منبع می گوید تیم NBA را باز تمرین و امکانات در شهرستانها که در آن اقامت در خانه سفارش شده اند کاسته

NBA قصد دارد به بازگشایی تیم تمرین امکانات روز جمعه برای بازیکنان در شهرها و ایالات متحده که سست stay-at-home سفارشات در طول رمان coronavirus شیوع یک فرد با دانش لیگ تصمیم گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، فرد اعطا شد گمنامی چون NBA اعلام نشده ،

این امکانات تنها برای تمرینات فردی — و نه هر گروه تمرینات و یا سازماندهی تیم, شیوه, فرد تاکید کرد.

تگزاس و گرجستان را بازگشایی کسب و کار در این آخر هفته در حالی که تاکید بر اجتماعی-فاصله شیوه های. اما اکثر ایالت ها هنوز هم حفظ اقامت در خانه شیوه به دلیل جاری عدم تست و تزریق واکسن برای COVID-19.

تا به حال تیم NBA هنوز بسته امکانات خود را, کسانی که زندگی در تگزاس و گرجستان می تواند هر دو دارای یک مزیت رقابتی ناعادلانه به آموزش و تبدیل به آسیب پذیر تر به COVID-19.

قبل از NBA تیم تعطیل امکانات خود را در ماه گذشته آنها تنها مجاز تمرینات فردی و تا به حال هر بازیکن را به درجه حرارت خود را پس از ورود به ورزشگاه است. پس از آن بازیکنان باید آموزش دیده خود را در خانه های مربوطه از طریق زوم تمرینات با تجهیزات و آموزش کارکنان ارائه آنها را. آن است که روشن نیست تا چه حد است که بازیکنان NBA تا به حال دسترسی به یک حلقه یا خصوصی بدنسازی, در این بیماری همه گیر.

کمیسر NBA آدم نقره ای پیشنهاد کرد در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته که لیگ خواهد پرداخت کمتر توجه به آنچه که دولت انجام می دهند و بیشتر در چه دولت فدرال و مقامات بهداشتی در حال ارائه مشاوره.

“ما مجبور به پرداخت نزدیک توجه به قوانین مختلف ایالت و شهر به شهر. اما در پایان روز ما در لیگ ملی,” نقره گفت. “بنابراین ما احساس می کنیم آن است که وقت ما را به مجموعه ای از آنچه که ما فکر می کنم حق پارامترهای برای بازیکنان ما است. ما را تحت تأثیر آنچه در شهرداری انجام دهد. اما باز هم ما در حال گرفتن در تمام داده ها … شما باید مطابق استانداردهای ملی.”

دکتر دیوید هو, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کلمبیا خطاب به لیگ صاحبان درباره رمان coronavirus هفته گذشته در یک کنفرانس تلفنی. او در صحبت با مقامات لیگ از COVID-19 شیوع در چین آغاز شده و در ماه دسامبر و نیز صرف 29 سال گذشته مشاوره NBA و سحر و جادو جانسون پس از او اعلام کرد او تست مثبت HIV. نقره گزارش هو گفتن NBA صاحبان هفته گذشته که “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از این ویروس هنوز به آموخته شود.”

از آنجا که نقره نیست زمانی که پروژه و یا اگر NBA خواهد سر بازی پس از تعلیق این فصل در 11 مارس. اما نقره نیز گفت: او نه حکومت هر سناریو ، که شامل از سرگیری این فصل به طور منظم محور تنها برگشتی و میزبانی بازی در هر دو تیم مکانهای یا خنثی سایت با یا بدون فن. نقره نیز گفت: NBA همچنان حاضر به عقب براند شروع 2020-21 فصل تنظیم برای تغییرات برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>