جای من خوشحال

A man frolics in a field.
عکس ها توسط تیم Robberts / گتی

بین کار و خانواده و تنش زندگی مدرن گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند شما حتی نمی تواند نفس بکشد. اما هر زمان که جهان خارج به نظر می رسد بیش از حد من فقط چشم های من و به جای من خوشحال که در آن هرگز باران و هوا بوی بابونه.

در مکان شاد شما را می خوانم در این زمینه! و رقص در ابرها! و خوردن بستنی برای هر وعده غذا! اعطا شده اخیر چشم انداز مثبت در پیشگیری و درمان چاقی به دلیل بی خیال رژیم غذایی. و ژله باقلا چشمه قطعا کمک نمی کند. پوسیدگی دندان شایع است اما چه کسی مراقبت کنید ؟ شما می توانید هر آنچه شما می خواهید به!

شما می توانید سوار تک شاخ از طریق سرد شب درجه. خود را مانی نقاش بال بال زدن در باد خوب است به عنوان فرشته ، افشای کامل: تک شاخ را دریافت تهاجمی زمانی که آنها شنیدن صداهای بلند, بنابراین شما می خواهید به هدایت روشنی از تافی آبشار. کسانی که وحشی fuckers را نیش می زنند اگر آنها Tased.

در اینجا هیچ کس می گوید معنی یا مضر چیز است. آنها فقط به نوشتن خود را توهین در دستکش بوکس و پانچ صورت خود را.

اقیانوس در مکان شاد نوری لرزان روشن و آبی حداقل تا زمانی که جزر و مد بالا زمانی که زباله پچ رول در. سپس آن را همه پوشک و انرژی-قوطی های نوشیدنی. پس seagulls بلافاصله از بین بردن و گیر تمام استخوان مرغ را syphilitic دزدان دریایی متوسل به خوردن پلاستیک شش حلقه بسته. یکی از آنها دست به دستبند, مچ دست به مچ پا من.

در جای خوشحالی وجود ندارد و جنگ مسلحانه در تضاد است. هیچ نژاد پرستی فقط نژادپرستانه سوت سگ. و مشهور در دفتر را لنگ هنر است که صادقانه missable.

این splendiferous!

بر خلاف در جهان از sheeple که با وسواس خرید این داشتن که پول مهم نیست در جای من خوشحال. هیچ غنی و هیچ فقیر. هر کس فقط برای پرداخت آنچه آنها نیاز دارند از طریق رابطه جنسی. آن را بسیار غیر قانونی پس هر کس است یا در زندان و یا در مورد به اعدام محکوم شد. هیچ کس با یک رکورد می توانید استخدام بنابراین نرخ بیکاری است که همیشه در یک صد درصد است. این یک سیستم کامل است اما از نظر روانی ویرانگر است.

همچنین هر آهنگ پرش به جز “پنبه چشم جو.”

نگه داشتن یک مکان شاد شاد نیاز به هوشیاری پس از یک سری از پست های بازرسی نظامی ساخته شده در امتداد مرز به مانیتور لبخند می زند. کسانی که قادر به ارائه مدرک رفعت گرفته و حضانت تا زمانی که آنها به نظر می رسد با نشاط. غیر-گلگون-گونه-هاورز جریمه از حقوق خود. فرار یک گزینه نیست زیرا چهره-tatted مزدوران به خدمت برج نگهبانی در حال آموزش به ساقه قهر در دید.

من ملاقات خدا در مکان شاد. او نور خالص و پر من الهی که وجود دارد درک خوب در جهان است. اگر من صادق بودن جذب او انرژی کیهانی است که نوع سخت با تمام کسانی که تک شاخ خوراکی در ناحیه تناسلی. من تا به حال به شروع به پوشیدن MC Hammer, شلوار, پس, جانوران فکر می کنم که من فاق پایین تر است.

مدرن زندگی پر از اضطراب. به همین دلیل من باید جای من خوشحال—جایی که من می تواند برای فرار از کار یکنواخت روزانه که ندارد جنگل جادویی الف. سپس دوباره خرد کردن نیز ندارد, همه خرس تله است که تعیین شده است برای کنترل افزایش جن جمعیت. الف شده اند و درهم کوبیدن در بالون هوای گرم و شروع به فرم throuples! خود را از لذت ناله باران پایین مانند coital grunts زئوس.

من تا به حال یک متفاوت مبارک جای یک بار و آن را کامل بود. کودکان خنده زد بیرون سراسر مرغزار. همسایگان کمک همسایگان است. هر کس تا به حال شخصی خوشگذران حیوان خانگی شیرماهی که می تواند شیر-dance like Fred Astaire. اما پس از آن چیزی به من رخ داده است. این جای من خوشحال. چرا باید هر کس به خود او شیر ماهی ؟ آیا این نوعی اب نبات کشاورزان امضای سوگند وفاداری به من ؟ و چرا من بلندتر? من صحبت کردن در مانند شش فوت و هشت.

بنابراین من در زمان عمل است. من برپا جنگ نرم بدست میآوردند تخریب و سوزانده هر درخت ساخته شده است که من احساس می کنم کوچک است. من جهنمی را بر جای من خوشحال تا زمانی که من آن تنها مستقل. و سپس به من ایستاده بود و نفس نفس بالای پشته از قتل عام آن را در من dawned: این خسته است. من می توانم با استفاده از یک جایی به دور از آن همه برای استراحت.

یک جدید شاد محل.

یکی with free Wi-Fi. که من در زمان یکی است اما آن را آهسته به تماشا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>