اگر خانواده هسته ای شکست خورده است چه می آید بعدی ؟

خانواده بسیاری از آمریکایی ها reimagining زندگی در خانه بررسی مدل های خویشاوندی و جامعه است که ممکن است کم

توسط NEWS-SINGLE در 25 بهمن 1398
GraphicaArtis / گتی

در پوشش داستان از اقیانوس اطلس's مارس مسئله دیوید بروکس نمودار افزایش خانواده هسته ای به عنوان آرمانی خانوار آمریکایی واحد. او تجزیه و تحلیل تغییر طول قرن گذشته از "بزرگ به هم پیوسته و خانواده" به "کوچکتر جدا هسته ای خانواده" با این استدلال که دومی را ترک کرده است بسیاری از آمریکایی ها تنهاتر با کمتر از مدل های نقش و با ضعیف تر پشتیبانی شبکه برای کمک به آنها در زمان نیاز.

بروکس به بررسی این سوال که چه ساختار خانواده ممکن است در خدمت مردم بهتر پیشنهاد که پاسخ ممکن است شبیه خانواده و خویشاوندی شبکه ها که بیشتر در اوایل دوره. بسیاری از آمریکایی ها او اشاره می کند در حال حاضر بخشی از چنین گسترده خانواده—دو نمونه بودن multigenerational خانه (با کودکان و پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ) و "شرکت مسکن" ترتیبات (که ترکیب محافل خصوصی و جمعی فاصله).

برای دهه بلا با این حال depaulo یک روانشناس اجتماعی شده است مطالعه این و دیگر مفهوم خانواده و جامعه و آنچه تساوی مردم به آنها. او 2015 کتاب ما چگونه زندگی می کنند در حال حاضر: بازتعریف خانه و خانواده در قرن 21بود محصول سال از مصاحبه با آمریکایی ها زندگی در nonnuclear راه و او نوشته شده است کتاب دیگری در مورد چگونه مردم تنها ناعادلانه ننگ.

من صحبت می کرد با این حال depaulo در مورد جوانب مثبت و منفی از ساخت یک خانه در خارج از کنوانسیون خانواده هسته ای و همچنین به عنوان جامعه در سطح موانع است که آن را دشوار است به انجام این کار. گفتگو است که به شرح زیر ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.


جو Pinsker: چه می آید بعد از خانواده هسته ای—و آن را در حال حاضر در اینجا ؟

بلا با این حال depaulo: به نظر من کاهش از خانواده هسته ای نیست تنها یک داستان از هرج و مرج و یا تروما است. برای افرادی که هرگز به راحتی به کسانی هسته ای-ساختار خانواده آن را رهایی بخش و باز می شود تا تمام vulture از گزینه های. راه من فکر می کنم در مورد کسانی که گزینه های نظر از اجزای زندگی ما—ازدواج با هم زندگی می کنند, رابطه جنسی داشتن بچه ها. آن استفاده می شود که این قطعات همه با هم بسته بندی شده و در حال حاضر همه آنها می آیند از هم جدا. مردم می توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید هر آنچه که اجزای آنها می خواهند.

برای مثال زمانی که ازدواج و زندگی مشترک از هم جدا ما شاهد ظهور جماع زوج با هم زندگی بدون ازدواج است. زمانی که ازدواج و زندگی با هم از هم جدا شدیم "زندگی از هم جدا با هم" است که در آن زوج های که می تواند بسیار به یکدیگر متعهد شاید حتی ازدواج باید فضاهای خود را. ازدواج ماندن ازدواج و داشتن بچه ها همه از هم جدا به طوری که ما شاهد ظهور پدر و مادر تنها. و آن را در حال حاضر احساس نمی کند به عنوان واجب برای کودکان و نوجوانان در همه, بنابراین ما شاهد ظهور و شوهر که هیچ بچه ها.

یکی از فرم های خانواده است که بیشتر شیفته من وقتی که من شروع به مطالعه این است که پدر و مادر همکاری: شما باید یک جفت از مردم گاهی اوقات بیشتر از آن که با هم زندگی می کنند و کودکان, اما چه می شود کم است این ارتباط عاشقانه. بنابراین شاید دو نفر از دوستان هم می خواهم به بچه ها, اما آنها نمی خواهند به پدر و مادر تنها به طوری که آنها متعهد به بالا بردن کودکان با هم در همان خانه یا نه. که مانند یک مثال قابل توجه از ما چگونه می تواند به ایجاد چیزی کاملا جدید هنگامی که ما دیگر دیدن این مولفه ها همانطور که همه گره خورده است تا با هم و واجب است.

Pinsker: چگونه مشترک است که آن را برای مردم به سازماندهی خانه خود زندگی می کند در یکی از این nonnuclear راه?

با این حال depaulo: زمانی که من تحقیق چگونه زندگی می کنیم در حال حاضراین تعداد از خانواده ها در ایالات متحده آمریکا است که ساخته شد تا از زوج های ازدواج کرده و کودکان کمتر از یک در پنج است. اگر شما به دست کشیدن بر روی درب به طور تصادفی در سراسر کشور امروز شما خواهد بود به احتمال زیاد به استقبال کسی که به تنهایی زندگی می کنند از خانواده های هسته ای از مادر و پدر و بچه ها. زمانی که من در کتابم تنها اشکال خانواده و یا جامعه است که به نظر می رسید به رهبری در جهت رو به پایین بودند خانواده های هسته ای و هیپی-سبک کمون که در آن همه با هم زندگی می کند. در غیر این صورت تمام این امکانات دیگر در حال رشد از جمله به عنوان بروکس می گوید: تمدید-خانواده خانواده.

Pinsker: در این مقاله بروکس می نویسد که با آزمایش های مختلف خانواده ترتیبات "نشان می دهد که در حالی که مردم هنوز هم می خواهید انعطاف پذیری و برخی از حریم خصوصی آنها مصاحبه در مورد بیشتر اجتماعی راه زندگی هدایت هنوز در حال توسعه مجموعه ای از ارزش ها است." چه چیزی شما فکر می کنم کسانی که ارزش هستند ؟ چه چیزهایی هستند که مردم ولع مصرف که مفاهیم سنتی از خانواده نیست ارائه?

با این حال depaulo: من فکر می کنم بسیاری از مردم به دنبال یک مدل مربوط است که به نظر می رسد بیشتر شبیه دوستی از خانواده هسته ای و یا حتی خانواده گسترده می کند. با دوستی وجود دارد کمتر سلتنج مردم به ویژه نقش یا سلسله مراتب و ارزش نهادن به مردم بر اساس خود محبت برای آنها و یا هر آنچه که مهم به شما. ما در حال انتظار برای فکر می کنم که اگر شما یک شریک رمانتیک است که فرد می آید قبل از هر کس دیگری است اما بسیاری از مردم شروع به فکر کردن در مورد دیگران در راه است که گسترده تر در نظر گرفته شده و هر آنچه که یک فرد ممکن است به یک وضعیت که ممکن است فقط که شما کلیک کنید و یا این که این فرد باعث می شود شما خوشحال زمانی که شما آنها را ببینید و بالعکس.

Pinsker: آنچه در حال upsides بیشتر زندگی جمعی ترتیبات مانند multigenerational خانه و یا شرکت مسکن و چه بخش هایی از آنها را مردم تمایل به پیدا کردن به چالش کشیدن ؟

با این حال depaulo: راه من فکر می کنم در مورد این است که ما همه به دنبال دو نوع از همه چیز. یک چیزی است که بروکس شد با تاکید بر اتصال جامعه تعلق—و این مهم است اما ما نیز همه ما باید برخی از ولع مصرف برای تنهایی, خلوت, استقلال بار به خودمان. و به نسبت واقعا برای افراد مختلف متفاوت است, بنابراین برخی از مردم واقعا می خواهید تعداد زیادی از هم—شاید اونها کسانی هستند که فکر هسته ای با خانواده, آه خدای من, وجود ندارد, مردم به اندازه کافی در اطراف! که در آن من خانواده من multigenerational خانواده ؟ و آنها می توانند به دنبال آن و ایجاد نسخه خود را از که شاید زندگی در یک خانه بزرگ با افراد دیگر. در انتهای دیگر افرادی هستند که واقعا مانند بسیاری از استقلال و تنهایی که پیدا کردن زمان به تنهایی به جوانی و آرامش بخش است. آنها افرادی که ممکن است به تنهایی زندگی می کنند و احساس آزاد کنند.

Pinsker: آنچه در مورد افرادی که سقوط در وسط است که طیف?

با این حال depaulo: در بین افرادی که ممکن است می خواهم به زندگی می کنند به عنوان مثال در شرکت مسکن جوامع است که در آن مردم خود را خصوصی خانه—زندگی به تنهایی و یا به عنوان زوج ها و یا حتی خانواده های هسته ای و یا هر ترکیبی از مردم و کسانی که خانه چیده شده در اطراف یک فضای مشترک اغلب از یک فضای سبز در راه است که منجر به جامعه است. اینها عمدی جوامع برای افرادی که می خواهید چیزی شبیه به قدیمی روستاهای اما بدون حد تداخل.

این co-مسکن جوامع همچنین شامل یک منطقه مشترک, در علاوه بر این به همه خصوصی در خانه که در آن مردم گرد هم می آیند در حال حاضر و پس از آن برای وعده های غذایی. این فضاهای مشترک ممکن است اتاق جلسه و اتاق موسیقی و یا مناطق بازی اگر وجود دارد بسیاری از کودکان و نوجوانان وجود دارد. آنها همچنین شامل صندوق های پستی و واشر و خشک کن و آنچه که می کند این است که مردم را با هم در یک نوع رسمی راه که در آن شما را وادار به می دانم که مردم در راه است که احساس می کند راحت و طبیعی و بدون استفاده از زور. شما لازم نیست که خود آگاهی از ملاقات با کسی که برای مقاصد امید به تبدیل شدن به دوستان خود اما به جای آن فقط در این دوره از زندگی روزمره است.

Pinsker: آیا شما پیدا کنید که افرادی که انتخاب می کنید به زندگی خود دچار مشکل تهیه خانواده مانند شبکه ها و جوامع است ؟

با این حال depaulo: وجود بیش از 110 میلیون آمریکایی بالغ را که ازدواج نکرده و البته برخی از آنها مشکل دارند اما به طور متوسط افرادی که مجرد هستند معمولا انجام می دهند بهتر است در این نوع از چیزی که از افرادی که همراه شده است. هنگامی که حرکت مردم را در کنار هم یا ازدواج تبدیل شدن آنها به بیشتر منزوی. آنها کمتر در تماس با پدر و مادر خود را. آنها صرف زمان کمتر با دوستان خود. و آن را فقط یک ماه عسل چیزی که آنها پس besotted با هر یک از دیگر زمانی که آنها برای اولین بار هم است که آنها نمی تواند چشم خود را خاموش هر یک از دیگر. این حتی در مورد کودکان, چرا که زوج هایی که بچه ها این کار و زوج هایی که بچه ها را ندارید این کار را انجام. وجود دارد بدیهی است که تن استثنا اما به طور متوسط تک مردم باید دوستان بیشتر و بیشتر به حفظ روابط است که آنها را با خود و دوستان و همسایگان خود را خواهر و برادر و پدر و مادر خود و همکاران خود را. بنابراین مردم زندگی تنهایی واقعا نه تنها نتیجه نهایی از کشف خانواده هسته ای.

Pinsker: من می خواهم تصور کنید که بسیاری از مردم می خواهم به زندگی می کنند در برخی از راه شما توضیح داده شده اما احساس نمی مانند آنها می توانید. چه ویژگی های ساختاری جامعه آمریکا مردم در برابر اجرا هنگامی که در تلاش برای شکل انواع دیگر خانواده و جامعه?

با این حال depaulo: وجود برخی از قوانین و منطقه بندی کدهای که آن را دشوار برای مردم و با مردم زندگی می کنند که توجه به آنها—شما می دانید, دختران طلایی–نوع وضعیت. بنابراین اگر شما یک گروه از دوستان و یا شاید یک گروه که شامل دوستان و بستگان خود را و شما می خواهید به با هم زندگی می کنند در برخی از خانه بزرگ و هر کدام خود را در اتاق, اما شما می توانید با هم برای وعده های غذایی شما می توانید واقعا یک زمان سخت پیدا کردن یک محل است که اجازه می دهد تا شما را به انجام این کار است. که به دلیل وجود محدودیت های منطقه بندی در برخی از مکان های که در آن تنها تعداد معینی از نامربوط مردم اغلب دو می توانند با هم زندگی کنند.

یک مثال دیگر است که تحت پوشش قوانین است که به ما اجازه می دهد برای مراقبت از افرادی که برای ما مهم هستند ، در محل کار تحت پوشش خانواده و پزشکی ترک عمل, شما می توانید با پرداخت نشده زمان برای مراقبت از فرزندان و یا پدر و مادر و اگر شما متاهل, یک مرد متاهل. اما اگر شما یک فرد مجرد هیچ کس می شود برای پر کردن که همسر حافظه, بنابراین من نمی توانم زمان را به مراقبت از یک دوست نزدیک و دوست نزدیک نمی توانید زمان را برای مراقبت از من. برای تبدیل شدن به یک ارتباط بیشتر, مراقبت, جامعه, آن کمک خواهد کرد به قوانینی که تشخیص مردم در زندگی ما است که برای ما مهم فراتر از فقط یک همسر و یا خود ما بیولوژیکی و یا کودکان به تصویب رسید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن