مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک پیام در مورد امکان Coronavirus درمان

Two hands wearing rubber gloves picking up a hydroxychloroquine pill
رئیس جمهور ادامه داد: به توصیه ترکیبی از مواد مخدر است که اثبات نشده و در مبارزه رمان coronavirus و شناخته شده به علت عوارض جانبی خطرناک.عکس جان فیلیپس / گتی

مالاریا, داروی کلروکين توسعه داده شد از گنه گنه یک آلکالوئید موجود در پوست درخت از cinchona درخت رشد می کند که در مناطق گرمسیری ارتفاعات آمریکای جنوبی است. اینکاها تصویب پوست درمان به کشیش یسوعیون که حمل و نقل آن به اروپا در اواسط شانزده-صدها نفر. موسسه ملی بهداشت تماس گنه گنه “ترین نعمت غیر مترقبه پزشکی کشف قرن 17” اما عوارض جانبی آن—اسهال و استفراغ جزئی ناشنوایی و نابینایی—می تواند ویرانگر باشد. کمتر سمی مشتق از کلروکين, هیدروکسی کلروکین توسعه یافته بود و در نوزده-چهل سالگی. پزشکان و داروسازان تماس با آن HCQ.

در برابر مالاریا مواد مخدر که گرفته شده به عنوان قرص اساسا دفاع از سلول های قرمز خون در برابر انگل است که انتقال بیماری از طریق نیش پشه. به تازگی برخی از پزشکان تلاش کرده اند آن را در برابر رمان کروناویروس که باعث COVID-19. توجه به کلروکين و هیدروکسی کلروکین—و به یک سوم داروی آنتی بیوتیک آزیترومایسین مشترک نام تجاری است که Zithromax Z-Pak—تشدید در اواسط ماه مارس بعد از محققان در Aix-Marseille دانشگاه در فرانسه منتشر شد یک مطالعه مقدماتی و گفت که در یک کارآزمایی بالینی ترکیب هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین تا به حال به سرعت کاهش می یابد و مقدار ویروس در COVID-19 بیماران.

در مارس 18, در, فاکس نیوز, Tucker Carlson باز سه دقیقه بخش مورد مطالعه گفت: ایالات متحده آمریکا “این است که یک کشور از علم است.” او سپس به معرفی یک وکیل گرگوری Rigano که او به عنوان یک مشاور در دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی. Rigano به حال خود منتشر شده یک کاغذ سفید در مورد کلروکين در Google Docs; اتصال خود را به پژوهش در غیر این صورت معلوم نیست. او ظاهر می شود از راه دور با پوشیدن یک دست کت و شلوار و نشستن در مقابل یک سرد شومینه. زمانی که کارلسون از او پرسید که چرا او فکر مطالعه مهم Rigano پاسخ داد: “رئیس جمهور دارای اختیارات لازم برای اجازه استفاده از هیدروکسی کلروکین در برابر coronavirus بلافاصله. او قطع شده است بیشتر نوار قرمز در F. D. A. از هر رئیس جمهور در تاریخ است.”

با توجه به وب سایت covidtrial.io Rigano تجربه “پیشرفت های مختلف دارویی دارایی از طریق آزمایشگاه حیوانات, فرمول تولید, آزمایش های بالینی” و به میزبانی “باز داده های کارآزمایی بالینی برای Covid-19.” (جمله بندی در وب سایت پس از تغییر داده شده است.) او گفت کارلسون که مطالعه فرانسه “منتشر شد صبح امروز در حساب توییتر” و نشان “صد درصد نرخ درمان” در برابر coronavirus. کارلسون به نام وحی “قابل توجه است.” Rigano پس از یک, عجیب و غریب مرجع به هپاتیت گفت: “آنچه ما در اینجا به اعلام دوم درمان به یک ویروس در تمام دوران است.”

چارلی کرک بنیانگذار محافظه کار غیر انتفاعی نقطه عطف ایالات متحده آمریکا توییتی بخش اندرز خود را نزدیک به دو میلیون پیروان به “RT اگر رئیس جمهور realDonaldTrump باید بلافاصله حرکت را به این در دسترس است.” اکثر رسانه ها هر چند به سرعت به چالش کشیده اعتبار Rigano و کاغذ سفید را co-نویسنده جیمز Todaro یک cryptocurrency سرمایه گذار است که توییتی در مورد داشتن مدرک پزشکی از دانشگاه کلمبیا. HuffPost آنها را به نام “hucksters.” جوآن داناون که مطالعات “رسانه دستکاری و دروغ مبارزات” در Shorenstein Center در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه آنها را به نام “بیت کوین کارآفرینان” و اشاره کرد که “نه انجام تحقیقات بر روی ویروس ها.” او نوشت: “این خطرناک است زیرا مردم در حال حاضر به tweeting در مورد تلاش برای به دست آوردن پزشکان به تجویز داروهای ضد مالاریا داروها. بدتر هزاران نفر از مردم فکر می کنم آنها می توانند درمان coronavirus با نوشیدن آب تونیک.” (تونیک آب شامل گنه گنه.) استنفورد مراقبت های بهداشتی نوشته شده در “اطلاعیه مهم” در وب سایت خود را: “به طور گسترده ای در گردش گوگل سند این ادعا به شناسایی یک درمان بالقوه برای COVID-19 در مشاوره دانشگاه استنفورد مدرسه پزشکی قانونی نیست.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما با آن زد. پنجشنبه گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که کلروکين به حال “تایید شده” توسط سازمان غذا و دارو به عنوان یک درمان برای COVID-19. (آن نداشته است.) روز جمعه گفت که او “یک فن بزرگ” از مواد مخدر است. (F. D. A. کمیسر استفان هان با صدور بیانیه هشدار در مورد گسترش “امید کاذب.”) در شنبه تهمت پرسیدمهیدروکسی کلروکین & آزیترومایسینگرفته شده هم باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.” او افزود که مواد مخدر استفاده می شود باید “بلافاصله” به درمان coronavirus. HCQ نیز استفاده می شود برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس هستند که بیماری های خود ایمنی در یکی از دستی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال گفت: “اگر شما می خواهید شما می توانید یک نسخه” اضافه کردن “چه جهنم شما را مجبور به از دست دادن؟”

پزشکان در پاسخ فورا و publicly. سام Ghali, یک پزشک اورژانس در Lexington, Kentucky, توییتی که رئیس جمهور توصیه درگیر “یک خطرناک ترکیبی از مواد مخدر با تن از اثرات جانبی” و این که “آنها با هم می تواند قلب خود را به ریتم غیر طبیعی و حتی کشتن شما است.” راب Davidson, پزشک اورژانس در میشیگان غربی که ریاست کمیته حمایت از مدیکر توییتی در مغلوب ساختن پیشی جستن “ترک مشاوره پزشکی به پزشکان. شما حتی نمی توانید انجام دهید کار خود را به درستی توقف تلاش برای فراموش ماست.”

The American Society of Health-System داروسازان به زودی گزارش کمبود HCQ. یکشنبه حداقل چهار داروخانه دولتی تخته—در آیداهو, اوهایو, نوادا و تگزاس—حال محدود نسخه. (این فهرست در حال حاضر رشد شامل کنتاکی, کارولینای شمالی و اوکلاهما.) حداقل یک هیئت مدیره نیز محدود آزیترومایسین. کاترین رولند یک داروساز در یوجین اورگان, توییتی, “خوب, آن را در نهایت برای من اتفاق افتاده. یک دندانپزشک فقط سعی کردم به تماس در اسکریپت برای هیدروکسی کلروکین + آزیترومایسین برای خود, همسر, & زن و شوهر دیگر (دوستان). نوچ. من بیماران مبتلا به لوپوس شده اند که در HCQ برای سال و در حال حاضر نمی توانید آن را به دلیل آن را در backorder.” یک لوپوس بیمار در مریلند گفت: یک خبرنگار برای Undark مجله که او هرگز نگران کمبود دارو بود اما در حال حاضر وحشت زده که بدون دارو, است که محافظت از اندام از التهاب سیستم ایمنی بدن خود را به نوبه خود بر او. “من خفه,” او گفت:.

در هفته های اخیر—به عنوان تعدادی از coronavirus موارد تشدید به آنچه که در حال حاضر یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان—F. D. A. و کمیسیون تجارت فدرال فرستاده اند بس-و-دست برداشتن حروف به حداقل هفت فروشندگان محصولات است که به بازار عرضه شده به عنوان درمان برای coronavirus. در مارس 6th, یک چنین هشدار رفت و به “جیم باکر نمایش” در چشم های آبی, Missouri. این برنامه تلویزیونی که سینه توسط یک کشیش تلویزیونی که صرف نزدیک به پنج سال زندان در اوایل نوزده-نود برای تقلب شده بود شعار مانده محصولات از جمله نقره سل مایع نقره ای راه حل بود که ادعا به “کاهش و جلوگیری از, درمان, تشخیص و یا درمان COVID-19 در مردم است.” بینندگان گفته شد که آنها می تواند قرار داده و مایع “در یک نبولایزر که پس از آن ایجاد بخار و شما آن را در تنفس و آن را به طور مستقیم به ریه های خود را که در آن است که ویروس است.” نامه دیگری رفت و به گیاهی امی, یک, L. L. C. در نامپا, آیداهو, وب سایت که فروش “کوروناویروس” پروتکل محصولات: Coronavirus Boneset چای Coronavirus حفاظت از سلول. پیشنهاد رژیم بود “به جای “گسترده” به دلیل “خاص کرونا ویروس است که در حال حاضر جهان گسترش گسترده است که فوق العاده قوی” وب سایت اشاره کرد. گیاهان در پروتکل بودند “خاص در یک راه یا دیگری” برای ویروس و کار “به صورت عفونت حاد.”

Anthony Fauci کارگردانی کرده است موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پس از رونالد ریگان رئیس جمهور شد. به عنوان یک حرفه ای پزشکی او مواجه H. I. V., سارس, MERS, ابولا, و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن. در کنفرانس های مطبوعاتی تهمت صحبت می کند از افکار (“من احساس خوبی در مورد آن”); Fauci ارائه اطلاعات است که بررسی توسط کارشناسان است. روز یکشنبه علم مجله خواسته Fauci چگونه او می تواند تحمل اظهارات که “درست نیست و نمی واقعی”; Fauci پاسخ داد: “من نمی توانید پرش در مقابل میکروفون و فشار او را.” Fauci با دقت توضیح داد که هر گونه موفقیت بالینی مرتبط با کوکتل که تهمت بود ستایش بودند حدیثی. او گفت: “شغل من این است که در نهایت به اثبات بدون شک که مواد مخدر نه تنها امن است اما آن کار می کند.”

به عنوان coronavirus ادامه داد: برای گسترش مغلوب ساختن پیشی جستن یک مشکل اعلامیه پس از دیگری. یک واکسن آینده شد “نسبتا به زودی,” او گفت:. (در آن طول می کشد حداقل یک سال به منظور توسعه یک واکسن.) “ما بسیار آماده” برای یک بیماری همه گیر است. (این کشور در بیمارستان گرفتار شده بودند با چنین کمبود اساسی دنده محافظ که خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در حال استفاده مجدد توسط ضرورت به طور بالقوه آلوده ماسک). ویروس “به طور معجزه آسایی از بین می رود” به عنوان آب و هوا خواهد بود, او گفت:. (رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است گفت: “این ویروس احتمالا با ما فراتر از این فصل فراتر از این سال است.”) تعداد coronavirus بیماران خواهد بود “نزدیک به صفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. (حداقل یک هزار نفر کشته شده اند از coronavirus در ایالات متحده سیزده از آنها را در یک بیست و چهار ساعت دوره, این هفته در یک بیمارستان در المهرست کوئینز.) توسط شنبه شب در توییتر #DoctorsOnlyPressConferences روند در سراسر کشور.

رایان مارینو یکی از پزشکان به tweeting در مورد خطرات ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیام است که سی و یک سال پزشکی متخصص زهر شناسی در بیمارستان دانشگاه در کلیولند. تخصص خود را شامل “مسموم بیمار”—مواد مخدر مصرف بیش از حد سرب قرار گرفتن در معرض “چیزهایی که نیش و نیش.” تماس با سم-مرکز کنترل و آن است که معمولا یک پزشک مانند مارینو به عنوان مخالف به یک آزمایشگاه متخصص زهر شناسی در انتهای دیگر خط. پادکست میزبان به تازگی به او گفت: “شما درست در نوک نیزه” درمان “بیماران در نقطه ای از مراقبت.”

چند سال پیش مارینو متوجه شایعات در مورد فنتانیل قوی داروی مسکن است که در غیرقانونی فرم معمولا پودر است که اغلب در خیابان مواد مخدر مانند هروئین. در Facebook یک تگزاس مرد هشدار داد همه به پاکسازی این دسته از خارج خرید چرخ دستی چون “یک قطره” از فنتانيل می تواند “علت مرگ”—”همه شما باید انجام دهید این است که مالش بینی خود را و یا خود را لمس دهان کودک باشد.” (این پست به اشتراک گذاشته شده است بیش از سی هزار بار.) در گرو شهر اوهایو پس از اجرای قانون ماموران کشف و ضبط سه کیلوگرم فنتانیل یک شبکه خبری وابسته به توضیح است که مقدار کمی از مواد مخدر به عنوان “به اندازه کافی برای کشتن 1.5 میلیون نفر است.” ماموران اجرای قانون و دیگر اولین پاسخ شنیده بود که آنها می تواند ضرب overdose به سادگی استنشاق و یا دست زدن به فنتانيل در طول دارو رکود. در یک شهر یک افسر پلیس خار ناشناس پودر سفید خاموش پیراهن او پس از جستجوی یک مظنون مواد مخدر را در ماشین; او بیهوش شد و دریافت نالوکسان مواد مخدر است که می تواند مصرف بیش از حد. افسر بود و دوره نقاهت پس از مدت کوتاهی اما رئیس خود صحبت کرد: “در نسخه” شرح داده و خطر بالقوه به عنوان او آن را تصور: “او برگ و رود خانه طول می کشد که پیراهن آن را می اندازد در شستشو. مادر او همسر خود را دوست دختر خود را می رود در لباس های شسته شده را لمس پیراهن: رونق آنها را رها کنید. او به خانه می رود به بچه: بابا! پدر!’ آنها در آغوش او: رونق آنها قطره. سگ خود را بوییدن پیراهن خود را: آن جان سگ خود را.” یک فنتانيل-صنعتی پیچیده به نظر می رسد—دستکش و اسپری و ماسک hazmat مناسب.

در اواخر سال 2017 مارینو آغاز یک هشتگ #WTFentanyl به برطرف کردن اسطوره ها که فنتانيل می تواند به راحتی به پوست جذب می شود و یا استنشاق پس از تبدیل شدن به هوا برد. شایعات تا به حال در ابتدا زده مارینو به عنوان طنز آمیز پس از آن پوچ است. سپس او تصمیم گرفته بود که “بالقوه جدی برای آسیب برساند.” او نگران است که اولین پاسخ دهندگان خواهد جیره نالوکسان برای خود و مردم می میرند. او توییتهایی هر چند می تواند آینه خنده دار. در یک مصاحبه C. E. O. از الکل و مواد مخدر مرکز درمان گفت که هر کسی که “وارد یک اتاق با کسی که ممکن است یک موضوع را با فنتانيل” می تواند “فورا” معتاد شده. مراقبت های بهداشتی کارگران توییتی در مورد آن یکی گفتن مارینو “من معتاد به فنتانيل با خواندن این صدای جیر جیر.” مارینو گفت: “در حال حاضر شما مرده” و متصل GIF Stewie کودک در “مرد خانواده” حول یک گل رز قرمز به یک باز قبر. پس از شخص دیگری توییتی در مورد فنتانیل تکه های که تا به حال شده است در کابینت برای “نزدیک به یک سال” مارینو پاسخ داد: “هر کسی که شده است خود را به حمام شد فورا معتاد و سپس درگذشت.”

مسمومیت در هر شکل بدون شوخی به مارینو—او یک متخصص زهر شناسی پزشکی تا حدودی به خاطر او از دست معشوق پسر عموی به مصرف بیش از حد. در یک پادکست او به تازگی گفته است که “پایان بازی” “تا مطمئن شویم که وجود دارد آسیب کمتر است.” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد هیدروکسی کلروکین, مارینو شروع به tweeting در مورد کوروناویروس. در حالی که قبل از او زدوده ناخالص مبالغه در مورد فنتانیل او در حال حاضر در بر داشت اصرار سیاستمداران و عموم مردم به خطرات ناشی از HCQ جدی تر. او به من گفت: “وجود دارد تعداد بسیار کمی از چیزهایی است که من clench داخل و هیدروکسی کلروکین در لیست کوتاه به دلیل آن را بسیار سمی است.”

HCQ می تواند باعث ایست قلبی, فشار خون پایین, کاهش تشنج و تغییر وضعیت روانی. مارینو هشدار داد خود را نزدیک به بیست و چهار هزار و پیروان توییتر که مغلوب ساختن پیشی جستن با ساخت “طاقت فرسا توصیه های” ستایش چه شد در واقع ترکیبی از “بسیار سمی مواد مخدر با سابقه ای طولانی از مرگ و عوارض است که دشوار است به درمان حتی در پیشرفته ترین تنظیمات.” Retweeting مغلوب ساختن پیشی جستن او نوشت که آن را “یک جنایت در تمام 50 ایالات متحده به انصراف از توصیه های پزشکی بدون مجوز است.” بعد از او پرسیدم آیا گوش دادن به رئیس جمهور. گوش دادن به تمام کارشناسان در سراسر جهان که در اجماع است که ما نیاز به ادامه راه دور/منزوی.”

مارینو عموم به اشتراک گذاشته یک یادداشت است که او فرستاده بود به اورژانس-بخش کارکنان: مقاله پژوهشی که مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن نظر صدا “امیدوار کننده در سطح” اما درگیر “ناقص” و “محدود” علم است. فرانسه مطالعه که فاکس نیوز تا به حال تبلیغ کرده بود در نهایت درگیر یک گروه درمان از تنها بیست بیماران. شش نفر کاهش یافته است. سه رفت و به مراقبت های ویژه. یکی درگذشت. در یک کارآزمایی بالینی “مرگ و بدتر مهم هستند نتایج به اندازه” مارینو به من گفت. “هنگامی که آنها می گویند آن را” صد در صد موفق آنها در حال نادیده گرفتن این واقعیت است که بیماران قطع شد از نتایج.”

چیز دیگری نگران مارینو: افراد بیمار ممکن است شنیدن در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن “افکار” و خود را درمان علائم کروناویروس در خانه با یک خطرناک دارو اثبات نشده. که در حال حاضر اتفاق افتاده است. در لاگوس حداقل دو نفر باید overdosed در کلروکين. نیجریه مرکز کنترل بیماری توییتی که سازمان بهداشت جهانی تا به حال “نه تایید” این ترکیب به عنوان یک درمان برای COVID-19 و ترغیب “لطفا نه در تعامل با خود دارو.” روز دوشنبه یک مرد در ایالت آریزونا درگذشت و همسر خود را در شرایط بحرانی پس از خوردن این نوع از کلروکين راه حل این است که استفاده می شود برای تمیز کردن تانک ماهی. مارینو توییتی ” ‘خبر جعلی” یک اصطلاح است که من از آنها بدم میاید به استفاده از, اما زمانی که کاخ سفید جلسات مطبوعاتی باعث مردم را به سم خود دلیلی پس از آن من نمی تواند فکر می کنم از یک راه بهتر برای توصیف آن است.”

توسط پنجشنبه, قیصر Permanente متوقف شده بود پر “روال” نسخه برای کلروکين در سفارش به “اطمینان از دسترسی” به مواد مخدر به صورت “به شدت بیمار, بیماران, از جمله هر دو COVID-19 و کسانی که مبتلا به لوپوس.” پزشکان در نیویورک شیوع این مرکز در حال آزمایش با مواد مخدر; روز پیش فرماندار اندرو کومو اعلام کرد ورود قریب الوقوع هفت صد و پنجاه هزار دوز کلروکين. پزشکان در جای دیگر سعی کرده اند این داروها در موارد “استفاده مهربان” زمانی که هیچ چیز دیگری در کار است. آزمایش های بالینی در حال انجام در مینه سوتا و جاهای دیگر. آلیسون Bateman-خانه استاد سلامت جامعه در دانشگاه نیویورک گفت واشنگتن پست که F. D. A. “, گیر افتاد, بین گفت: آن را می خواهد علم خوب است و خوب فرآیندهای و چه پزشکی مبتنی بر شواهد نیاز دارد و این چیزی است که ما کارفرمایان مردم و رئیس جمهور به ما می گوید که آنها می خواهند.”

مارینو در مورد شنیده نیویورک آزمایش در روز پنج شنبه زمانی که حداقل دو صد و سی و هفت نفر از coronavirus در سراسر کشور. شب که به ناروا به نام “Sean Hannity Show” در فاکس نیوز و تکرار ادعا می کند که “هیچ خطر وجود دارد” در استفاده از ضد مالاریا دارو برای COVID-19 “هنگامی که آن را در حال حاضر در خارج وجود دارد در شکل های مختلف برای یک هدف متفاوت است.” او bragged در مورد گرفتن “چنین چرخش سریع” گفت: “چرا ما صبر کنید؟” اما چند ثانیه بعد, او گفت:, “اگر شما یک شرط بندی های مرد, من حدس می زنم شما می خواهم که به شرط در برابر آن.”

مارینو گفت: “در ظاهر به نظر می رسد محتاطانه فقط سعی کنید هر چیزی را در مواجهه با یک بحران قریب به اتفاق وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که این meds کمک خواهد کرد” مگر آنها اثبات شده برای انجام این کار است. او گفت: “اگر پاسخ ما به یک بحران است به چشم پوشی از روش علمی است که بدست ما این دور و سپس ما راه خودمان را برای اضافی و پیشگیری از مشکلات.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>