آمریکا در حال از دست دادن در این همه گیر

علم کسب و کار در حال بازگشایی. تظاهرات در حال فوران در سراسر کشور. اما این ویروس انجام می شود با ما.

توسط NEWS-SINGLE در 18 خرداد 1399
مل D. کول / گتی / اطلس

پس از چند ماه از ترک های عمومی و فضاهای خالی جاده ها و آمریکایی ها را به خیابانها بازگشتند. اما آنها آمده اند نه برای شادی بازگشایی به جشن می گیرند این کشور به پیروزی بیش از coronavirus. دهها هزار نفر از مردم جرأت اعتراض به کشتار جورج فلوید توسط پلیس.

تظاهرکنندگان نزدیک جمع آوری شده در سراسر کشور و در بلوک های طولانی جمعیت در شهرهای بزرگ آواز و مناجات و خواستار عدالت است. افسران پلیس باید در برخورد با آنها تقریبا ازدحام معترضان هم انفجار آنها را با ریه و چشم محرک و قراردادن آنها را به برنج واگن و زندان.

وجود دارد هیچ نقطه ای در انکار آشکار است: ایستادن در یک جمعیت برای مدت طولانی افزایش می دهد خطر ابتلا به افزایش انتقال SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. این شکل خاص از جرم در فرد اعتراض—و مربوط به پلیس پاسخ—این است که یک "مجموعه ای کامل-up" برای انتقال ویروس, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک مصاحبه رادیویی در روز جمعه. برخی از پلیس-خشونت فعالان (مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده سیاتل) را با صدور بیانیه در مورد خطر درگیر در تظاهرات. دیگران را سازمان داده اند کمتر خطرناک اشکال تظاهرات از جمله اوکلند ضد پلیس-ترور پروژه عظیم "کاروان برای عدالت است."

خطر انتقال است پیچیده و در هم تنیده با فوری اخلاقی خبر: نژادپرستی نظاممند suffuses ایالات متحده است. ميزان مرگ فاصله بین سیاه و سفید مردم همچنان ادامه دارد. مردم دنیا در کد پستی صرف مایل از یکدیگر ممکن است امید به زندگی شکاف از 10 یا حتی 20 سال است. دو نژادی و بی عدالتی دیدار در تظاهرات این هفته: یک بیماری همه گیر است که در آن مردم در حال مرگ هستند در حدود دو برابر نسبت جمعیت, با توجه به نژادی اطلاعات وارد شده توسط COVID ردیابی پروژه در اقیانوس اطلسو دو antiblack خشونت پلیس با طولانی خود را در تاریخ آمریکا و تشدید نظامی. فلوید, 46, جان سالم به در COVID-19 مارس در اما کشته شد زیر زانو یک افسر پلیس در ماه مه.

آمریکایی ها ممکن است مایل به ویروس می شود رفته است. در حالی که شیوع بیماری کاسته است در شمال, رانندگی را به طور کلی ملی تعداد موارد تنها plateaued در بقیه کشور, و آنها به نظر می رسد افزایش در روزهای اخیر در COVID پیگیری پروژه داده است. بیست و دو کشور گزارش شده 400 یا بیشتر از موارد جدید جمعه و 14 سایر متحده و پورتوریکو موارد گزارش شده در سه رقم است. چندین ایالت از جمله آریزونا ایالت کارولینای شمالی و کالیفرنیا—در حال حاضر شاهد بالاترین تعداد موارد شناخته شده.

این اعداد همه منعکس کننده عفونت است که به احتمال زیاد شروع شد و قبل از این هفته از اعتراض. حتی بزرگتر سنبله در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد. قرار داده راه دیگر: اگر کشور نمی بینم به افزایش قابل توجهی در COVID-19 موارد پس از این هفته باید آن را بی درنگ یک بازنگری از چه اپیدیولوژی باور در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد.

اما به همه گیر همچنان ادامه دارد بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال عقب کشیدن بر روی اقدامات آنها برقرار کند به ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Coronavirus وظیفه نیروی سیم پیچ را در فعالیت های آن است. آن تست تزار در حال بازگشت به کار در روز در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. به عنوان طولانی و گرم تابستان از سال 2020 آغاز می شود, حقایق نشان می دهد که ایالات متحده در حال رفتن به ضرب و شتم coronavirus. در مجموع ما به آرامی به نظر می رسد به از دست دادن. آن تلخ است و بی شک آمریکا ظلم و ستم است که افرادی که ممکن است رنج می برند و بسیاری نیز مبارزه برای عدالت در راه است که تقریبا به طور قطع افزایش می دهد, خطر آلوده شدن.


این تظاهرات به رهبری غیر منتظره ای مخالف و بهداشت عمومی در ارتباط است. آنها برآورده نشده است با استرن اندرز به ماندن در خانه است که استقبال زودتر تجمع جرم. با توجه به مدت طولانی سلامت بی عدالتی است که آمریکایی های سیاه و سفید را تجربه کرده اند و صدها عمومی-بهداشت حرفه ای امضا نامه ای در این هفته با کاهش به مخالفت با تظاهرات "به عنوان خطرناک برای COVID-19 انتقال": "ما از آنها به عنوان حیاتی به ملی بهداشت عمومی و به تهدید سلامت به طور خاص از مردم در ایالات متحده" آنها نوشت. در عین حال تظاهرات هستند مسلم مخاطره آمیز و مسئولان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داده اند که تجمعات ممکن است "بذر" شیوع بیماری های جدید.

معترضان خود را لزوما نادیده گرفتن این بیماری همه گیر. در ویدئوها از پیاده روی گرفته شده در این هفته بسیاری از, اگر نه بیشتر از تظاهرکنندگان به نظر می رسد به پوشیدن ماسک. عکس و فیلم از تظاهرات نشان می دهد هر دو بزرگ و محکم بسته بندی شده جمعیت و برخی از تظاهرکنندگان اقدام به پایبندی به برخی از فرم های اجتماعی فاصله. معترضان حمل ضد عفونی کننده دست و آب از طریق عبور جمعیت در بسیاری از شهرستانها.

اما شواهد آشکار نیست جهانی با رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل. معترضان وضع نزدیک به هم بر روی زمین در بسیاری از شهرستانها برای نزدیک به نه دقیقه-بلند "مرگ-ins," فراخوانی طول زمان است که درک چوین یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در Floyd گردن. بسیاری از تظاهرات را درگیر نوعی از فریاد و شعار و یا آواز که تحقیقات نشان می دهد می تواند موثر به خصوص حالت های انتقال ویروس است. در اوایل این هفته در نزدیکی کاخ سفید عمدتا نقاب جمعیت با صدای بلند خواند "به من تکیه کن."

معترضان و مقامات بهداشتی به طور یکسان ممکن است با در نظر گرفتن آنچه که نیویورک تایمز به نام "اجماع رو به رشد" که در خارج از منزل کاهش خطر ابتلا به برخی از انتقال. این ویروس به نظر می رسد به هلاک سرعت در, رو به آفتاب, مرطوب محیط زیست حتی در دمای اتاق با توجه به تحقیقات انجام شده در ماه آوریل توسط وزارت امنیت داخلی. (ذرات ویروسی ممکن است برای زنده ماندن تا ساعت دیگر در شرایط خشک و اپیدیولوژی بر این باور نیست که این اثرات آب و هوایی به تنهایی تعدیل شیوع.) این ویروس همچنین به نظر می رسد سخت تر برای انتقال خارج به خصوص در طول روز هر چند دانشمندان هنوز نمی دانم به اندازه کافی در مورد این ویروس می گویند که با اطمینان بزرگ, هوای آزاد, تجمعات به طور کامل امن است. تعداد معترضان در طول هفته گذشته به این معنی است که محققان به زودی باید یک مقدار بهتر درک خطرات ناشی از انتقال.

بسیاری از پتانسیل رانندگان از coronavirus انتقال این هفته شامل نیست از معترضان تاکتیک: ده ها تن از نیروهای پلیس باید با استفاده از اقدامات امنیتی است که می تواند اجازه می دهد ویروس به گسترش بیشتر به راحتی. در واشنگتن دی سی به عنوان مثال فدرال و ماموران با استفاده از گاز اشک آور و یا دیگر مواد شیمیایی محرک بر روی صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز با تجمع در مقابل کاخ سفید روز دوشنبه به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح می تواند برای یک عکس. گاز اشک آور و مواد شیمیایی مانند آن زور مردم را به سرفه و عق زدن یک بارور حالت انتقال ویروس است. بعد از آن شب پلیس شهر شلوغ معترضان هم قبل از دستگیری آنها را یک به یک مهاجم جمعیت-کنترل تکنیک شناخته شده به عنوان "kettling." صدها نفر از معترضان که دستگیر شده بودند در این هفته ارسال شد—حتی اگر به طور خلاصه به این شهر زندان که بسیاری از coronavirus مواردی است که دولت منطقه از هم جدا کرده است که تعدادی از سراسر شهر بود در کل.

در فیلادلفیا پلیس شهر teargassed صدها نفر از معترضان مسالمت آمیز راهپیمایی در آزادراه باعث آنها را به سرفه و تهوع. (هیچ شواهدی وجود ندارد که تظاهرکنندگان تهدیدی برای ایمنی از افسران یا ناظر و یا تبدیل شدن به خشونت با توجه به محلی NPR وابسته است.) در شهر نیویورک افسران کهنه صدها نفر از تظاهرات مسالمت آمیز با هم زده سپس آنها را با باطوم. از آیوا به تگزاس ماموران با استفاده از گاز اشک آور در بزرگ صلح آمیز تجمعات; در حداقل پنج متحده پلیس مستقر اسپری فلفل یا گاز اشک آور در کودکان و نوجوانان برخی از آنها فقط اتفاق افتاده بود نزدیک شدند و نه حضور در تظاهرات.

روزنامه نگاران از سراسر کشور گزارش داده اند که ماموران پلیس در حال پوشیدن ماسک کمتر از معترضان. "دولت است که وظیفه محافظت از بهداشت عمومی" الکساندرا فلن, استاد جهانی-سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون گفت: ما در اوایل این هفته. صرف نظر از آنچه پلیس فکر می کنم از اعتراضات او گفت: این تعهد بین المللی و حقوق داخلی به نگه داشتن معترضان امن از جمله به حداقل رساندن خطر سلامت از گسترش ویروسی.


وجود دارد بیش از حد بسیاری از متغیرها به دقیقا می دانند که چه تابستانی است در فروشگاه برای شیوع در آمریکا از جمله آنچه در اثر اعتراضات خواهد شد. وجود دارد برخی از نشانه هایی از امید. ماسک های در حال استفاده در سراسر کشور است. , هوای آزاد, انتقال, به نظر می رسد نسبتا بعید است که در بسیاری از تنظیمات. و تست در دسترس است بهبود یافته است. با توجه به داده ها از COVID پیگیری پروژه های ایالات متحده در حال حاضر می توانید انجام 3 میلیون آزمون در هفته است. عمومی-نظام سلامت است که کشف و تشخیص بسیار بیشتری در صد از موارد بیش از آن در اوایل روز از وقوع. مورگان استنلی تخمین زده می شود که نرخ انتقال در ایالات متحده بود فقط بالای 1; این نشان می دهد که تاکنون رشد انفجاری در تعداد موارد فعال در هفته های اخیر.

اما این برآورد نرخ نیز نشان میدهد که موارد نه به سرعت در حال کاهش است. و رشد آهسته نشان دهنده زمان قبل از اطلاعات کامل از ایالت' حرکت های اخیر به بازگشایی اقتصاد خود را در دسترس قرار گرفت—قبل از بزرگ عصری عمومی بازگشت به کار و قبل از تظاهرات توده ای و jailings آغاز شد.

تعداد کمی از مردم بر این باورند که ایالات متحده انجام شده است همه از آن می تواند حاوی ویروس است. یک نگاه کوتاه در Covid استراتژی خروج یک سایت که آهنگ های دولت توسط دولت پیشرفت نشان می دهد که اکثر ایالات آمریکا نیست و در واقع هدف قرار دادن بازگشایی مارکس پیشنهاد شده توسط عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان. در عین حال رهبران دولت اند و نه گیر با انواع مستندات که سرکوب این ویروس در کشورهای دیگر; هیچ کس پیشنهاد کرده است که موارد باید آورده شود ناچیز به سطح قبل از فعالیت طبیعی می تواند از سر گرفت. هیچ فدرال رسمی به اشتراک گذاشته شده است یک طرح برای جلوگیری از انتقال در میان کشورهای که شیوع شدت های مختلف. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده نکرد هشت هفته شدید اجتماعی فاصله به طور قابل توجهی گسترش ما سرکوب ظرفیت.

آنچه ما همکار اد یونگ نام "چهل تکه همه گیر" به نظر می رسد به اشتباه آمریکا در مورد آنچه در جریان است. این ویروس نیست پس یک دوره تنها از طریق ملت اما مانند یک گردباد است که مصرف meandering و در زمان غیر قابل درک مسیر را از طریق شهرستانها و استان ها. چرا این محل کار و نه دیگری ؟ چرا این شهرستان و یا دولت اما دیگران نه ؟

نمودار ابزار توسط covidcharts.tech; اطلاعات از COVID ردیابی پروژه در اقیانوس اطلس

این ویروس نه نقشه برداری منظمی بر روی سیاسی آمریکا روایات ، در حالی که برخی از سوالات باقی مانده در مورد حسابداری و جورجیا و فلوریدا که در آن رهبران را باز کرد تا اوایل و ساکنان به نظر می رسید نسبتا مبارز عمومی-توصیه های بهداشتی—دیده نسبتا مسطح در حالی که کالیفرنیا که در زمان یک رویکرد محافظه کارانه تر دیده است موارد رشد. دولت بیشتر آماده به صورت عمده مشکل به نظر می رسد آریزونا که در آن شیوع بیماری در حال گسترش است بسیار به سرعت. نه تنها دولت (که برداشته اقامت خود را در خانه سفارش در مارس 16) تنظیم پرونده های جدید برای مثبت آزمایش و مردم در بیمارستان اما درصد آزمون هستند که آینده را مثبت نیز در حال رشد است. بسیار برای آب و هوای گرم و آفتاب به تنهایی و مهر کردن ویروسی انتقال به عنوان برخی امیدوار بود: ققنوس دیدم تنها یک روز بالا تحت 90 درجه در طول ممکن است. دولت سنی جمعیت نیز بازی نمی آشکار نقش: دولت این است که کمی کمتر از ایالات متحده به عنوان یک کل.

نمودار ابزار توسط covidcharts.فناوری اطلاعات از COVID ردیابی پروژه در اقیانوس اطلس

آمریکایی ها باید به طور کامل درک که ما در حال انجام آنچه که کشورها را بازگشت به حالت عادی انجام داده اند. برخی از کشورها را تقریبا به طور کامل سرکوب ویروس. دیگران بزرگ به حال شیوع در زمان شدید اقدامات را دیده اند و زندگی به حالت عادی بازگشت. آمریکایی ها در عین حال هرگز در خانه ماند و به درجه ای است که بسیاری از اروپایی ها باید با توجه به تحرک داده ها از اپل و گوگل است. ما از بهار مستند بیشتر شبیه سوئد را شل تر از رویکرد مانند بیشتر اقدامات قابل توجهی در ایتالیا و یا حتی انگلستان و فرانسه است. عمومی سوئد-مقامات بهداشتی باید اذعان کرد که این روش نه ممکن است بهترین راه رو به جلو است.

برای چند هفته در آغاز شیوع این بیماری در ایالات متحده نیاز به کنترل ویروس در زمان مقدم بر نگرانی های دیگر. در حال حاضر برای بسیاری از مردم این بیماری همه گیر است و دیگر مبرم ترین مسئله ملی. به عنوان معترضان و برخی از بهداشت عمومی مقامات گفته اند که آنها در حال وزن مضرات خشونت پلیس در برابر خطر افزایش گسترش ویروسی و انتخاب برای جمع آوری در خیابان دولت, دولت های مشابه ساخته شده اند خطر پاداش استدلال در مورد تعادل عمومی-بهداشت و نگرانی های اقتصادی. این ویروس نمی مراقبت در مورد این تجارت آف. خرده فروشی reopenings و نژادی-عدالت تظاهرات ممکن است وجود داشته باشد در مختلف اخلاقی در هواپیما اما به این ویروس در آنها هر دو در حال حاضر محیط های جدید به گسترش است.

شاید آمریکا را به نوعی جلوگیری از New York–سبک outbreak. شاید تعدادی از عفونت های جدید را نمی خواهد رشد نمایی. شاید درمان باید به اندازه کافی بهبود یافته است که ما را به دیدن بزرگ شیوع اما مردم کمتر خواهد مرد از ما آمده ام تا به انتظار. اگر آن را نمی خواهد بود چرا که ایالات متحده ساخته شده هماهنگ, هماهنگ تصمیم گیری در مورد چگونه به تعادل وحشت از این بیماری همه گیر و نا امیدی از توقف زندگی روزمره است. در عوض ایالات متحده نقل مکان کرد و از تلاش برای ضرب و شتم این ویروس به مدیریت آسیب از دست دادن.

این امریکا است. مشکلات با ما پاسخ به همه گیر منعکس کننده مشکلات کشور است. ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که تقریبا منحصر به فرد بیمار-مناسب برای برخورد با ملی بهداشت بحران موجود سلامت نابرابری تثبیت و تعمیق دهه نژادپرستی را نمی توان یک شبه پاک; دولت و ادارات بهداشت محلی به شدت مورد نیاز فدرال رهبری آنها را دریافت نمی کنند; سنا است و نه سرگرم طولانی مدت اقتصادی-نجات بسته است که اجازه می دهد بیشتر یک دوره طولانی مدت از پناه در محل متحده روبرو هستند پرتگاه مالی.

و در عین حال حتی اگر این بحران بهداشتی نشان دهنده کشور ما سیاسی و اجتماعی و مدنی زیرساخت های این طاعون بدون توجه به اخلاق است. مهمانی در استخر ممکن است زندگی می کنند در حالی که کسانی که در اعتراض به خشونت پلیس ممکن است بمیرد. افرادی که پشتکار دنبال قوانین اجتماعی فاصله ممکن است بیمار در حالی که کسانی که آنها را مسخره می خرم نان تست دوستان خود را در یک نوار شلوغ. هیچ صالح منطق در اینجا. عدالت وجود ندارد که می تواند نفس کشیدن آسان و کسی که نمی تواند نفس کشیدن.همه در همه ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب