ضروری فیزیکی. اما بسیار مهم تر از فرم فیلم بافت ذهنی نوع—فیلم توانایی بیرون کشیدن متحده از ذهن شاید کسانی که از شخصیت های, اما بالاتر از همه کسانی که این فیلم را خالق. این چیزی است که نویسنده و کارگردان: کارن مین در او قابل توجه فیلم جدید "بله خدا بله"—اولین ویژگی که باز می شود جمعه در اصطلاح مجازی سینما در سراسر کشور (از جمله در بروکلین آینده فیلم زن) و سهشنبه آینده در بسیاری از خدمات جریان. با شروع از یک قضیه خیلی آشنا—داستان یک نوجوان-ager جنسی بیداری—مین با استفاده از دقت تشکیل شده و در عین حال آزادانه تخیلی تصویری و صوتی با, بافت, برای توسعه این فیلم را به یک رنگی متنوع کمدی و درام و پیچیده تجسم تجربه درونی.

مجموعه در اوایل دو هزار نفر جایی در میانه این فیلم یک نافذ طنز مذهبی و سرکوب. این محور در یک دبیرستان junior به نام آلیس (ناتالیا دایر) که حضور یک مدرسه کاتولیک که در آن یک معلم, خانم Veda (دانا Lynne چمپلن), گشت سالن را برای نظارت بر لباس از یک پسر فقدان یک کمربند به یک دختر, دامن, در حال سقوط بیش از دو و نیم اینچ بالای زانو و که در آن یک ران, ریشو, پر انرژی, کشیش جوان, پدر مورفی (تیموتی سایمونز) می آموزد یک کلاس "اخلاق" یعنی سکس و پرهیز. از شروع مین دلخوشیها—البته sardonically و ruefully—در incantatory, زرق و برق دار و چابک و بلاغت است که پدر مورفی (به نام, توسط دانش آموزان به سادگی "پدر") اعزام به (mis)اطلاع رسانی و کنترل دانش آموزان در این موضوع ، خود ارضایی, است "خارج از اراده خدا" و منجر به "لعنت برای تمام ابدیت" او توضیح می دهد که یادآوری آنها را که "خدا همیشه تماشای capeesh?"

آلیس و بهترین دوست او و یا frenemy لورا (Francesca Reale), موم, نکته جالب در مورد رابطه جنسی—جزئی-تولد-سقط تصویری که آلیس تا به حال به تماشای عروسک کودک که لورا مجبور است به schlep در اطراف مدرسه در تمام طول روز. در عین حال در این خستگی ناپذیر جزمی inculcations مین می یابد یکی از مهمتر روشنگری تم. از همان آغاز او طرح به سرعت و به وضوح خاص تنش در آلیس دایره—قابل توجه لورا آرمان به در-جمعیت محبوبیت مشخص شده توسط او تملق گوی از فاصله بیش از مدرسه ملکه زنبور نینا (Alisha Boe)—و تلخ پیامدهای اجتماعی مدرسه و کلیسا را به زخم بستر آموزش در مورد رابطه جنسی از جمله این تمایل از کسانی که جذب چنین خود نفرت به تحمیل مشابه در رنج و عذاب دیگران است. لورا دارای کینه علیه آلیس برای او گناه—برای گرفتن او را به عقب و دو بار به صحنه های جنسی در فیلم "تایتانیک". یک شایعه نادرست در گردش است که آلیس در اخیر حزب "شکلات" با یک پسر به نام وید (پارکر Wierling) که دوست دختر, هدر (Allison Shrum) است تهدید به شکستن تا با او به عنوان یک نتیجه. (آلیس هرگز حتی مدت شنیده ام که او obliviously دستگاه پرس به کمدی اثر است.) بیشتر چه, Laura معتقد است آن را با همکلاسی های خود و برای اینکه معلمان خود را.

جدا از همه غلط شایعات اما آلیس کنجکاو است; در خانه در زیرزمین اتاق خواب او نشانه به AOL اتاق چت و تظاهر به یک بزرگسال elicits وابسته به عشق شهوانی, گفتگو با مردی که در پست های جنسی عکس. (او بی تجربگی نشان می دهد comedically در سر در گم پاسخ.) با وجود پدر هشدارهای آلیس مصمم است به (و تنها برخی دیگر از کمدی contretemps در راه او طرح). جنسی او حس کنجکاوی تحریک همه بیشتر توسط دیگری مسیر انحرافی را طی یک مدرسه تحت حمایت چهار روز مذهبی عقب نشینی در نزدیکی اردوگاه مانند تسهیلات. وجود دارد یکی از رهبران گروه است بلند و با اعتماد به نفس ستاره فوتبال به نام کریس (Wolfgang Novogratz) که با موهای زائد, آغوش او یادآوری از کسانی که از مرد ناشناس ویدیو های آنلاین و فورا ارسال جنسی او تخیل را به اوردرایو. در حالی که در عقب نشینی او طول می کشد خطرات قابل توجهی (و با اعمال خود به خود ظالم حیله گری) به آچار حاشیه جسمی و روحی آزادی از دیکتاتوری برنامه; در انجام این کار او جلب اتفاقی یک نگاه اجمالی از افراد دیگر تجاوزات که او فرآیندهای به عنوان یک آشکار جدید عرصه دانش و اهرم به عنوان یک اندازه گیری از قدرت است.

مین آشکار چهار روز عقب نشینی در جزئیات شروع با خطوط تنش میان دانشجویان پیچیدگیهای روانی و مشکلات عملی از آلیس له در کریس. فیلم های تیز رنگارنگ گفت و گو و کاملا مشخص اجرای برنامه حفظ داستان هر دو دقیق و ناپایدار با یک طیف متنوع از تن احساسات و تجارب است. و در عین حال کمدی طنز نیز lampoons عقب نشینی را cheerily سفت و سخت برنامه—و veers به طور جدی به ظریف قلمروهای وحشتناک آسیب پذیری مجبور عملکرد خود وحی. قدرت اعتراف نقش حیاتی در "بله خدا بله." صحنه های آلیس اعتراف به پدر مورفی یک تکان دهنده مقابله و فشار و در کنار رسمی, نشانه های عقب نشینی ارائه طیف گسترده ای از شرایط مربوط به اجباری گفتمان در مقابل کلیسا مقامات و همکلاسی—اجباری تحمل شهادت به مشکلات به نقایص به احساسات به درس های آموخته شده در طول عقب نشینی است. اثر دو انقیاد از دانش آموزان به هر دو مقام رسمی کلیسا و فشار اجتماعی خود را به طور مشابه سرکوب (و سرکوبگر) همسالان.

کار با فیلمبردار تاد آنتونیو Somodevilla مین ایجاد تصاویر فوق العاده آماده و سخت در حالی که باقی مانده دهیم خود به خود telegraphing خود شدید همدلانه آگاهی از آلیس تغییر و تضاد متحده از ذهن است. وجود دارد بسیار کمی دستی عکس در فیلم; مهار camerawork نشان دهنده متحده از بیرون کنترل و همچنین آشفتگی درونی. مین با استفاده از نقطه مشاهده عکس های بیشتر trenchantly از هر مدیر است پس Jordan Peele در "خارج" و (کار با ادیتور Jennifer Lee) ادغام آلیس با دیدگاه او در آن و در محیط اطراف خود را به یک تنش ذهنی کولاژ. آلیس می بیند چهره های اقتدار اطراف او در مدرسه (عمدتا صلیب) و می شنود صدای اقتدار (عمدتا پدر مورفی) همراه با آن پیکرنگاری, آیا به صورت جدی در همه جا از صلیب عیسی یا مضحک نمایش چاپ از تیتان را "سقوط انسان" نشان عمدتا برهنه آدم و حوا. (او همچنین نگاهها در سوخته باد صبا در یک s بیشتر که نینا توصیف به عنوان یک انسان گناه است که آنها می سوخته است.) فیلم انتقال با یک پیچیدگی دروغ های خود را ذخیره آلیس اتشی حس بودن تحت نظارت به طور مداوم خستگی ناپذیر با او گرم و دلچسب اما بی اعتنا پدر و مادر (کری ون خشک ترین و مت Lewis) توسط مدرسه و کلیسا مقامات, توسط همکلاسی ها, توسط چند تصادفی و در عین حال قابل توجهی غریبه او برخورد با خدا و خود را به شدت بیش از حد خود آگاهی توسط خودش.

دایر mercurially متنوع و در عین حال بدون استفاده از زور عملکرد منتقل آلیس ريشه شخصیت به عنوان به خوبی به عنوان عملی مبارزات. دایر آلیس می شود از طریق زندگی با briskness و زاویه ای دقیق است که همسان با شدت اچ طرز با آن سخنور مکث و کنایه امیز سکوت و نگاههای دزدکی و دور نگاه است که موجب حسرت هر دو نفسانی و فکری. آلیس قابل توجه عدم وجود تداخل نشان دهنده یک شبه نظامی حس نظم و انضباط و عزم و اراده است که تضعیف توسط یک افسرده انرژی عصبی لرزش در زیر سطح و مین تصاویر لرزید همراه با او. در مین بی سر و صدا استادانه درست شده سمعی و بصری ترکیب واقعیت و فانتزی از عمل و فکر آلیس عادی و منظم زندگی نازل شده است به گسترده novelistic تخیلی و نفسانی ابعاد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب