برنی ساندرز بزرگترین برنده و در عین حال

جیم جوان / ایسنا

Senator برنی ساندرز تحمل ناخن-biters در آیووا و نیوهمشایر. امروز نوادا رای دهندگان دست او را به یک پیروزی.

ساندرز غالب پیروزی در نقره ای حالت جامد جایگاه خود را به عنوان پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری به او و جنبش مترقی روشن افزایش به عنوان نژاد سر به بیشتر به چالش کشیدن خاک در کارولینای جنوبی و سپس در سراسر کشور در مارس 3—سه شنبه.

اگر چه نوادا مانند دو دموکراتیک نامزدی مسابقات می فرستد نسبتا کمی از نمایندگان به حزب ملی کنوانسیون این تابستان ساندرز برنده نشان از دو چیز. اولین دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت است به طور قابل توجهی بهبود عملکرد خود را از سال 2016 در میان متنوع تر اولیه رای دهندگان فقط 66 درصد از حزبی را برانگیخت در نوادا سفید شدند و بیش از یک چهارم شد, لاتین یا سیاه و سفید با توجه به ورودی سنجی. این تغییر می تواند ثابت کند بسیار مهم به عنوان ساندرز تلاش می کند به دندانه دار کردن نمایندگان در ایالات تگزاس و کالیفرنیا در سه شنبه. انتظار برای او در مارس سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که امیدوار است که یک اقدام بی سابقه مجموعه از تلویزیون تبلیغات را غرق کردن خود را صریحا مورد انتقاد قرار بحث اولین هفته گذشته است.

دوم در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سناتور ctq و شهردار سابق پیت Buttigieg دوباره تقسیم وزش رای ساندرز است—حداقل در حال حاضر—تثبیت جناح چپ حزب دموکرات را پشت سر گذاشت. سناتور الیزابت وارن پرقدرت عملکرد چهار لاس وگاس بحث آمد خیلی دیر به موضوع در نوادا که در آن بیش از نیمی از جلسه رای دهندگان—برخی 75,000 مردم—در حال حاضر رای گیری زود است. ورودی سنجی را نشان می دهد وارن به خوبی انجام می دهند (هر چند هنوز هم در پشت ساندرز) در میان 15 درصد از رای دهندگانی که تصمیم خود را در چند روز گذشته. او را باید یکی دیگر از قوی به نمایش در هفته آینده بحث در کارولینای جنوبی اگر او امیدوار است برای رقابت جدی با ساندرز وجود دارد و در بسیاری از بزرگتر متحده در روز سه شنبه.

بایدن به پایان رسید دور پشت Sanders, خوشه با Buttigieg میلیاردر فعال تام Steyer و وارن. معاون سابق رئیس جمهور بانکی در پیروزی شنبه آینده در کارولینای جنوبی برای نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود شناور اما که ممکن است بستگی به حرکت ساندرز انجام نوادا.

اگر ساندرز کمی underperformed انتظارات در آیووا و نیوهمشایر—جایی که او هنوز هم با یک پیروزی و در بدترین حالت یک کراوات—نوادا روشن دوام خود را پشتیبانی می کند. مبارزه بین مبارزات انتخاباتی خود و رهبری قدرتمند اتحادیه آشپزی کارگران بیش از ساندرز مدیکر برای همه پیشنهاد را کمی کاهش دهد و جایگاه خود را در میان کارگران. او شانس خوبی در میان اعضای اتحادیه در ورودی سنجی و او برنده حزبی حوزه عمده در کازینو در لاس وگاس توسط آشپزی کارگران است.

نوادا نیز قابل توجه است که این نشان دهنده حالت اول که در آن ساندرز بهبود یافته و موقعیت خود را از سال 2016 زمانی که او از دست داده حزبی به آسانی به هیلاری کلینتون. خود را با بزرگترین چالش ها و در عین حال آمده است که بایدن در تلاش برای تجدید قوا در کارولینای جنوبی بلومبرگ است میلیاردها باتلاق امواج رادیو و تلویزیون و حزب ایجاد frets در مورد چشم انداز یک دموکرات سوسیالیست پیشرو, بلیط خود را در پاییز. داوطلبانی که تا حد زیادی گذاشته ساندرز در حمایت از تخریب بلومبرگ در هفته گذشته بحث در حال حاضر ممکن است هدف او را به جای. ساندرز منتقدان اشاره خواهد شد که در مجموع متوسط نامزدهای outpoll ورمونت سناتور و او باقی مانده است بعید است به نفع اکثریت نمایندگان متعهد به عنوان کنوانسیون دموکراتیک در میلواکی است.

که ممکن است درست باشد. اما در حالی که این سوال که آیا یک نامزد به عنوان دور به عنوان چپ ساندرز می شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برنده انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است آن است که تبدیل شدن بیشتر و بیشتر روشن است که جناح از حزب دموکرات غالب است: در متنوع ترین مسابقه از سال مترقی ترین نامزد در این زمینه برنده خود بزرگترین پیروزی است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>