مشکل با داستان در مورد خطرناک Coronavirus جهش

سلامت هیچ شواهد روشن است که این بیماری همه گیر ویروس تکامل یافته است به طور قابل توجهی اشکال مختلف—وجود دا

توسط NEWS-SINGLE در 18 اردیبهشت 1399
گتی / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

به عنوان اگر همه گیر به اندازه کافی بد نیست در 30 آوریل یک تیم به رهبری توسط دانشمندان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس منتشر شد یک کاغذ که ظاهرا توصیف "ظهور یک مطلب انتقال فرم" جدید کروناویروس SARS-CoV-2. این شکل جدید این تیم نوشت: "شروع به گسترش در اروپا در اوایل فوریه." هر زمان که آن را به نظر می رسد در یک مکان جدید از جمله آمریکا آن را به سرعت افزایش یافت به تسلط. موفقیت آن تیم پیشنهاد شده است به احتمال زیاد به دلیل یک جهش است که در حال حاضر "فوری نگرانی است."

کاغذ هنوز رتبهدهی نشده است به طور رسمی منتشر شده و یا بررسی توسط دانشمندان دیگر. اما در مارس 5, لس آنجلس تایمز نوشت: در مورد این ادعا که "در حال حاضر غالب از coronavirus می تواند بیشتر مسری از [این] اصلی است." که داستان به سرعت رفت ... و ... ویروسی.

اما "این نتیجه گیری ها پر از شکوفه می گوید:" لیزا Gralinski از دانشگاه کارولینای شمالی که یکی از معدود دانشمندان در جهان است که دارای تخصص در coronaviruses. "به می گویند که شما نشان از ظهور یک مطلب انتقال فرم از SARS-CoV-2 تا کنون که بدون در واقع آن را تست نیست و این نوع از چیزی است که باعث می شود من احساس راحتی به عنوان یک دانشمند است." او و دیگر virologists من صحبت کردم با چه کسی درگیر شدند در لوس آلاموس تحقیقاتی معتقدند که این مقاله ادعا قابل قبول اما نه توجیه مدارک آن را ارائه کنند. مهم تر آنها را متقاعد گونه های مختلف از coronavirus در همه وجود دارد.

"ما شواهد برای یک سویه می گوید:" برایان Wasik در دانشگاه کرنل.

"من می گویند وجود دارد فقط یکی می گوید:" ناتان Grubaugh در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل.

"من فکر می کنم اکثریت مردم تحصیل [coronavirus ژنتیک] آیا تشخیص بیش از یک سویه در حال حاضر می گوید:" شارلوت pivot point fgc در دانشگاه کمبریج.

هر کس دیگری ممکن است منطقی و متحیر با توجه به این که اخبار را بارها و بارها ادعا وجود دارد دو یا سه و یا حتی هشت گونه است. این است که هنوز یک مورد دیگر از سردرگمی در یک بحران است که به نظر می رسد سرند با آنها. در اینجا چگونه برای ایجاد حس از آن است.

هر زمان که یک ویروس یک میزبان آن باعث می شود نسخه جدید از خود و آن شروع می شود با تکثیر ژن های آن. اما این فرایند درهم و برهم است و تکراری در نهایت با خطا است. اینها به نام جهش—آنها ژنتیکی معادل غلط املایی. در کتاب های کمیک و داستان های علمی تخیلی جهش همیشه چشمگیر و محسوس تر خواهد شد. در دنیای واقعی آنها عادی و معمولا دنیوی بخشی از virology. ویروس ها به طور طبیعی و به تدریج تجمع جهش به آنها گسترش یافته است.

به عنوان یک بیماری همه گیر ایدز, ویروس, خانواده, درخت رشد می کند و شاخه های جدید و شاخه های—جدید دودمان است که با مشخصه های متفاوت مجموعه ای از جهش. اما اصل و نسب نمی کند به طور خودکار شمارش به عنوان یک گونه جدید. این اصطلاح معمولا به صورت یک اصل و نسب است که متفاوت از آن دیگر ویروس ها در راه های مهم. آن را ممکن است متفاوت باشد در چگونه به راحتی آن را گسترش می یابد (توانايی انتقال) توانایی خود را به علت بیماری (ويرولانس) آن است که آیا به رسمیت شناخته شده توسط سیستم ایمنی بدن در همان راه (antigenicity) و یا چقدر آسیب پذیر است به داروها (مقاومت). برخی از جهش بر این خواص است. بیشتر نیست و یا خاموش و یا لوازم آرایشی و بهداشتی. "نه هر جهش ایجاد سویه های مختلف می گوید:" Grubaugh. (فکر می کنم در مورد سگ نژاد به عنوان معادل از نژادها: یک corgi است که به وضوح متفاوت از یک نوع سگ بزرگ اما یک سیاه پوست corgi است که عملکرد همان موهای قهوه ای یکی و نمی خواهد تعداد به عنوان یک نژاد جداگانه.)

هیچ روشن ثابت آستانه هنگامی که یک اصل و نسب ناگهان شمارش به عنوان یک سویه. اما این اصطلاح به همان مفهوم در ویروس شناسی به عنوان آن را در محاوره به آن دلالت دارد ، ویروس تغییر در همه زمان ها; گونه بوجود می آیند که آنها را تغییر دهید در راه معنی دار.

گونه های جدید از آنفلوانزا بوجود می آیند در هر سال است. این ویروس به سرعت به دست آوردن جهش که تغییر شکل پروتئین ها در سطح خود آنها را نامرئی به همان سلول های ایمنی است که باید به رسمیت شناخته شده و مورد حمله قرار اجداد خود. این به وضوح تغییرات معنی دار—و آنها را تا حدی که چرا واکسن آنفولانزا باید به روز در هر سال است.

اما آنفلوانزا قابل توجه برای جهش به سرعت. Coronaviruses—که به آسمان تعلق دارند و به طور جداگانه در خانواده از ویروس آنفلوانزا—تغییر در یک دهم سرعت. یکی از جدید SARS-CoV-2 از این قاعده مستثنی نیست. "وجود دارد هیچ چیز عادی در اینجا می گوید:" Grubaugh. بله ویروس برداشت تا چند جهش پس از آن برای اولین بار شروع به پریدن کرد به انسان در اواخر سال 2019 اما بیش از دانشمندان را پیش بینی کرد. بله خانواده آن درخت دارای شاخه های مختلف دودمان اما هیچ کدام به نظر می رسد مادی متفاوت از دیگران است. "این است که هنوز هم از جمله بیماری همه گیر است که با توجه به آهسته جهش نرخ آن خواهد بود اگر ما هر چیزی را دیدم این به زودی" pivot point fgc می گوید.

آنچه از لوس آلاموس مطالعه ، این تیم به رهبری بت Korber نگاه جهش که بر ویروس "سنبله"—پروتئین بر روی سطح آن که با استفاده از آن به تشخیص سلول های میزبان است. یک جهش خاص شناخته شده به عنوان D614G, گیر افتاد, توجه خود را. این تغییرات فقط یکی از بسیاری از مولکول ها را تشکیل می دهند که سنبله ماهرانه تغییر پروتئین در شکل. ویروس ها بدون این جهش—D نسب—شامل یکی که اولین ظهور در ووهان چین. ویروس ها با جهش—G نسب—به نظر می رسد گاهی اوقات در ماه فوریه است. در سراسر جهان گرم شد و نسبتا غیر معمول در اوایل ماه مارس اما در مارس آنها تبدیل شده بود غالب در بسیاری از اروپا و آمریکای شمالی و استرالیا است.

اما این الگوی سخت است به تفسیر. این D614G جهش ممکن است coronavirus بیشتر انتقال و G-ویروس ها ممکن است تبدیل شدن به شایع تر است چرا که آنها outcompeted D-ویروس ها. اما آن را نیز ممکن است که جهش ممکن است هیچ چیز و G-ویروس ها تبدیل شده اند بیشتر شایع به دلیل شانس گنگ.

اگر این ویروس به طور اتفاقی در حق مردم—کسانی که سفر از چین به ایتالیا قبل از دومی به مستند—آنها به راحتی می تواند گسترش انفجاری در سراسر اروپا و در نهایت به ایالات متحده که الگوی ما ببینید: D614G جهش اول به نظر می رسد فقط قبل از coronavirus نقل مکان کرد و به اروپا و تقریبا تمام G-ویروس ها در اطراف امروز نوادگان اولیه که قاره-رقص پایونیر. چین شدید اجتماعی محدودیت به احتمال زیاد مهر بسیاری دیگر از coronavirus دودمان درون مرزها متوقف و آنها را از گسترش بیشتر است. "تنها دودمان شما ببینید کسانی هستند که کردم که شامل آنهایی که با این جهش می گوید:" لایحه Hanage از دانشگاه هاروارد که مطالعات پاتوژن تکامل است.

از جمله حوادث مهم به خصوص در مراحل اولیه یک بیماری همه گیر. برخی از ویروس دودمان را فراموش واقعا خوب و دیگران را ناپدید می شوند به دلایلی که هیچ چیزی برای انجام با ویروس ها خود و همه چیز را با حرکات خود انسان میزبان آنها آن میزبان با تعامل و سیاست های تصویب شده توسط کشورهای کسانی که میزبان زندگی می کنند.

این است که می گویند که لوس آلاموس مطالعه بد است یا غلط—می آید از یک احترام تیم و ارائه اطلاعات جالب. اما شواهد آن را فراهم می کند نمی تواند تمایز بین دو به همان اندازه قابل قبول توضیحات—که G-ویروس ها بیشتر انتقال یا این که G-ویروس فقط خوش شانس بودند. (Korber نمی پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه.)

بیشتر شواهد قطعی می تواند به دو شکل. دانشمندان می تواند نسبت به گسترش این بیماری همه گیر در میان گروه از افرادی که آلوده شده توسط D و G-ویروس ها. اما "است که بسیار دشوار است مطالعه برای طراحی" pivot point fgc می گوید. شما نیاز به اطمینان حاصل شود که دو گروه از نزدیک همسان به طوری که هر گونه تفاوت بین آنها در واقع با توجه به این ویروس است. شما می باید هر دو قابل اعتماد داده های بالینی و ویروسی توالی از هر فرد. و شما نیاز به نگاه بسیاری از مردم—و ویروس ها—اعتماد به نفس نتایج نبودند آماری flukes. "من نمی خواهد قرار داده و مقدار وزن در مطالعات که تا به حال کمتر از هزار نفر از ژنوم ویروسی و یا ده ها هزار نفر" pivot point fgc می گوید. "و ما نمی خواهد که کسانی که انواع نمونه های جمع آوری شده و تجزیه و تحلیل برای چند ماه است."

دوم می تواند به دانشمندان در مقایسه این دو نوع ویروس در آزمایش با آزمایشگاه رشد سلول ها و یا آزمایشگاه-پرورش حیوانات است. فراموش D-ویروس چوب به سلول های بیشتری به آسانی و یا رشد سریع تر و یا آسان تر ؟ مطالعات چنین نیست آسان و نتایج به احتمال زیاد به ماه می رسند. حتی پس از آن Grubaugh هشدار چندین آزمایشگاه نیاز به پیدا کردن همان نتایج قبل از virologists بزرگ می تواند اعتماد به نفس در مورد آنها. گذشته شیوع نشان می دهد که چرا آن را می پردازد به مراقب باشید. در سال 2016 دو تیم مستقل از دانشمندان نشان داد که در غرب آفریقا شیوع ابولا که ویروس برداشت یک جهش به نام A82V که آن را بهتر است در آلوده کردن آزمایشگاه رشد سلول های انسان است. این تیم تا به حال قوی تر مورد از این لوس آلاموس تیم شرکت می کند برای SARS-CoV-2—اما آنها هنوز هم روشن است که آنها نمی دانند که آیا این جهش تحت تاثیر دوره های تاریخی شیوع. مطمئن شوید به اندازه کافی کار بعد نشان داد که A82V جهش تاثیر نمی گذارد ابولا توانایی آلوده کردن واقعی حیوانات.

خط پایین: این را بدانید که آیا گونه های مختلف جدید کروناویروس حتی وجود داشته باشد چه رسد به اینکه هر بیشتر یا کمتر خطرناک تر از دیگران است. هر گونه ادعا از این نوع باید با یک دانه نمک برای چند ماه آینده اگر نه دیگر. "در کوتاه مدت آن را بسیار بعید است که ما قادر خواهم بود برای تعریف گونه های جدید," Wasik می گوید.

همان می رود برای این مطالعات از سنگاپور و آریزونا نشان می دهد که برخی از coronavirus دودمان از دست رفته بخش از ژن های خود را که ممکن است (و یا ممکن است) آنها را کمتر خطرناک است. آن را برای بسیار مورد بحث S و L قرار گرفتند. این می رود برای به اصطلاح A, B, C و گروه دو که ظاهرا کوبیده نیویورک از جهت مخالف. (مطالعه پشت این ادعا را به شدت مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته و برای آن روش و با استفاده از یک backdoor مسیر به انتشار.) "هیچ یک از این اتحاد مرا متقاعد کرد که آنها یک تفنگ سیگار کشیدن برای چرا یک توالی خاص از SARS-CoV-2 موفق تر از هر دیگر" pivot point fgc می گوید.

پیدا کردن یک تفنگ سیگار کشیدن است یک اولویت در حال حاضر به گفته کارشناسان با من صحبت کرد. Gralinski برای مثال متمرکز شده است در آزمایش واکسن و مواد مخدر. او نمی خواهد شروع به چک کردن که آیا جهش ژنتیکی مختلف را تحت تاثیر قرار virus رفتار تا سال آینده "در هنگام ضرورت مشکلاتی روبرو کرده است," او می گوید. Grubaugh موافق: مطالعات ویروسی تکامل ستون فقرات از کار خود را, اما او می گوید که "نمی خواهد تغییر بهداشت عمومی تصویر." برای کنترل coronavirus کشور نیاز به آزمون به طور گسترده ای منزوی کردن افراد آلوده به ردیابی تماس های خود را و استفاده اجتماعی-فاصله اقدامات زمانی که گزینه های دیگر را شکست. "شناسایی یک جهش می کند که چیزی متفاوت واقعا ما تغییر پاسخ" Grubaugh می گوید. "آن فقط ایجاد انحراف از آنچه که ما نیاز به تمرکز بر روی."

ماه گذشته در یک مقاله در مورد اینکه چرا همه گیر است بسیار گیج کننده است من نوشت که "قطعه مجزا از تحقیقات بسیار بعید است که به تنهایی upend آنچه ما می دانیم درباره COVID-19." اما بین ما نیاز سیری ناپذیر برای کسب اطلاعات به ارام کردن ما اضطراب و عدم اطمینان از رسانه گرایش به گزارش غیرانتقادی در افزایشی مطالعات و کانال های اجتماعی است که تقویت صدای شدید مراقب باشید بیش از آنهایی که آن را هیچ جای تعجب است که سردرگمی حاکم است.

تصورات غلط در مورد گونه های خطرناک نیز اغوا کننده در حق خود. اگر ما بر این باورند که این ویروس تغییر کرده است به خصوص به چالش کشیدن فرم ما بیشتر به راحتی می تواند توضیح دهد که چرا برخی افراد و مکان ها شده اند آمار بدتر از دیگران—رمز و راز که پاسخ بیشتر احتمال دارد (اما کمتر satisfyingly) نهفته در سیاسی انفعال موجود نابرابری و شانس. قدرتمند آنتاگونیست را آسان روایات. نادانی تعصب و اتفاقی را برای آنهایی که مشکل.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de