جان Prine کامل آهنگ ها

جان Prine که روز سه شنبه از عوارض ناشی از COVID-19 خواند سخاوتمندانه در مورد مرگ است.عکس توسط مایکل Ochs Archives / گتی

خواننده و ترانه سرا جان Prine درگذشت روز سه شنبه در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل از عوارض ناشی از COVID-19. در اوایل آوریل Prine و همسرش فیونا هر دو آزمایش مثبت برای ویروس. فیونا بهبود, اما Prine در بیمارستان بستری شد و در نهایت قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. در اواخر دهه نود Prine جان سالم به در کارسینوم سلول سرطان—او تحت عمل جراحی گسترده به مالیات غیر مستقیم بیمار بافت از جمله قابل ملاحظه تکه از گردن خود—و در سال 2013 او مبتلا به سرطان ریه اما دوباره بهبود پس از عمل جراحی. ویروس رو او را در هفتاد و سه. او به طور یک جانبه و فورا سوگواری.

Prine سنگ و اغلب پس سخاوتمندانه در مورد مرگ که این احساس تقریبا به عنوان اگر او بودند preëmptively تسکین دهنده و اطمینان بخش طرفداران خود—گفت: “با سلام لطفا نگران نباشید بعد از من وقتی که من رفته است.” در “وقتی که من به بهشت” آهنگ آخر در “درخت بخشش” جدیدترین آلبوم از 2018, Prine مذاکرات در مورد زندگی پس از مرگ به عنوان یک نوع از وزش bacchanal که در آن همه اشتباهات و slights ببخشند کوکتل قوی هستند سیگار هستند “نه مایل طولانی” زمان بی معنی است و خانواده در انتظار است. این یک فانتزی absolution—از کل امداد—آواز در Prine را درشت و ترد صدای بیش از یک گیتار نواختند. در طول کر یک گروه کامل لوله های تا: پیانو, backing vocals, بیشتر, گیتار, handclaps. من مطمئن هستم من تنها Prine فن که آن را بعد از شنیدن این خبر اندکی پس از اجازه دادن به یک شکست کوچک “آمده در.” من بتواند مورد برای تسلی و من آن را در بر داشت. حتی از فراتر از Prine می دانست که چگونه به مراقبت از ما.

Prine متولد شد و در تاریخ 10 اکتبر سال 1946 در میوود ایلینوی و شروع به نواختن گیتار به عنوان یک نوجوان ، ager. او در نهایت به ارتش پیوست خدمت در غرب آلمان به خانه آمد و در زمان یک کار به عنوان یک پستچی. داستان Prine کشف احساس جعلی. در سال 1970 زمانی که او فقط بیست و سه, او در حال بازی نشان می دهد در پنجمین میخ کوچک عامیانه در شیکاگو است. راجر ایبرت این فیلم منتقد در شیکاگو سان تایمز, سرگردان در. (Prine بعد گفت: Terry Gross آن است که پاپ کورن بیش از حد شور در تئاتر فیلم و ایبرت تا به حال نیاز به یک آبجو.) ایبرت خرد شده بود توسط Prine دقت و گرما. او forewent این فیلم را نقد کنید. “Prine خوب است,” او نوشت: در یک کنسرت بررسی منتشر شده در روز بعد. “من هرگز تا به حال صندلی های خالی پس از آن” Prine گفت. او اولین آلبوم خود “جان Prine” در سال 1971 در اقیانوس اطلس ، هفده آلبوم بیشتر به دنبال.

نوشتن نیاز به نظم و انضباط و تمرین و کار سخت اما کمی والا در آن بیش از حد. شما شنیدن شاعران talk, گاهی در مورد چگونه بدن به طور خلاصه می تواند تبدیل به یک رسانه—به زبان می رسد به سرعت به عنوان اگر آن را مخابره در از جاهای دیگر است. این سخت است برای گفتن که در آن Prine بهترین آهنگ ها نشات گرفته, اگر چه فرد می شود به این معنا که او چیزی از یک دانشمند که آن را به مشاهده و درک مردم در اطراف او حتی—به خصوص—آنهایی که او را نمی تنگاتنگی می دانم. تماس Prine همدلانه احساس بیش از حد آسان است اما او توانایی فوق العاده ای به بررسی زندگی افراد دیگر و درک بدون قضاوت انواع انتخاب آنها ساخته شده است. “فرشته از Montgomery” یکی از Prine معروف ترین آهنگ ها آغاز می شود و با خط “من یک زن پیر به نام بعد از من است.” Prine بود فقط بیست و چهار هنگامی که ضبط شده آن چه او می دانم که در مورد یک زن است ؟ همه چیز به نحوی. آهنگ گروه کر بسیار غنی و اشباع با معنی, یک فرد می تواند جویدن آن بیش از چند دهه و هنوز هم پیدا کردن آن شگفت انگیز:

من یک فرشته است که مگس ها از مونتگمری
من یک پوستر از یک کلیسا
فقط من یک چیزی که من می تواند نگه دارید به
به باور این زندگی است که فقط یک راه برای رفتن است.

برای تمام حرفه ای Prine شد محبوب دیگر خشن و جست و خیز ترانه سرایان—Kris Kristofferson, باب دیلن, Johnny Cash, بروس اسپرینگستین. مردان با احساس وحشت و نگرانی و gravitas. اما من همیشه متعجب شده چگونه به خوبی Prine نوشت و در مورد زنان است. در سال 1974 با Bonnie Raitt ثبت “فرشته از مونتگمری” برای چهارمین آلبوم “چراغ” و آغشته آهنگ با خیلی ترحم و حساسیت که آن را به سرعت تبدیل به یکی از امضا آهنگ. در سال 1972 Bette Midler سنگ “سلام وجود دارد,” او اولین آلبوم “الهی دست M.” این آهنگ در مورد گرفتن و دادن و نه از دست دادن. Midler تفسیر است تا قطعات یدکی و شبح وار است که من برای پیدا کردن آن سخت به گوش دادن به اغلب هر وقت من هستم کمی تغییر پس از آن. در سال 1983 Prine نوشت: “Unwed پدران” برای Tammy Wynette. این آهنگ در مورد بارداری ناخواسته است که در آن هیچ کس تبرئه دقیقا اما هیچ کس مقصر است. که یکی از Prine را فوق العاده ترین حرکت می کند. او بی علاقه در پاسخگویی (مردم اشتباه می کنند و البته کسانی که این اشتباه باید به رسمیت شناخته شود) اما او نمی رسد در مجازات یا نه. در سال 1973 او منتشر شد یک رکورد به نام “انتقام شیرین.” عنوان احساس مانند یک شوخی کوچک او گفتن خود را. انتقام هرگز واقعا شیرین بعد از همه—”سیاه باد هنوز ناله.”

Prine تا به حال یکی از آن چهره ها که نمی آیند همراه اغلب بسیار—زیبا rutted رسا. او همیشه نگاه کرد فقط کمی ژولیده در بخشی به دلیل چشمان او تنگ شد و کمی قوسی فر به یک نوع دائم لبخند. در آن طول می کشد فوق العاده مهربان فرد به خواندن کل کثیف احمق داستان از آنچه در آن به معنی انسان بی رحمانه و زیاده چیزهایی که ما در این راه است که ما را دوست دارم—و آن را به صدا بنابراین منطقی است. من نمی دانم اگر یک کلمه برای آنچه که مردم احساس زمانی که آنها را دیدم او را بازی; این نوع از نرم قدردانی است که چاه تا زمانی که شما نگاه کنید کسی و احساس می کنید تنها خدا را شکر که آنها وجود دارد و که شما رو به نفس هوا برای در حالی که کمی. کسانی که در ضرر و زیان هستند سخت ترین برای سوخت و ساز. اما آن کمک می کند به فکر می کنم از Prine در بهشت او تصور می کرد که بهشت او سزاوار.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>