کانادا خواهد بود به خوبی در NBA را افزایش ستاره بازی به عنوان kickoff به لیگ all-star weekend.

این کشور تنها تیم ؟ نه آنقدر.

سابقه و رکورد چهار Canadians — RJ بارت از نیویورک نیکز کلارک براندون از ممفیس گریزلیز و عموزاده Shai Gilgeous-اسکندر از شهر اوکلاهما و Nickeil الکساندر واکر از نیواورلئان به نام به جهان تیم برای بازی جمعه اما یکی از رپتور فکر کردم به احتمال زیاد به ایالات متحده تیم را ترک کردن فهرست.

ترنس دیویس نادیده گرفته شد در رای گیری انجام شده توسط لیگ دستیار مربیان که برداشت 10 تیم به نمایندگی از ایالات متحده و بقیه جهان است.

با توجه به تاریخچه — دیویس تصویب شد بیش از در سال 2019 پیش نویس قبل از امضای قرارداد با رپتورز در تابستان — رپتورز تیراندازی گارد را به استفاده از حمله القاعده به عنوان انگیزه.

“این نه اولین بار و نه انتخاب شدن برای چیزی, اما من حدس می زنم آن را آسان رفتن undrafted به بازی با کیفیت (دقیقه) در مسابقات قهرمانی, تیم, متعجب,,” دیویس گفت: در خوراک توییتر خود پس از این تیم اعلام شد.

در حالی که لیگ ممکن است به طور کامل آگاه از توانایی های خود رپتورز کارکنان مربیگری می دانستم که حق کردن خفاش است که او آنها را مجبور به قرار دادن او در دادگاه.

“ما برای اولین بار دیدم در اولین هفته از اردوگاه های آموزشی من گفت: این مرد احتمالا کرک چرخش” رپتورز مربی نیک پرستار گفت: این هفته است. “خواهم که ما حتی نمی دانیم که این مرد است و ما مانند,” شما می دانید که او می تواند شلیک توپ و او نمی ترسم.’ “

محرومیت از دیویس نمی تواند به دور از سهم undrafted rookie داده است رپتورز تا کنون در این فصل.

او تنها بازیکن در تیم به نظر می رسد در تمام 49 بازی و او نقشی کلیدی در بسیاری از آنها. او به طور متوسط حدود 17 دقیقه بازی برای این تیم با سوم بهترین رکورد در NBA و در حال تیر اندازی نزدیک به 40 درصد از سه نقطه محدوده.

22 سال است به حال خود فراز و نشیب اما او خوب بوده است به مراتب بیشتر از او تلاش می کرد.

“من همیشه می گفت او را ورزشی, او می تواند طاق و ساقه آن چیزی که او از برخی از احشاء می شود که جوان و به بالا و در نظر گرفتن این عکس,” پرستار گفت: این هفته است. “و او را ضربه برخی از آنهایی که بزرگ برای ما در این سال … ما فقط باید به کشف کردن بهترین راه برای استفاده از این دو چیز است.”

نقص در دیویس بازی و آن را غیر معمول نیست برای هر سال اول بازیکن NBA شامل گرفتن تفاوت های ظریف از دفاع کردن پت. دیویس یک ورزشکار با استعداد و هنگامی که او می آموزد که چگونه به دفاع از او را برای رفتن به ساخت و حتی بیشتر سهم.

“آنچه من می دانم این است: آن معمولا طول می کشد یک تازه کار در مورد یک سال به یاد بگیرند که چگونه به بازی دفاع” پرستار گفت:. “شما می دانید, تمام چیزهایی که شما باید انجام دهید در یک بازی NBA به بازی سطح بالا دفاع. فقط گرفتن شما را از طریق فرایند گرفتن شما را به عمل به اندازه کافی شما را از طریق اصطلاحات, گرفتن شما را از طریق بازی دقیقه است. بنابراین همیشه وجود دارد برخی از اشتباهات در رفتن وجود دارد فقط از کمبود تجربه است.”

آمریکا تیم شامل صهیون ویلیامسون از نیواورلئان (آسیب جایگزینی برای شیکاگو Wendell کارتر) در آتلانتا Trae جوان شارلوت مایل پل Devonte گراهام و PJ واشنگتن میامی تایلر Herro و ممفیس Kendrick Nunn, Ja Morant و Jaren جکسون جونیور و طلایی دولت اریک Paschall.

پیوستن چهار کانادایی در جهان تیم هستند Rui Hachimura و Moritz واگنر از واشنگتن دالاس را لوکا Doncic دیترویت Svi Mykhaliuk مینه سوتا به جاش Okogie و Deandre Bay ققنوس است.

چهار کانادایی نشان دهنده ترین در افزایش ستاره بازی. قبلی علامت آمد و در سال 2016 بازی در تورنتو که سوتا Andrew Wiggins, دالاس را دوایت پاول و Trey Lyles سپس با یوتا همه بازی است.

ویگینز در دو بازی او با ارزش ترین بازیکن 2015 بازی – و جمال موری از دنور ناگتس بود MVP در سال 2017.

استیو نش بود که برای اولین بار در کانادا برای شرکت در این بازی زمانی که او در سال 1997 در کلیولند.

Doug Smith

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی