این بیماری همه گیر را از امریکا قوی تر

جان مور / گتی

با این استدلال که آمریکا در کاهش شده است مد روز برای حداقل سه دهه پس از اوج این کشور جنگ سرد ، شش در 10 آمریکایی ها گفت: در نظرسنجی سال گذشته که آنها بر این باور بودند که ایالات متحده خواهد بود کمتر مهم در جهان در آینده است. و COVID-19 pandemic به عنوان آتلانتیک‘s جورج پاکر تا trenchantly استدلال, در معرض مزمن زمینه ای شکست: “یک کشور با جنس بنجل زیرساخت و ناکارآمد دولت که رهبران بیش از حد فاسد و یا احمق به سر کردن توده رنج می برند.”

در عین حال دلایلی وجود دارد به این باور است که ایالات متحده می تواند از ظهور این بیماری همه گیر قدرتمند تر در نظم بین المللی و نه کمتر. ما دموکراسی را تولید نمی کند, سریع, ظریف راه حل برای مشکلات و اغلب نتواند به ارائه سیاستمداران که با لحظه تاریخ را کنار می گذارد. اما آنچه در آن ارائه یک توزیع قدرت در سراسر سطوح مختلف دولت و قوی مدنی و بخش خصوصی—که تصحیح اشتباهات و محدودیت های آسیب انجام می شود حتی بدترین رهبران ملی. ساختاری قوت ایالات متحده بسیار زیاد هستند و به احتمال زیاد برای نشان دادن به افزایش استفاده به عنوان coronavirus سوختگی راه خود را از طریق جهان.

در این بین المللی بحران لایحه خاص از شکست آمریکا به نظر می رسد تقریبا غیرممکن ، ما در حال حاضر رنج می برد بیش از 60 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19. بیش از 30 میلیون آمریکایی را در پرونده بیمه بیکاری در شش ماه حتی قبل از شروع کسب و کار شکست. به جای استفاده از قدرت اجرایی خود را به دفتر رهبری ملی یا بین المللی پاسخ رئیس جمهور ایالات متحده مطالب خود را با توزیع خطرناک توصیه های پزشکی و نامفهوم اظهارات مانند این: “ما برنده و ما برنده شوید. ما می خواهیم به پیروزی; ما همیشه برنده است. گاهی اوقات ما نمی خواهید را به نفع خود, بنابراین ما فقط رفتن به وقفه. اما این همیشه—که نه راه این کشور کار می کند.”

اما این اولین بار نیست که ایالات متحده امریکا شکست خورده است و نظم بین المللی و یا حتی بیشتر قابل توجه است. به عنوان مورخ آدم Tooze استدلال می کند در سیلایالات متحده تنها کشوری بود به اندازه کافی قوی بیرون آمدن از جنگ جهانی اول برای تثبیت نظم بین المللی و از آن کاهش یافته است به انجام این کار. در طول جنگ سرد دوایت آیزنهاور حاضر به مسابقه حمله شوروی به مجارستان; یکپارچه سازی مدارس آمریکا در پاسخ به مشروع دستور دادگاه مورد نیاز گارد ملی ما پیگرد قانونی از جنگ ویتنام نشان داد اخلاقی و استراتژیک ساقط; ریچارد نیکسون به طور یک جانبه سقوط برتون وودز سیستم پولی بین المللی تقریبا یک شبه. حتی در آمریکا سلطه بعد از جنگ سرد در این کشور مجرمیت برای سال 2003 در جنگ عراق و 2008 بحران مالی به شدت آسیب دیده آن قد و قامت.

آنچه تعجب آور است که چگونه این جنبش کمی تاسف رژه از اشتباهات ایجاد شده نسبت به supplanting ایالات متحده به عنوان قدرت غالب در نظم بین المللی. حتی در حال حاضر با رفتار عجیب و غریب و مضر سیاست انتخاب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساختاری قوت ایالات متحده در محل باقی می ماند. دلار در جهان باقی مانده است نگه داشتن ارز و آمریکایی ها لذت بردن از تمام امتیازات گزاف است که تعلق به این وضعیت. آمریکا فقط ماشه در مالی محرک از 2 تریلیون دلار—10 از تولید ناخالص داخلی خود را—بدون عواقب منفی برای توانایی خود را برای ادامه استقراض و چاپ پول در اصل بهره صفر. به عنوان American Enterprise Institute همکار نیکلاس Eberstadt توصیف آن ایالات متحده است “استقبال Keynesianism با رها که ممکن است باید مبهوت کینز”را ساخت مناسب اقتصادی انتخاب برای ممانعت از سقوط. ایالات متحده فدرال رزرو است بی سر و صدا تبدیل بانک مرکزی به جهان باز تعویض خطوط برای اطمینان دلار نقدینگی به ظهور-بازار وام گیرندگان.

هیچ کشور دیگری به نظر می رسد قادر به گام به جلو و سازماندهی گسترده اقدام جمعی است. و دیگر قدرت های بزرگ به نظر می رسد مسئول تر از ایالات متحده آمریکا در آن زمان رفتار است. قدرت نسبی شاخص تا آنجا که مطلق یکی است. برای امریکا به تضعیف موقعیت بین المللی سفارش دیگران باید موفق می شوند. با وجود برخی زرنگ تبلیغات توسط چین در اوایل سال جاری که به نظر نمی رسد که اتفاق می افتد.

چین بزرگترین طلبکار و به خصوص توسعه یافته در بازارهای در حال ظهور آن کمربند و جاده ابتکار است که مردها برای تبدیل شدن به یک بار نسبت به تغییر جهت تجارت جهانی الگوهای به چین استفاده, به دلیل پروژه های زیربنایی است که یک بار به نظر می رسد سود را تبدیل به فیل. دولت چین باید تصمیم بگیرید که آیا به بخشش بزرگ عصری بدهی یا به سیمان تصویر خود به عنوان یک درنده دهنده توسط repossessing زیرساخت—در همان زمان که این بیماری همه گیر در حال گسترش به کشورهای فقیر که سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر تیره و تار.

دیگر قدرت های بزرگ باید مشکلات خود را. برای حفظ خود و خود را رفیع تک-بازار فصاحت و بلاغت در خط با اتحادیه اروپا نیاز به فرض بدهی از همه اعضای چیزی آلمان بلوک قدرتمند ترین ملت نمی خواهید آن را انجام دهد. روسیه که قدرت بستگی به درآمد نفت برانگیخت اختلاف با عربستان سعودی که ایجاد شده خیلی قیمت رو به پایین فشار ولادیمیر پوتین relented پس از شش هفته و تا به حال به شرایط تنبیهی نظر از اوپک.

فقط به عنوان 9/11 حملات هدایت دولتی با توجه به ترور تهدید و بحران مالی 2008 و بازیگران سایه طولانی بر روی سیاست های اقتصادی پس از همه گیر است که به احتمال زیاد درایو دولت ایالات متحده توجه به تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی و دیگر عناصر اجتماعی کشور ایمنی net. بهترین راه برای امریکا به حفظ آن شهرت بین المللی است که برای رفع برخی از نقاط ضعف خود است و به احتمال زیاد نتیجه از این بیماری همه گیر.

که در آن سیاست فدرال است خود شکست آمریکا, جامعه مدنی اغلب در مراحل به عنوان بیل و ملیندا گیتس انجام داده است و در جای پول که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سازمان بهداشت جهانی است. فرمانداران یادآوری ما را از ارزش صالح مدیران ارشد فدرال و سیستم های توزیع قدرت است. و از مزایای رایگان جوامع شروع به نشان می دهد به مزیت: حتی شفاف اظهارات نادرست با مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای ایجاد کمتر بین المللی سوء ظن نسبت به نظام عدم صداقت رهبران چینی به این دلیل که رئیس جمهور آمریکا است که موضوع را به مطبوعات مستقل نظارت شهروندان می توانند آزادانه به انتقاد از او و دیگر سیاستمداران می تواند آشکارا کمپین برای کار خود را. دولتهای خودکامه مشکل تر خواهد شد زمان به عنوان همه گیر می پوشد چرا که مشروعیت خود را بر هر در بی وقفه رو به افزایش رفاه (به عنوان در مورد چین) و یا هاله ای از کنترل کل (روسیه) نه از آن پایدار است در این بیماری همه گیر.

حقیقت این است که ایالات متحده تقریبا هرگز به خوبی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها تبریک می گویم خودمان را برای بودن. در عین حال ما غیر منتظره ای قادر به تصدیق شکست ما و تصحیح آنها در کسب و کار در جنگ و در صندوق های رای. برای همه اشتباه ایالات متحده باعث می شود آن را یک دولت واحد. وجود رقابت منابع قدرت است که مانع عمل در زمان بلکه اساسا تثبیت نفوذ است.

یک مثال گفتن است که حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انصراف ایالات متحده از توافق پاریس و نورد خودکار-استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای از مردم و دولت در ایالات متحده هنوز هم در نظر گرفتن تغییرات آب و هوایی جدی است. ایالات مانند کالیفرنیا تنظیم دقیق استانداردهای زیست محیطی; شرکت های بزرگ در حال پیدا کردن راه هایی برای محدود کردن انتشار کربن خود را; مایکل بلومبرگ و دیگر میلیاردرهای در حال پارو کردن پول به علت شهرستانها از ساحل به ساحل در حال ترکیب آب و هوا نگرانی های خود را برنامه ریزی شهری; و مالکان آمریکایی در حال امید بستن برای منابع انرژی تجدید پذیر.

که همه نشان می دهد که با وجود عظیم ناکامی دولت ایالات متحده در این سال این کشور می تواند پدیدار شود از این وحشتناک همه گیر حتی در موقعیت قوی تری بین المللی—و نه فقط به این دلیل که کشورهای دیگر در حال ساخت اشتباهات خود را, اما همچنین به دلیل چگونه کشور ما و جامعه ما سازمان یافته است. ما منسجم به اندازه کافی برای جمع آوری و ورزش نفوذ جهانی اما نه چندان منسجم است که در طول یک بحران بی کفایت و یا بدگویی رهبر می تواند منجر به کل ملت را به تباهی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>