لیندزی گراهام می خواهد هانتر بایدن بررسی—و نه فقط در حال حاضر

"کسی نیاز به نگاه!" سناتور لیندزی گراهام روز جمعه به خبرنگاران گفته—به دنبال این است که در هانتر بایدن پسر ساب

توسط NEWS-SINGLE در 8 بهمن 1398

"کسی نیاز به نگاه!" سناتور لیندزی گراهام روز جمعه به خبرنگاران گفته—به دنبال این است که در هانتر بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و معاملات کسب و کار در اوکراین است. این چهارمین روز از استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانه مدیران قرار دادن ارائه خود را در مورد. گراهام با تکرار این عبارت را چند بار همراه با intimations که جو بایدن به حال تنها خود را به سرزنش برای اجازه دادن به او "پسر قلاب تا با فاسد ترین شرکت در اوکراین و تبدیل اوکراین به یک دستگاه خودپرداز." گراهام با اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن "اصرار که کسی نگاه کنید که چه اتفاقی افتاده است" و افزود: "من فکر می کنم او درست است."

البته تهمت نبود فقط اصرار دارد که "کسی" بررسی هانتر بایدن; او به عنوان مدرک در دادگاه نشان داده است آشکارا اخاذی دولت اوکراین به زور آن را به اعلام یک بررسی با سه صد و نود و یک میلیون دلار کمک نظامی حلق آویز در تعادل است. اگر رئیس جمهور reëlection کمپین تا به حال فقط استخدام مخالفان محققان و یا حتی رودی جولیانی به موضوع نگاه کنید خود به خود, به احتمال زیاد این مجلس نمی خواهد در حال حاضر نشسته در یک استیضاح محاکمه. اتهام تهمت است که او با قرار دادن یک بند از مقامات آمریکایی در جولیانی را دفع و به او آنچه به مبلغ یک کار بودجه نزدیک به چهار صد میلیون دلار در مالیات دهندگان پول بدون توجه به سیاست خارجی و یا برای هر گونه منافع ،

که به اتهام سوء استفاده از قدرت تقویت شد یکشنبه شب با گزارش است که جان بولتون تهمت سابق امنیت ملی, مشاور نوشت: در این مقاله از یک آینده کتاب—و شهادت—که تهمت به او گفته بود از ارتباط بین تقاضا برای تحقیقات و کمک های نظامی. بیشتر و بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان را متوقف کرده اند انکار است که او درست است که; در عوض, آنها می گویند در اثر است که درخواست اوکراین برای بررسی هانتر بایدن خوب بود برای امریکا نه فقط برای مغلوب ساختن پیشی جستن و ادعا می کنند که بایدن کسی است که باید شهادت. برخی از آنها ممکن است بر این باورند که او را تامین مفید شهادت. اما واضح است تلاش برای تحمیل قیمت های دموکراتیک خواهان شهود مانند بولتون که می تواند آسیب بیشتر به رئيس جمهور در مورد. اگر هیچ چیز دیگری آنها می تواند دقیق مجازات تحقیر Bidens. در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات در حال حاضر این شعار است که "از کجا شکارچی؟"

در واقع در روز جمعه هنگامی که خبرنگار پرسید: گراهام در مورد تماس شاهدان او گفت که او نمی تواند "جواب تلفن هر" بدون شنیدن یک تقاضا که او تماس هانتر بایدن. او نمی گویند که چگونه بسیاری از کسانی که خواستار آمد از کاخ سفید است. گراهام هر چند به نظر می رسد آگاه باشید که باز کردن درب به شهود خواهد شد به احتمال زیاد به معنی بسته شدن درب در هر دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ترک کرده اند. بنابراین تا آنجا که گراهام برافراشته در مورد شکارچی پیام او بود که وجود دارد خواهد بود یک بار به منظور بررسی Bidens و که او را به کمک به آن را انجام دهد—اما هنوز رتبهدهی نشده است. "به من جمهوری خواه دوستان" او گفت: "شما ممکن است ناراحت در مورد آنچه اتفاق افتاده در اوکراین با Bidens اما این محل به طرح دعوی آن است." او بارها و بارها با اشاره به هانتر بایدن انجام کسب و کار در اوکراین در حالی که پدر او در برخورد با مسائل اوکراین به عنوان "بد سیاست خارجی" احتمالا تخمگذار زمینه را برای سنا در جلسات به این موضوع است. اما کسانی که می آیند و پس از استیضاح محاکمه شده است. سپس گراهام گفت:"من از رفتن به آنها نگاه کنید. میخوای استیضاح من؟"

وجود دارد باید آن را گفت: مقدار زیادی به پشیمانی در هانتر بایدن به معاملات کسب و کار حتی اگر هیچ شواهدی وجود ندارد که او را شکست و هر گونه قوانین یا که پدرش در زمان هر مقام عمل از طرف او. از مقامات ایالات متحده که شهادت در مجلس استیضاح جلسات گفت که آنها را باور نمی کند که جو بایدن عمل کرده و در هر فاسد راه هر چند آنها اذعان نگرانی در مورد ظاهر که هانتر بایدن اتصال به Burisma یک شرکت اوکراینی است که به طور گسترده ای به عنوان فاسد شده است. (گراهام در آن شاهد: "من شرط می بندم شما آنها نیست و صرف پنج دقیقه نگاه کردن به این, و اگر آنها من می خواهم این گزارش است.") او پرداخت می شود مقدار زیادی از پول توسط Burisma به برگزاری یک کرسی در هیئت مدیره خود را. این خانه استیضاح مدیران در ارائه خود تصمیم به استدلال می کنند که به عنوان نماینده سیلویا گارسیا قرار داده و آن را در روز پنج شنبه وجود دارد مطلقا "هیچ پایه و اساسی" برای بررسی و این که "حتی اوکراینی ها بر این باورند که بایدن پسر چیزی اشتباه است." در عین حال با صرف وقت و ارائه او را به عنوان اساسا بی گناه, خانه مدیران ممکن است به خوبی به وزن داده شده به این استدلال که شهادت او مربوط است. البته مدیران ممکن است محاسبه است که این مورد به صورت تلفنی بایدن همچنین در مورد تماس شاهدان به طور کلی—از جمله بولتون—و که بیشتر خواهان بحث در مورد تمایل هر کسی به شهادت بهتر از آن است که برای دموکرات ها.

در هر صورت رئیس جمهور قانونی تیم به سختی باید مجبور به صحبت در مورد Bidens. محاکمه تفاهم نامه آنها ارسال شده است و پر از حمله شخصی شکارچی اشاره کرد که "فقط دو ماه قبل از پیوستن به هیئت مدیره, او تا به حال شده است از خدمت در نیروی دریایی رزرو برای آزمایش مثبت برای کوکائین در یک تست مواد مخدر" و با این استدلال که "آمریکا' اتهامات بقیه در اشتباه و خطرناک فرض که معاون رئیس جمهور بایدن به نوعی واکسینه رفتار خود را (و او را) از هر گونه نظارت اعلام اجرا خود را برای ریاست جمهوری است." رئیس جمهور وکلا چپ او را بیشتر و یا کمتر به تنهایی در صبح روز شنبه هنگامی که آنها به طور خلاصه به معرفی خود است که نمی خواهد ادامه دهد. یا نه بایدن گواه است, او را یک جمهوری خواه هدف و پدر او خواهد بود بیش از حد. گراهام دوباره به حال توجه داشته باشید از احتیاط به سمت او تا لباس پوشیدن و به عنوان یک حمله در Bidens. "من فکر می کنم آنها باید جدا از روایت ارائه شده توسط خانه مدیران," او گفت:. اما همه رئیس جمهور وکلا تا به حال به انجام به انجام برسانند که دستور بود به منظور بالا بردن سوء ظن گراهام گفت: "ما می خواهیم که این بیش به آن نگاه کنید."

هر اندازه گیری توسط گراهام خواسته برای یک بایدن تحقیقات و کسانی که از رئیس جمهور را قانونی تیم هستند یک قانون گریز. گراهام صحبت کرد به عنوان اینکه مشکل واقعی بود جمعی عدم برگزاری بایدن به حساب که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نیاز به تصحیح. گراهام روز جمعه به خبرنگاران گفته است که "هیچ کس در کسب و کار خود و صرف پانزده دقیقه به ما گفتن در مورد آنچه هانتر بایدن بود." (او باید از دست رفته در عمق قطعه که آدم Entous نوشت: برای این مجله سال گذشته است.) و او در بیانیه ای که این تحقیقات به دنبال او باید پس از محاکمه "خارج از سیاست" است که فوق العاده, یک, با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن است که استیضاح برای آوردن خواسته های خود را برای بررسی راه خارج هر محیط و جایی که آنها باید. گراهام همچنین گفت که بهترین فرد برای نگاه به این مورد ممکن است "کسی مثل مولر که همه ما می تواند اعتماد." رابرت مولر البته من تقریبا هیچ اعتماد از رئیس جمهور را در کنار زمانی که او در حال بررسی دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات. اما با این حال ریاکارانه گراهام اعتراضات هستند هدف خود را روشن مانده: جدید شهود. حتی هانتر بایدن. آن را به ارزش خطر است.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب