رابرتز می خواستم حداقل صلاحیت اما تهمت نمی تواند تحویل

ایده های رئیس دادگستری انتظار دارد دولت فدرال به رعایت استانداردهای اولیه از صداقت و وفاداری به منافع عموم

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399
لی میلیس / گتی

دو سال پیش رئیس دادگستری جان رابرتز به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک قطعه بسیار مهم از مشاوره: هنگامی که شما به دیوان عالی شما نیاز به انجام تکالیف خود.

در نظر اکثریت اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت سفر رابرتز نادیده مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات که "اسلام ما متنفر است" و این که آمریکا دارای مشکلات "با مسلمانان به کشور" به دلیل نهایی متن ممنوعیت سفر صادر شده توسط دولت می گوید: "هیچ چیزی در مورد دین است." بلکه رابرتس نوشت: "بان کی مون نشان دهنده نتایج یک در سراسر جهان روند بررسی انجام شده توسط چند مقامات دولت و سازمان خود را."

در آن زمان من در بر داشت آن را تکان دهنده است که رئیس دادگستری در اصل گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که آن را به نوبه خود می تواند رئیس جمهور تعصبات به سیاست های عمومی کافی lawyering و قانونی به اندازه کافی بهانه. من فرض بر این است که دولت می خواهد انجام این کار لازم ارائه ادعای خود را برای تصمیم گیری به منظور دستیابی به این سیاست نتیجه آن مورد نظر است. آنچه که من انتظار این بود که تهمت, دولت نمی خواهد حتی به خود زحمت انجام این کار بسیار.

در روز پنج شنبه رابرتز پیوست و با چهار دموکراتیک انتصاب در دادگاه به باطل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به لغو اوباما-دوران اقدام معوق برای ورود دوران کودکی, سیاست, است که محافظت در حدود 700,000 مهاجران مستند نشده به ارمغان آورد به آمریکا به عنوان کودکان از اخراج. تصمیم متحده که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از این قدرت برای لغو این سیاست اما که "خودسرانه و هوس باز" شیوه ای که در آن پس از نقض قانون مراحل اداری که بر تصمیمات اتخاذ شده توسط سازمان های دولتی. وزارت امنیت میهن رابرتز می نویسد شد موظف به در نظر گرفتن تمام گزینه های خود را قبل از لغو IF عمده فروشی. "ساخت که تصمیم گیری دشوار بود آژانس کار" رابرتز استدلال می کند: "اما این سازمان موفق به انجام آن است."

رابرتز همانطور که در موارد قبلی ، رد را از دست این تصور که DACA لغو شد انگیزه عناد رد جمهور متعدد اظهارات موهن در مورد مهاجران به عنوان "کنترل از راه دور در زمان و ساخته شده در نامربوط زمینه." عدالت Sonia Sotomayor retorted در یک جداگانه و فردی اجتماع "من نمی خواهد تا به آسانی رد این ادعا که یک مدیر اجرایی تصمیم نامتناسب مضرات همان گروه نژادی است که رئیس جمهور به عنوان مارک کمتر مطلوب صرف ماه قبل است." رابرتز تصمیم گیری می کند صدای مخالفت با تعصب آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گیری می شود و یا IF را لغو خود را. بلکه او نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سادگی انجام نمی شود حداقل میزان کار مورد نیاز برای پیاده سازی سیاست های مورد نظر.

این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است خنثی بی کفایت حکومت—دادگاه فدرال بارها و بارها در برابر حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای عدم به دنبال روش مناسب و در نتیجه "یک رکورد فوق العاده ای از حقوقی شکست" همانطور که واشنگتن پست آن را قرار می دهد. در مورد به چالش کشیدن برگ برنده دولت در تلاش برای استفاده از سرشماری به اثر نژادی در سراسر کشور بطور غیر عادلانه تقسیم رابرتز را رد کرده و به سادگی نادرست بهانه ای که برگ برنده دولت صرفا در تلاش برای به اجرا درآوردن قانون حق رای. به عنوان با IF مورد این موضوع بود که تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده اما آن بی کفایتی در ساخت آن است.

مدت کوتاهی قبل از این تصمیم صادر شد, فایل های موجود بر روی هارد دیسک از مرحوم محافظه کارانه عمل توماس Hofeller نشان داد که سرشماری طرح شد تلاش برای افزایش نفوذ سیاسی از سفید رای دهندگان در اقلیت رای دهندگان هزینه. اگر چه او اشاره نمی کند Hoefeller فایل های خود را در تصمیم رابرتز نوشت که قضات هستند "لازم نیست به نمایشگاه بی ریایی که از شهروندان عادی رایگان هستند."

این موارد را نشان داد رابرتز به عنوان سدی در برابر Trumpism در دادگاه نیست زیرا او از لحاظ ایدئولوژیک دشمن به آن اما به دلیل رابرتز انتظار دارد دولت فدرال به رعایت حداقل استانداردهای صداقت و وفاداری به منافع عمومی. این ویژگی ها سازگار با محافظه کار حکومت اما نفرت به Trumpism یک ایدئولوژی جایی که هوی و هوس اجرایی را مقدم بر قانون است. آنچه که به شدت روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند غالب در هر یک از این موارد با رابرتز بیان تصویب آن را به حال comported خود را با حداقل ایمان خوب است.

محافظه کار جنبش آمده است برای مشاهده جمهوری خواه منصوب از قضات به عنوان تماما متعلق به شرکت تابعه از حزب خود و با پسوند دولت. که فرض شده آرام آن را به این باور اشتباه که shoddiest استدلال حقوقی می تواند با تصویب جمع اوری در دادگاه تنها به دلیل ایدئولوژیک predilections جمهوری خواه انتصاب. این باور است که به طور کامل و بدون شایستگی—اگر چه یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب نیل Gorsuch دارای یک خط مستقل در همه موارد قبلی ذکر شده در اینجا چهار جمهوری خواه منصوب شد مایل به رفتن همراه با هر شل و ول و یا نادرست بهانه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند سنگ فرش با هم. اما جان رابرتز همچنان خصمانه به حال ساخته شده است به نگاه یک احمق است.

این Trumpist درست است اما یک رای به دور از چیزی نزدیک به لاستیک-تمبر دادگاه آن را می خواهم برای دیدن. باید تهمت غالب در ماه نوامبر آن را ممکن است راه خود را پس از همه.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن