چگونه زندان ها و زندان پاسخ می تواند به Coronavirus

Guards walking by a sign that reads Mail room mental health med clinic visits rec. room
“به حدی است که ما نمی انجام یک کار خوب در زندان و زندانها” هومر Venters متخصص اپیدمیولوژی می گوید: “ما قطعا زندگی طولانی از این بیماری.”عکس توسط جولی جاکوبسن / AP / شاتر

هیچ کس می تواند پیش بینی کند دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد اگر coronavirus شروع به گسترش در داخل آمریکا زندان و زندان اما هومر Venters می توانید برخی از آموزش بسیار حدس بزند. Venters سابق افسر ارشد پزشکی در Rikers Island, آموزش دیده به عنوان یک پزشک و متخصص اپیدمیولوژی و در سال 2009 به او کمک نظارت بر تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس H1N1 در داخل شهر نیویورک برگزار شود. او در حال حاضر نظارت جامعه گرا تادیبی خدمات بهداشتی و درمانی (C. O. C. H. S.), یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای بهبود مراقبت های بهداشتی در زندان ها و زندان ها. به عنوان سوال چگونه برای مهار شیوع داخل این بسته موسسات تبدیل شده است به طور فزاینده فوری رهبران زندان های شهرستان دولت مقامات زندان و طرفداران شده است به دنبال Venters تخصص. من به او صحبت کرد و در مورد چالش های تلاش برای کنترل گسترش یک بیماری همه گیر در میان تشکلات مردم. ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.

چرا زندان ها و زندان به خصوص در مکان های خطرناک به طول یک بیماری همه گیر?

زندان ها و زندان ها پر از افرادی است که در معرض خطر بالاتری نسبت به عموم است. ما را پر کرده اند و آنها را با افرادی که دارای نرخ بالایی از مشکلات جدی سلامت. ما نیز به خصوص در زندان ایالتی سیستم های سراسر کشور باید به طور فزاینده ای بزرگتر جمعیت از مردم است. بنابراین ما باید تعداد زیادی از افرادی که در معرض خطر عوارض جدی است.

تمام شرایط جدید از هنر است که همه یاد گرفته است در دو هفته گذشته مانند “اجتماعی فاصله” و “خود-قرنطینه” و “مسطح منحنی” این بیماری همه گیر — همه از این چیز غیر ممکن در زندان ها و زندان یا بدتر ساخته شده توسط راه زندان و زندانها اداره می شود. همه چیز در مورد حبس رفتن به آن منحنی رفتن بیشتر شدت بالا.

اگر شما فکر می کنم در مورد چگونه یک زندان شهرستان کار می کند اولین چیزی که در صف مقابل است که مردم زمانی که آنها دستگیر شده در این حوزه و پس از آن زمانی که آنها به دادگاه بروید و سپس هنگامی که آنها به زندان آنها در این دادگاه قلم با تعداد زیادی از افراد دیگر است. شما می توانید یک دوجین یا حتی ده نفر در یک قلم که در آن وجود دارد و نه اتاق واقعا نشستن که در آن شما در حال نشستن بر روی زمین و یا شما در حال نشستن بر روی نیمکت.

هر زمان ما بسیار کوچکتر تحقیقات از شیوع بیماری—اگر به مننژيت باکتريايی و یا اگر وجود دارد یک سل ريوی مورد کسانی که مکان ما نگرانی در مورد که در آن ما می بینیم انتقال اتفاق می افتد به سرعت از بیماری مسری. زندان ساخته شده است به کار در این راه: بزرگ قلم سه گروه از مردم در آینده است. پنج ده پانزده بیست در یک زمان رفتن بلوک از طریق سلول های. آنها شروع کردن در یک سلول و سپس آنها را به یک سلول دوم. آنها ممکن است از طریق شش یا هشت سلول است. آنها واقعا دست شستن دسترسی ساخته شده است در. که در واقع یک سیستم طراحی شده برای گسترش بیماری مسری.

هنگامی که مردم از طریق آن روند مصرف اگر شما به مناطق مسکن در زندان ها و زندان های امروز, آیا آن را در یک سلول و یا یک خوابگاه-مسکن منطقه اگر شما رفتن به حمام و سرویس بهداشتی شما را در پیدا کردن که بسیاری از غرق کار نمی کند. بسیاری از آنها را ندارد و صابون و بسیاری از آنها ندارد و حوله کاغذی برای خشک کردن دست های خود را.

چه استراتژی اصلی است که باید سعی کنید برای مدیریت شیوع چیزی شبیه به کروناویروس در یک زندان یا یک زندان است ؟

وجود دارد راه های مختلفی برای انجام این کار, اما در واقع ایده این است که شما می خواهید به یک منطقه برای افرادی که به خوبی و که هیچ نشانه ای ندارند. شما ممکن است یک محل برای افرادی که هست اما باید خیلی شرایط پر خطر. اما مطمئنا شما می خواهید به یک محل خاص برای قرار دادن کسانی که توسعه علائم.

برای سیستم زندان و یا زندان هستند که تمام یا اجازه دهید بگویم بیش از هفتاد و پنج درصد ظرفیت این فرایند ممکن است تقریبا غیر ممکن است برای آنها را به انجام. آنها ممکن است اتاق به گسترش است. بنابراین اگر شما نمی تواند انجام دهد که اگر شما نمی توانید به طور موثر نگه داشتن مردم با علائم و دور از مردم بدون علائم سپس شما باید یک نام تجاری جدید راه ترویج و انتقال است که جداگانه و جدا از زندان های کثیف بودن یا داشتن صابون و یا شستن دست و ظرفیت.

این همه گیر می تواند موشکافی به راه هایی که مراقبت های بهداشتی تحویل داده شده است پشت میله های زندان. چه هستند برخی از کاستی های این سیستم ؟

بسیاری از این کلانترها و زندان به حداقل رویکرد به مراقبت. منظورم این است که یکی از استانداردهای اولیه در بسیاری از زندان است که آن را O. K. صبر کنید تا چهارده روز به انجام یک ارزیابی جامع در فرد که می آید به زندان است. این عمل در یک زندان ممکن است فقط به یک سریع تعامل با یک پرستار در راه در و سپس صبر کنید به دکتر مراجعه کنید تا دو هفته. که رویکرد به محدود کردن مراقبت و محدود کردن آنچه شما بدانید در مورد افرادی است که مخالف دقیق از این رویکرد ما می خواهیم را در شیوع, که در آن ما می خواهیم به دانستن هر کس که در معرض خطر به دلیل آن بسیار مهم است برای پیدا کردن کسانی که در بیماران در معرض خطر و درک کنند که در معرض خطر مرگ اگر و هنگامی که این ویروس می رسد.

اگر همه گیر تحت کنترل در آورده است و در اکثر جوامع, اما هنوز هم به سرعت در حال گسترش در داخل زندان ها و زندان ها چه معنا برای هر کس دیگری ؟

به حدی که ما نمی انجام یک کار خوب در زندان ها و زندان های ما قطعا زندگی طولانی از این بیماری.

یک گروه از پزشکان و مقامات بهداشت عمومی مشغول به کار در شهر نیویورک زندان و بیمارستان ها خواسته اند که به شهرستان در نظر گرفتن انتشار این افراد در حال حاضر محدود در این شهر زندان که بیش از شصت سال است. چه چیزی شما فکر می کنم که ایده ؟

از نظر پاسخ به این شیوع یکی از مهم ترین سوال این است: چگونه می توان ما کمتر مردم در این مکان ها در زندان ها و زندان? به دلیل آن را می شود بسیار دشوار است برای ارائه یک استاندارد مراقبت یا در تشخیص و یا درمان افرادی که پشت میله های زندان. من فقط باید واقعا ابراز نگرانی کردند. و اگر مردم کمتر در این سیستم ها—و به ویژه در کمتر از افرادی که عوامل خطر ابتلا به عوارض جدی—بیشتر احتمال دارد ما را به موفقیت.

وجود دارد هر چیزی در مورد کوروناویروس این تاثیر ممکن است در داخل زندان ها و زندان ها که شما شنیده ام و نه مردم صحبت کردن در مورد که شما احساس می کنید که آنها باید باشد ؟

هیچ کس صحبت کردن به افرادی که بازداشت خود را. من به کسی دیروز داستان در مورد یک شب—شاید جمعه یا شنبه شب—زمانی که ما چک کردن درجه حرارت و انجام علامت چک [در Rikers Island] در طول هفته اول H1N1 شیوع. من در یک منطقه مسکونی و یک افسر در راه می رفت—و آنها تا به حال همه بدست N95 ماسک—و افسر نوشته بود در ماسک خود: “خوش آمدید به مرگ است.”

ما در آن وجود دارد در تلاش برای آرام کردن مردم و شکل که بیمار است و کسی که بیمار نیست و این عمل فقط با ارسال یک موج تحریک از طریق همه در خانه. من مطمئن هستم که افسر وحشت زده شد و به همین دلیل او که چیز گنگ. اما من فقط فکر می کنم که تعامل با تادیبی کارکنان و افرادی که در بازداشت هستند به عنوان یک اولویت از آنجا که ما به آنها نیاز به کمک با مدیریت. بخش بزرگی از آن است که به ما می گوید زمانی که آنها بیمار هستند و یا وقتی کسی بیمار است و در آینده به کار نمی شوند یا نه نادیده گرفتن علائم.

در طی شیوع ویروس H1N1 در Rikers چقدر تنش وجود دارد در داخل زندان? و چگونه زمان می تواند همه چیز در ماه های آینده ؟

ما تا به حال بسیاری از سختی و بیش از یک صندلی پرتاب ما راه را هنگام جدا کردن مردم در مناطق مسکن. آن جوان سالم کودکان و نوجوانان [شانزده سال و بالاتر] بودند که به گفته آنها نه می تواند حرکت در هر نقطه. اگر شما اضافه کردن در مردم واقعا بیمار شدن و یا مرگ پشت میله های زندان و پس از آن در بسیاری از این سیستم شما ندارد و تادیبی کارکنان در آینده. پایه شغل نیست, گرفتن انجام می شود.

مردم هنوز هم در حال رفتن به تماشای T. V., به طوری که آنها به تماشای تلویزیون و شنیدن آنها در مورد اهمیت شستن دست است اما بدون صابون برای آنها. آنها از شنیدن در مورد اهمیت رفتن به بیمارستان یا پزشک هنگامی که شما علائم خاصی است و نه در دسترس به آنها. این سطح از نفاق و یا دو برابر استاندارد است واقعا علوفه به صورت جدی هرج و مرج پشت میله های زندان.

آیا شما فکر می کنم ممکن است که وجود خواهد داشت مرگ و میر دسته جمعی در داخل زندان ها و زندان?

من از ترس است که در جوامع است که مرگ و میر ناشی از کوروناویروس ما خواهد شد که تعداد قابل توجهی از مرگ و میر در محلی تادیبی تنظیمات—و این که بسیاری از کسانی که مرگ و میر خواهد شد که شده است قابل پیشگیری است. نگرانی من این است که وجود خواهد داشت دو استانداردهای مراقبت—که زندانی مبتلا به یک مجموعه ای از علائم ممکن است دسترسی به بیمارستان و حتی اگر در جامعه مردم با همان مجموعه ای از علائم را به بیمارستان بروید. و پس از آن که منجر به نرخ های مختلف از مرگ و میر و قطعا به نرخ های مختلف قابل پیشگیری مرگ و میر در میان افرادی که پشت میله های زندان.


راهنمای Coronavirus

چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>