چه برنی ساندرز در حال انجام است متفاوت را به نفع خود بیش از رای دهندگان لاتین

در روز رئیس جمهور دانیل Parra ملاقات با یک گروه از دوستان در الدرادو دبیرستان در غرب لاس وگاس است. این برنی ساندرز شد برگزاری مسابقات فوتبال وجود دارد که از Parra تا به حال در مورد نوشته شده در اسنپ چت. تحت یک صبح روشن خورشید با فدراسیون کوه سر به فلک کشیده در پس زمینه برخی از چهل عمدتا Latino فوتبال هنردوستان جمع آوری شده در یکی از مدرسه در زمینه های. بسیاری از بازیکنان آورده بود خود و پدر و مادر و برادر و خواهر همراه و تماشاگران نشسته در چمن سوخته در زیر شاخه های خاکستر درخت. یک زن مکزیکی در دهه شصت با یک سبد خرید بستنی و دو تاکو فروشندگان با گسترش carnitas, asadoو کشیش به زودی فروش مواد غذایی به عنوان تنظیم مبارزات انتخاباتی. ده ها تن از کبالت آبی برنی نشانه هایی از جمله یکی که خواندن “Unidos con برنی” fluttered در این زمینه را حصار سیم. Parra که نوزده قد بلند و باریک صحبت با اعتقاد راسخ خود را برای حمایت از Sanders. او امیدوار به انتقال به دانشگاه ایالتی کلرادو از کالج او از حضور در این نزدیکی هست و گفت که سناتور وعده ساخت شهریه دانشگاه آزاد طنین انداز به شدت با او. اما چیز دیگری کشیده بودند او را به میدان که آن روز صبح. “من می بینم که او در واقع در تلاش برای مراقبت از جوامع کوچکتر است و فقط پس از رفتن بزرگ مخاطبان” Parra گفت. “انجام چیزی شبیه به این معنی زیادی به مردم بود چرا که ما واقعا نمی توانید پس از نگاه است.”

قبل از بازی خوزه La Luz, پورتوریکو, نیروی کار فعال و ساندرز قائم مقام, نام بازیکنان به جمعیت در اطراف او. La Luz شده است اصرار Latinos در سراسر کشور برای حمایت از ساندرز و پرواز کرده بود در تگزاس که آن روز صبح. “Buenos días!” او گفت: به بازیکنان است. نیم بیدار بسیاری از آنها موفق به پاسخ. “من می تواند شما را نمی شنوند! Buenos días!” او اصرار داشت باعث بلندتر پاسخ. La Luz است و شصت و نه با انزال-پشت مو و نمک و فلفل سبیل. او عینک عینک تیره, یک کتانی آبی کت و فیروزه انگشتر در هر دست. او شور و مکزیک زبان عامیانه او موج به اسپانیایی اظهارات باعث خنده در میان شرکت کنندگان. “ما جمع آوری کرده ایم امروز صبح از آنجا که ما در حال رفتن به ببینید که نمره بسیاری از اهداف برای تیو برنی” لا لوز گفت. به نام او برای از دست نشان می دهد تا ببینید که چگونه بسیاری از بازیکنان بودند به اندازه کافی برای رای دادن. حدود ده مطرح سلاح های خود را. “و کسی که به شما رای؟” “برنی!” آنها بانگ زد هماهنگ است. “برای تیو برنی داشتند.” “چرا که او به ما نامزد.” پس از La Luz اعلام کرد که “بسیار مهم” فرد بود در راه خود را به جمعیت سر به زمزمه. می تواند از آن برنی? اگر نیست او چه کسی ؟ La Luz گفت که او می خواست به مطمئن شوید که خود را مهمان می کنید مناسب خوش آمدید. “من می خواهم ما را به دریافت او با قوی و گرم و آمریکا در تشویق!” او گفت: به تدریج لغو پررونق خود صدا. “قوی و گرم مکزیکی تشویق! قوی و گرم آمریکای مرکزی تشویق! از آنجا که ما در حال افتخار به Latinos و رای لاتین خواهد شد و تصمیم گیری در این انتخابات!”

بازیکنان پراکنده و در عرض چند دقیقه, بیل د Blasio, شهردار نیویورک راه می رفت بر روی زمینه. “O. K., اجازه دهید آن را در آن را در” La Luz گفت: در زبان انگلیسی این زمان. Parra و دوستان خود را نزدیک شهردار, اگر چه هیچ یک از آنها می دانستند که او بود. د Blasio لبخند زد و به طور گسترده ای پیوست جمعیت در خشن تبریک. “Se puede?” La Luz پرسید. “Si se puede!” آنها پاسخ دادند. شهردار لگد کردن سخنان خود در اسپانیایی. “خیلی ممنون از همه. این یک افتخار بود که در اینجا او گفت:” با لهجه قوی و سوسو زدن از تشریفات است که به نظر می رسید عجیب و غریب برای این مناسبت است. “آیا من می توانم انگلیسی صحبت کنم برای یک کمی؟” بازیکنان راننده سرشونو تکون دادن. رای گیری زودهنگام را آغاز کرده بود که آخر هفته در نوادا و ساندرز کمپین انتخاب کرده Eldorado به دلیل آن را در درون بلوک از یک رای گیری در محل. د Blasio خواست بازیکنان را برای رفتن رای بعد از بازی. “شما در حال حاضر مهم ترین افراد در ایالات متحده آمریکا است. به دلیل آنچه که اتفاق خواهد افتاد در نوادا در این چند روز می تواند به خوبی تصمیم بگیرید که قصد دارد رئیس جمهور بعدی ایالات متحده,” او گفت:. “من تمام راه را از شهر نیویورک به شما بگویم این است.”

د Blasio ظاهر قبل از این جمعیت منعکس ساندرز کمپین روشمند رویکرد برای جذب رای دهندگان لاتین. روز قبل از آیووا, انجمن, این آزمایش ایده برگزاری یک تورنمنت فوتبال در Des Moines. این کمپین همچنین هدفمند چهار اسپانیایی-زبان ماهواره قفقاز است که حزب دموکرات به حال مقامات سازمان یافته در این دولت برای اولین بار. ساندرز به دست آورده پشتیبانی از چهار صد و سی و خارج از چهار صد و هشتاد و سه نفر که رای دادند. او رفت و در را به نفع خود بیش از شصت درصد از آرا را در این ایالت عمدتا لاتین و حقيقت است. در نوادا یک Equis تحقیقات نظرسنجی این هفته منتشر یافت که ساندرز تا به حال تا کنون بالاترین net-favorability امتیاز در میان رای دهندگان لاتین است که ثبت نام به عنوان دموکرات. شصت درصد ساندرز امتیاز مثبت در حالی که جو بایدن شد و دور دوم در بیست درصد است. الیزابت وارن بود که در چهار درصد در یک Equis نظرسنجی در ماه دسامبر تا به حال رسید به نوزده درصد است.

در هفته منتهی به روز شنبه قفقاز بسیاری از نامزدها پا کرده اند تا خود را از معاشرت با تلاش نوادا Latinos که حدود بیست درصد از دولت ثبت نام از رای دهندگان. شده است وجود دارد و ناگهانی چشم انداز مثبت در آگهی های تلویزیونی و رقیب برای نامزدی شده اند ملاقات های متعدد بسیج گروه از جمله آشپزی اتحادیه کارگران و Mi Familia Vota. هفته گذشته پیت Buttigieg Amy Klobuchar و تام Steyer بودند در آزمایش دانش خود را از آمریکای لاتین از سیاست آمریکا در مصاحبه میزبانی Telemundo. هنگامی که از آنها خواسته شد اگر آنها می تواند نام مکزیکی جمهور Steyer گفت: “من را فراموش کرده ام” و Klobuchar ارائه مستقیم “هیچ.” تنها Buttigieg پاسخ می دانستند. هنوز با وجود مهارت و دلخواهی اسپانیایی مهارت های شهردار سابق South Bend, ایندیانا, همراه با هر نامزد دیگر مسیرهای ساندرز در نظرسنجی ها از رای دهندگان لاتین.

در قفقاز خواهد بود که اکثر قاطع آزمون هنوز از لاتین برای حمایت از ساندرز که زد و پشت سر هیلاری کلینتون در میان رای دهندگان لاتین در سال 2016. چاک Rocha ارشد مشاور ساندرز که او نیز مشغول به کار برای این سناتور در سال 2016 گفت که ساندرز گردد کاملا استراتژی جدید برای تعامل با Latino رای دهندگان در سال 2020 است. در ماه ژوئن گذشته خود کمپین افتتاح شد اولین نوادا در غرب لاس وگاس تا حد زیادی لاتین محله. ساندرز از گسترش عملیات خود شامل یازده دفاتر در سطح ایالت و استخدام کرده است دو صد کارمند که هفتاد و شش, لاتین. رچا گفت که کمپین رویدادهای اطراف فوتبال و یا تاماله عهد به آن “توانمندی های فرهنگی.” “کسی که می داند هر چیزی در مورد جامعه لاتین می داند که وجود دارد چند چیز است که واقعا در قرعه کشی ما با هم” Rocha گفت. “برخی از آن مواد غذایی است بسیاری از این موسیقی است و بسیاری از آن است که خانواده ما است.”

ساندرز با این وجود چالش مواجه است. آشپزی اتحادیه کارگران اکثریت-لاتینی, گروه, که نشان دهنده, در میان دیگران, کازینو آشپز و خانه دار کاهش یافته است به حمایت از یک کاندیدای سیاسی در قفقاز این سال است. در عین حال درگیر در مبارزات انتخاباتی فعال در برابر Sanders, پخش كردن, اطلاعات در میان آن پنجاه و هفت هزار عضو در اسپانیایی و انگلیسی در مورد چگونه ساندرز دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی برنامه می تواند به “پایان” خود را Culinary Health Fund. Sanders کمپین ادعای حمایت قوی در میان آشپزی کارگران آنها شده اند معاشرت برای هفته اما مشخص نیست که چگونه این نزاع خواهد شد و در نهایت بازی در قفقاز. مانند دیگر نامزدها ساندرز نیاز به متقاعد کردن رای دهندگان لاتین خارج از آشپزی اتحادیه به نشان می دهد تا به حزبی برای او. Equis تحقیقات تخمین می زند که شصت درصد از ثبت نام رای دهندگان لاتین در نوادا باید متقاعد به رای دادن. “در این مورد ساخته شده در میان بسیاری از Latinos for چرا رأی دادن یک عملی گام به ویژه با سابقه حاشیه نشینی,” Mindy رومرو مدیر کالیفرنیا, مشارکت مدنی, پروژه گفت. “در غیر این صورت مردم تعجب: چرا باید شرکت کنم که من حتی نمی دانم اگر این سیاستمدار در حال رفتن به انجام کاری برای من?’ “

Sanders کمپین شرق لاس وگاس واقع شده است بین یک سالن مو و سلامت زنان درمانگاه در drab مرکز نوار. خارج از ده ها تن از داوطلبان مخلوط خوردند tacos و sipped مکزیکی ترش آب. در داخل دیوار آراسته شد با cutouts مقاله از جمله مقاله picado آگهی ها و کاغذ رنگی طرفداران همراه با برنی آیات بعد از آن و دست نوشته پلاکارد جزئیات باید ها و نبایدها از canvassing. مبارزات کارگران و زمینه سازمان وارد گروه ها و توصیف تعداد زیادی از مردم آنها رسیده بود و گزارش شده است که رای دهندگان تا به حال بارها و بارها ابراز سردرگمی در مورد جلسه روند. به عنوان یک تازه روت گوشی بانکدار در زمان چاقو ساخت اولین تماس روچا با تمجید از عملیات. خود شرح داده شده “نسل سوم تگزاس و مکزیک” که می پوشد کلاه کابوی و مشخص تگزاس لهجه Rocha دهه را صرف به عنوان یک اتحادیه سازمان قبل از شروع یک سیاسی-شرکت مشاوره در واشنگتن است. “در بسیاری از کمپین های من تا کنون مشغول به کار در این رای لاتین است یک چاره اندیشی موقت است,” او گفت:. “ما انجام داده اند همه چیز بسیار متفاوت است.”

رچا گفت که او در جلب مهم درس از سال 2016. Sanders کمپین نیاز به سرمایه گذاری نه تنها به شدت بلکه زود در جامعه لاتین. این کمپین تلاش می کند برای جلوگیری از سلسله مراتب و جنگ چمن; آن را ندارد “Latino بخش است.” به جای خیلی پر کردن موقعیت است که طیف وسیعی از ملی مدیر سیاسی به داوطلبان. یک تفاوت عمده در این زمان است که ساندرز نام خانواده. “ما نمی دانیم که این سناتور را در طول عمر” Rocha گفت. دیگر نامزدها در مسابقه گرفته شده توجه داشته باشید از ساندرز استراتژی میان Latinos اما نتوانسته اند خود را برای مطابقت با زیرساخت در نوادا است. لاتین ساندرز هواداران است که من به صحبت کرد و گفت که او را دیدم آنها را به عنوان بیش از یک یکپارچه رای گیری بلوک—که او را دیدم تفاوت های ظریف در نگرانی های خود را که گسترش به مسائل دیگر از مهاجرت. آنها گفته اند که احساس احترام مبارزات انتخاباتی خود و ستایش از آن برای درمان آنها را به عنوان شهروندان درجه دوم. این هفته Equis تحقیقات نظرسنجی همچنین نشان داد که ساندرز قابل توجهی سرب در favorability میان لاتینی ها در ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس و ویرجینیا است. “برای مدت زمان طولانی مردم باید گفت که پاسخ به این رای لاتین است که به توجه و نشان می دهد سازگار علاقه” روبرتو Suro یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه جنوب کالیفرنیا به من گفت. “اگر تشخیص درست است و سپس این امکان وجود دارد که ساندرز واز اینجا جواب.”

در آیووا که در آن Latinos را تشکیل می دهند فقط شش درصد از جمعیت این کمپین سرمایه گذاری بیش از یک میلیون دلار در تلاش های امداد رسانی به آنها. آن سه برابر شده است که صرف در نوادا است. به مدت هشت ماه گذشته کمپین شده است پستی برنی آگهی هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی به رای دهندگان خانه. دو زبانه مبارزات کارگران را زدم بر روی هزاران نفر از درب. در ماه دسامبر گذشته نماینده اسکندریه Ocasio-Cortez, نیویورک, برگزار شد, شهرداری, در, در لاس وگاس است که ثابت می شود یک جمعیت pleaser. Sanders مبارزات انتخاباتی برای اولین بار به زبان اسپانیایی آگهی تلویزیونی به نام “Nuestro Futuro,” پخش شده در اوایل سال جاری متمرکز بر نامزد خانواده داستان: پدر خود را از ورود به ایالات متحده از لهستان با پول کم و بدون دانش زبان انگلیسی. “ما می دانیم چه فرمول را به نفع خود بیش از رای لاتین است اما باید صادقانه و پایدار” Mindy رومرو گفت. “ساندرز است که صحبت کردن در مورد سیاست, اما او همچنین صحبت کردن در مورد عدالت و انصاف و مبارزه برای مردم است. شما نمی شنیدن بسیاری از نامزدها گفت که تعداد بسیار کمی انجام می دهند این نوع از کار در میان جامعه و همچنین بهره گیری از آن است.”

یک هفته پیش زمانی که در اوایل رای گیری آغاز شده در نوادا ساندرز برگزار شد تجمع در دبیرستان در مرکز لاس وگاس. ایجاد جاده های مردمی سازمان لاتین که به تازگی تایید شده او را به سازماندهی این رویداد است. به عنوان بیش از یک هزار نفر از مردم ریخت و به مدرسه در سالن اصلی چهار mariachis ساخته شده راه خود را به مرحله. نوازندگان بودند که در نوجوانی عینک مطابق با قلاب لباس و bashfully معرفی خود به عنوان “Clave 702.” پس از کوارتت بازی چند آهنگ ها, سازمان همراهی اعضای جاده به risers در پشت صحنه. آنها دست تکان داد ده ها تن از کمپین نشانه محاط با پیام مانند “#مسکن نمی دستبند زدن” “#لغو بدهی” و “خانواده تعلق دارند با هم.” شعارهای “Se ve se با siente, برنی پرزیدنت!” و “Sí se puede,” تکرار از طریق سالن. پس از چند دیگر سخنرانان جثه Macías موسس سازمان از ساخت جاده, معرفی,”el candidato برنی ساندرز!” سناتور پا به مرحله در آغوش گرفت Macías تشکر سخنرانان خیره در اطراف اتاق و گفت: “برادران و خواهران این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد.” جمعیت roared. ساندرز به نام مخاطب پشتیبانی به شکست یک رئیس جمهور “است که در تلاش برای تقسیم مردم ما تا بر اساس رنگ پوست خود را و یا جایی که آنها به دنیا آمده اند و یا دین خود را و یا جهت گیری جنسی خود را.” خود جنبش ساندرز گفت: خواهد ثابت کند پیروز با انجام مخالف: “آوردن مردم با هم است.” پس از سخنرانی خود ساندرز ساخته شده راه خود را به خیابان به رهبری یک راهپیمایی به سمت نزدیک ترین ایستگاه رای گیری شد که کمتر از یک مایل از مدرسه. Swarmed توسط صدها نفر از مردم او راه می رفت گاهی به کف زدن. جمعیت شعار می دادند “این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد!”

چند پا در پشت ساندرز شد Ezequiel و Ulises رومرو دوقلوها در سنین نوجوانی بودند که با تکان دادن زیادی پرچم مکزیک. Ulises گفت که او در بر داشت ساندرز طرح به صورت رایگان و مراقبت های بهداشتی جهانی قانع کننده ترین. “من می خواهم او را به حمایت از ماری جوانا, من مستقیم برای که!” برادر خود گفت: لبخند زدن. Ezequiel توضیح داد که پدر خود مهاجرت کرده بودند از وراکروز, مکزیک سه دهه پیش و که او اغلب نگران سلامت مادر خود. “شما هرگز می دانم که او همیشه شاکی!” او گفت:. لوز Narváez یک معلم بازنشسته از پورتوریکو, بود که در راه رفتن جلوتر از دوقلوها به من گفت که او بیشتر نگران خانه خود در شهر. “من پورتوریکو است که نیاز به,” او گفت:. “بیایید امیدوار باشیم برنی به ما کمک خواهد کرد.” او گفت که پورتو Ricans شد توهین تهمت و دولت. “ما باید تابعیت اما آن را به سختی هر چیزی ارزش,” او گفت: “او چشم آبیاری. “آنها همیشه نگاه کردن در ما آنها اشتباه ما با دیگران و مهم نیست که به آنها است.” در جلوی جمعیت بود نلی Tobón یک زن در سی سالگی از میچوآکان, مکزیک بود که نگه داشتن یک چشم را برای او پنج سال ، آنها scampering اجازه دادن به صحنه و لباس خود را بال پروانه جریان آزادانه. “او تنها یکی از ما به یک دلیل به متحد” Tobón گفت.

پس از رای گیری اعضای جمعیت راه می رفت چند بلوک به ایجاد جاده های محلی در مقر. میز و صندلی تاشو پر پارکینگ در مقابل دفتر تزئینات آویزان از قطب های نور و ترتیبات کاغذ cempasúchilیا مکزیکی marigolds آراسته هر جدول. چند غذا می ایستد خدمت تاماله ذرت در چوب بلال, esquites tacos, frijoles و برنج قرمز. بلم Orozco یک مادر تنها در بیست سالگی به من گفت که او یک داوطلب با ایجاد این جاده که در حال سفر از آلن تاون پنسیلوانیا برای این رویداد. یک IF گیرنده Orozco در مکزیک متولد شده و مهاجرت کرده بودند شمالی با خانواده اش در اوایل دو هزار نفر است. “من فکر می کنم دیگر نامزدها در برخورد با ما چگونه آنها معمولا انجام است که فقط نشانه” او گفت:. “برنی می بیند ما. به خصوص با رئیس جمهور فعلی در حال حاضر که اساسا dehumanizing ما, او به ارمغان می آورد بشر در آمریکا.” او گفت که به عنوان یک فرد مستند نشده, او تا به حال در برخورد با عدم قطعیت برای کل زندگی خود را. “من قطعا می خواهید برای دیدن برنی در دفتر زیرا اعتقاد ما بر این است که او را در نهایت به برخی از آرامش ذهن به مهاجر مردمی مثل خودم,” او گفت:. “ما در حال مبارزه برای ما در حال مبارزه با او.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>