خرید سرور مجازی پرقدرت و حرفه ای

تا همین چند سال پیش ، همه فکر می کردند که میزبان اشتراکی یا سرورهای مجازی به اندازه کافی کارآمد نیستند و شما ب

توسط NEWS-SINGLE در 6 بهمن 1399

تا همین چند سال پیش ، همه فکر می کردند که میزبان اشتراکی یا سرورهای مجازی به اندازه کافی کارآمد نیستند و شما باید از همان ابتدا به فکر خرید یک سرور اختصاصی باشید. اما چند چیز این طرز تفکر را تغییر داد. ابتدا با افزایش ناگهانی ارزش دلار ، هزینه خرید و تمدید سرور اختصاصی به طرز چشمگیری افزایش یافت و شرکت ها و فروشگاه های آنلاین در یافتن راه حلی برای سهولت خرید هاست تلاش کردند.


بهترین راه برای حفظ سرعت سایت و کاهش کیفیت خدمات ارائه شده به کاربران ، خرید هاست با قیمت مناسب است ، یعنی. همان سرور مجازی خوب است بدانید که سخت افزار Azar Online Virtual Server به روز شده و با استانداردهای جهانی مطابقت دارد.


اگر به فکر خرید سرور مجازی هستید ، پس از اتمام سفارش به سرعت تنظیم می شود و در کمتر از 15 دقیقه آماده استفاده می شود. اما نباید از عملکرد بسیار خوب و پشتیبانی ویژه در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته غافل شوید. این پشتیبانی با نظارت پیشرفته در دسترس است تا از وقفه جلوگیری کند. با این تفاسیر کمترین مشکل را خواهید داشت و برای راه اندازی و تبلیغ سایت خود وقت و انرژی صرف خواهید کرد.


ثبت دامنه خوب ادامه کار را آسان می کند

تاکنون بیش از 37 میلیون دامنه .com در سراسر جهان ثبت شده است. در کمتر از پنج دقیقه به راحتی می توانید یک دامنه .com داشته باشید. و البته خوب است بدانید که از نظر کیفیت ، سرعت ، قدرت و پشتیبانی و حتی از نظر سئو نیز مهم نیست که دامنه ای را انتخاب می کنید. اگر با کمبود بودجه روبرو هستید ، می توانید دامنه .ir را با قیمت کمتر از پنج هزار تن خریداری کنید. شاید با توجه به قیمت های گزافی که این روزها می پردازیم کمی عجیب به نظر برسد ، اما واقعاً ممکن است.


حتی می توان دامنه های دیگری را در آذر آنلاین خریداری کرد. مانند دامنه های .net و .org و می توانید هر یک از این دامنه ها را با توجه به نیاز خود ثبت کنید. اما همچنین بهتر است به خاطر داشته باشید که اکثر شرکت ها و مشاغل بزرگ معمولاً دامنه دارند. com و .ir به طور همزمان ثبت می شوند و دامنه .ir در دامنه .com پارک می شود.


به این ترتیب ، هرکسی که پسوند دامنه شما را به عنوان .ir معرفی کند ، دوباره با یک سایت .com مواجه خواهد شد و این برای برند شما بسیار خوب است و البته نکته مثبت دیگر این است که هیچ کس نمی تواند برند شما را به عنوان سایت شما ثبت کند. آهسته


بعد از ثبت دامنه به رانندگی روی داشبورد بنزین ادامه دهید!


تاکنون نحوه ثبت دامنه را توضیح دادیم. و نحوه خرید میزبانی تا انتها. اگر هر یک از این مراحل را دنبال کنید ، در صورت مواجه شدن با مشکلی ، پشتیبانی آنلاین Azar به شما کمک و راهنمایی می کند.


پس از ثبت دامنه و خرید میزبان ، در صورت تمایل ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورت رایگان برای شما نصب می شود و سایت شما خیلی زود فعال و راه اندازی می شود. برای کاهش هزینه ها می توانید از قالب های رایگان وردپرس نیز استفاده کنید ، اما اکثر این الگوها بسیار سریع هستند. اگرچه رایگان هستند اما امکانات خوبی را در اختیار شما قرار می دهند تا در اسرع وقت به هدف خود برسید.


سپس می توانید چند افزونه مناسب برای وردپرس نیز نصب کنید. سپس ، اگر سایت شما فروشگاه است ، باید پلاگین WooCommerce را نیز نصب کنید. این افزونه در عرض یک دقیقه سایت شما را به سایت فروشگاه تبدیل می کند. طراحان این افزونه تمام جوانب را در نظر گرفته اند و نیازهای شما را برآورده می کنند. اکثر افزونه های وردپرس رایگان هستند و یا علاوه بر نسخه پولی Pro ، دارای یک نسخه رایگان با ویژگی های کمتر هستند که کاملاً کاربردی هستند. همه چیز برای شما آماده است

آخرین مطالب