می خواهید بازخورد از فدرر? صدای او را volleying تصویری

راجر فدرر ارائه شده stuck-at-home آماتور نهایی آنلاین فانتزی اردوگاه از انواع یک شانس برای دریافت نکات تنیس از

توسط NEWS-SINGLE در 20 فروردین 1399

راجر فدرر ارائه شده stuck-at-home آماتور نهایی آنلاین فانتزی اردوگاه از انواع یک شانس برای دریافت نکات تنیس از یک مرد در نظر بسیاری از بزرگترین در تمام دوران است.

در حالی که مردم در سراسر جهان در حال cooped به دلیل جدید کروناویروس — اجتماعی فاصله در حالی که تلاش برای سالم ماندن و کمک به دیگران انجام همان — یک دسته از ورزشکاران ارسال شده است تمرینات و دریل در رسانه های اجتماعی با پیشنهادات خود را برای ماندن در شکل.

فدرر که نوع از چیزی بیش از حد با آنچه که او به نام "یک انفرادی مفید مته" اما او نیز آن را در زمان یک گام بیشتر سهشنبه: او را تشویق مردمی به صدای جیر جیر به او فیلم خود را تقلید از volleying ورزش او نمایش داده می شود. و سپس او در پاسخ به برخی حتی توزیع یک مشاوره کوچک.

بد نیست مربی, سوگند ملایمی?

صاحب یک مردان-رکورد 20 گرند اسلم تک آهنگ عناوین قبلا ارسال شده کلیپ از خودش ضربه در برابر یک دیوار در برف از جمله در اطراف-به عقب و یا از طریق پا-'tweener عکس ترفند.

این زمان 38 ساله فدرر ملبس به یک لباس سفید — شاید اشاره به ویمبلدون, چمن-دادگاه مسابقات او برنده هشت بار که لغو شد برای سال 2020 در هفته گذشته ؟ — سرشار با پاناما کلاه سیاه, باند ایستاده بود در نزدیکی دیوار سبز و volleyed در برابر آن.

او شنود گذاشته توپ بیش از 200 بار در طول آزمون رفلکس و فرم در 59-ویدئو دوم.

در ظرف شش ساعت فدرر کلیپ دست آورد بیش از 1 میلیون بازدید و پست خود جلب بیش از 1300 پاسخ.

درست به کلام او در جواب گفت: برخی از.

"تکیه به عقب و قوی در مچ دست" فدرر نوشت: به یک نفر است. "نگه دارید تا کار بزرگ."

به دیگری که در آن یک مرد به یک توپ تنیس در برابر محیط داخلی دیوار در حالی که یک سگ به نظر می رسد به چرت زدن زیر فدرر جواب داد: "دوست دارم اعتماد به نفس نیست به رها کردن (توپ تنیس emoji) در (سگ emoji)."

به دیگران فرستاد کلامی pats در پشت مانند "کار خوب" یا "کار خوب" یا "عشق تلاش."

فدرر که تا به حال جراحی آرتروسکوپی در سمت راست خود را تا زانو در فوریه منتظر است همراه با هر کس دیگری برای رقابتی تنیس بازگشت. مردان و زنان حرفه ای تورهای معلق حداقل تا اواسط ماه جولای به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

آمریکا انجمن تنیس صادر مشاوره در هفته گذشته برای جلوگیری از بازی با هر کس دیگری در حال حاضر خواستار آن را "در بهترین منافع جامعه را به یک جمعی قابل تامل است."

این USTA اشاره دارد که "امکان" است که میکروب ها می تواند منتقل شود در میان مردم از طریق به اشتراک گذاری و از دست زدن به توپ تنیس, خالص, پست, دادگاه سطوح نیمکت یا دروازه دستگیره.

بیش از 1.3 میلیون نفر تایید شده اند آلوده به کروناویروس در سراسر جهان و بیش از 75 ، 000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند تقریبا قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود تست قوانین مختلف برای شمارش مرده و عمدی تحت-گزارش توسط برخی از دولت ها است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی.

___

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

دنبال Howard Fendrich در توییتر در https://twitter.com/HowardFendrich

___

بیشتر AP تنیس تحت پوشش: https://www.apnews.com/apf-Tennis و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب