ایمیل درخواست برای ترجمه و یا تفسیر نرخ: در اینجا چگونه من پاسخ

من اغلب درخواست برای نرخ از سازمان است که در حال تلاش برای ساخت یک پایگاه داده از فرد ترجمه و یا تفسیر و ارائ

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399

من اغلب درخواست برای نرخ از سازمان است که در حال تلاش برای ساخت یک پایگاه داده از فرد ترجمه و یا تفسیر و ارائه دهندگان خدمات. فرد ارائه دهنده این است که یک کسی که کار خود را, همچنین شناخته شده به عنوان یک مترجم یا مترجم. نگه داشتن در ذهن است که نخست پیمانکاران (بزرگ زبان شرکت) نمی تواند ارائه خدمات بدون یک تعداد کافی از پیمانکاران فرعی (فرد ترجمه و تفسیر ارائه دهندگان). ما به عنوان پزشکان باید مسئولیت هدایت این گفتگو.

نخست پیمانکاران اغلب شروع و سوالات در مورد نرخ ها و ایمیل های خود را به چیزی شبیه به این:

"من در بر داشت نام خود را در وب سایت انجمن حرفه ای X. شما علاقه مند در ترجمه و یا تفسیر برای ما؟"

توجه داشته باشید که وجود دارد این است که هیچ شخصی است. هیچ چیز در مورد مشخصات خاص ایستاده است که هیچ چیز شخصی است. آنها در تلاش برای ساخت یک کسب و کار ارتباط با شما; آنها فقط می خواهند اطلاعات.

"اگر چه رای شما شارژ توسط [قرار دادن بسیار کوچک واحد در اینجا]? آیا شما گواهی در [درج صدور گواهینامه خاص در اینجا]? آیا شما هر گونه تجربه با [قرار دادن خدمات خاص]?

صمیمانه شخص X"

در پایان این ایمیل شما اغلب دیدن شماره تلفن های ذکر شده در بیش از یک شهر است. بنابراین شما با اطمینان می دانیم که اگر شما تماس نمی کنید فرد X در خط! پس چگونه من پاسخ دهند ؟

"من هیجان زده خواهد شد به ترجمه و تفسیر برای شما! من اتهام توسط [معمول بزرگ واحد حداقل تعداد واحدهای]. من گواهی در [لیست همه گواهینامه ها نه فقط یکی از آنها در خواست]. من تجربه در [ارائه خدمات خاص]. به عنوان یک ماده در واقع من انجام شده است که پس از [سال] و مشتریان من preschedule من خدمات در نرخ های ذکر شده در بالا.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا بررسی کنید من در [لینک وب سایت من،]"

به این ترتیب هنگامی که کسی تماس من پشت من به ادامه گفتگو را از نظر. من را به بعدی حرکت می کند و مجموعه ای از شرایط از بحث است. من خود داستان در مورد حرفه و رسیدن به پاسخ سوالات من آرزو می کنم آنها خواسته بود به جای آنهایی که آنها را بپرسید.

دفعه بعد شما غیرشخصی کلاینت ایمیل است که به نظر می رسد ماهیگیری فقط برای اعداد و داده ها برای اضافه کردن به پایگاه داده سعی کنید این روش! حرفه ای خود را تنظیم و مقررات و تعیین نرخ است که برای آنها کار می کنند.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب