فقط یک شات در دوره سوم — آن را در رفت اما Maple Leafs چپ با ارزش نقطه در مونترال

جک کمپبل است پیدا کردن به سرعت مورد چالش بازی خالص برای تورنتو افرا برگها.

کمپبل به تازگی به دست آورد در تجارت با پادشاهان لس آنجلس شد و در واقع خود را در دوره سوم — stonewalling این Canadiens تا آنجا که او می تواند — و تا حد زیادی مسئول برای تک نقطه برگها موفق را به خانه بعد از باخت 2-1 در وقت اضافه و در شب شنبه.

جان توارث گل بازی گل اول در 1:06 سومین دوره است. که تنها به ضرب گلوله در خالص برای برگها در فینال قاب با تورنتو سقوط خود را در منطقه به عنوان مونترال تحت سلطه را از آن نقطه به جلو است.

این Canadiens مجبور به اضافه کاری که مارکو Scandella گره خورده است بازی با کمتر از سه دقیقه به رفتن اولین هدف خود را به عنوان یک Canadien. که یکی از 16 عکس مونترال اخراج در کمپبل در سومین دوره 30 به طور کلی. برگها موفق 23 در Carey قیمت.

ایلیا Kovalchuk برنده آن برای مونترال در وقت اضافه.

“چه یک رقابت” کمپبل گفت:. “تاریخی و دو واقعا جامد تیم های این سال است. من فکر کردم هر دو تیم با یکدیگر به رقابت واقعا سخت است و نمی دهد هر یک از دیگر بسیار است. من فکر کردم قیمت در انتهای دیگر بود به طوری جامد و ما می تواند به راحتی تا به حال یک زن و شوهر بیشتر اما در پایان روز من فقط به یکی بیشتر صرفه جویی قبل از اضافه کاری و ما دو امتیاز و این چیزی است که ما نیاز به در حال حاضر.”

نقطه با ارزش بود به برگها که در حال حاضر دو نقطه برآمدگی در فلوریدا برای سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد. نقاط با ارزش تر به Canadiens که برنده شده اند نه از خود گذشته 12 هستند و فقط پنج امتیاز پشت برگها.

“شما نمی برنده بازی هنگامی که شما نمره یک هدف” گفت: برگها مربی شلدون Keefe. “ما قادر به تولید به اندازه کافی هجومی. ما قدرت بازی بود خیلی خوب نیست. ما اجازه دهید که تیم چسبیدن به اطراف فقط با یک هدف کوسن. شما ترک درب باز است.”

  • برگزاری فورت: کمپبل است 1-0-1 به عنوان یک برگ هر دو بازی های سوم-دوره ضعف هم تیمی های خود. برگها باید دوم-بدترین رکورد در دوم از بازگشت به عقب بازی (2-6-3). این نخستین بار در NHL حرفه ای است که کمپبل شده بودند هر دو به پایان می رسد از یک بازگشت به عقب. “او شده است از طریق بسیاری در اینجا این آخر هفته و او جامد” گفت: Keefe.
  • برگزاری سرب: چیزی است که وجود دارد در مورد برگها و “برگزاری سرب” که دست در دست این روز است. آنها رهبری در هر یک از چهار بازی آنها بازی این هفته و 1-2-1 رکورد برای نشان دادن آن. سومین دوره یک مشکل در برابر فلوریدا آناهایم و در حال حاضر در مونترال. “چه اتفاقی افتاد در دوره سوم امروز خیلی متفاوت تر از آنچه که اتفاق افتاد (در روز جمعه در وقت اضافه برنده بیش از اردک)” گفت: Keefe. “(در برابر آناهایم) ما نه درگیر بودیم نه فیزیکی به اندازه کافی. ما در ما ، این بازی در اینجا من فکر کردم ما در دفاع بسیار خوب در دفاع بسیار سخت نمی دهد تا وسط یخ خیلی در همه. ما فقط بسیار ضعیف با جن. هنگامی که شما یک تیم که هل دادن — آنها باید انرژی از جمعیت به آنها جن, شما در حال رفتن به روی پاشنه های خود را در یک مقدار زیادی.”
  • شاخ بز: برگ مرکز Jason Spezza لعنتی یک slapshot گسترده ای است که منعکس راه دیگر و به مونترال عجله که منجر به Scandella هدف است. به سادگی با نگه داشتن جن در مونترال منطقه شده اند که بیشتر موثر است. Kovalchuk را برنده بیرون آمد مشابه بازی با برگ defenceman تایسون باری انفجار در قیمت rebounding و ارسال نیک سوزوکی در تنها در سه روز-three اضافه کاری. کمپبل متوقف شد که اما Kovalchuk کردم دوباره بجای اول برگشتن.
  • Captain’s log: توارث تمدید امتیاز خود را خط به چهار بازی در 800th حرفه ای بازی. هدف او آغاز شده و با یک ضربه نجات توسط کمپبل که رفت و مستقیما به ژاک هایمن که منجر به یک سه بر دو با عجله. هایمن افت گذشت به الکس Kerfoot که تغذیه توارث برای کاپیتان 23rd, هدف از این سال است. او نیز به ثمر رساند برنده در وقت اضافه در شب جمعه.
  • رقابت های سری: رقابت فن شعار “رفتن برگها رفتن” و “Go Habs Go” به سادگی به یاد طرفداران دو فن که پایگاه تاریخی رقبا برآورده نشده اند در یک بازی است که اهمیت در مدتی. آخرین سری حذفی شامل هر دو تیم بود و در سال 1979 با مونترال جارو نیمه نهایی. آنها در ملاقات خود را نهایی بازی 2006-07 فصل به طور منظم با یک حذفی نقطه روی خط برای هر دو. این برگ برنده که شب گذشته حرکت مونترال برای هشتمین و آخرین نقطه در کنفرانس شرق. اما نشینان ضرب و شتم نیوجرسی در ضربات بعدی روز تداوم برگها ، برای خیلی از گذشته چند دهه یک یا دیگر شده است آشکارا بهتر — حداقل تا آنجا که به جدول رده بندی نشان داده اند — ترک کوچک روی خط اما حقوق لاف زدن تا بازی بعدی. در این سال آنها در همان استراتوسفر. برگها رو در اینجا از طریق اوایل فصل underachievement در حالی که Canadiens شروع خوب سرد و سپس گرم می شود و به تازگی.
  • ویژه شب: آن Keefe اولین بار پشت نیمکت در زنگ مرکز: “من فقط رفتن را از من دور اول در سراسر لیگ, اما این است که یک محل خاص است. این برای من به عنوان یک بازیکن. آن محل مورد علاقه من برای بازی در جاده ها است. من گمان می کنم آن را به خود راه راست را به بالا و در شرایط مربیگری در جاده ها است.”
  • خلیج بیمار: ویلیام Nylander از دست رفته خود را در بازی دوم در دو شب به دلیل بیماری.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

  • در مزرعه: یوسف Woll بریده دوم خود را اهل shutout منجر Marlies بیش از روچستر آمریکایی 4-0. Woll متوقف 38 عکس به پایان نه بازی Marlies از دست دادن خط.

  • بعدی: سهشنبه مقابل آریزونا شغالها (7 p. m.).
Kevin McGran

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم برگ بازی در مقابل حبس?

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>