<em>اطلس روزانه: </em>ما قرنطینه راهنمای پخت و پز

خبرنامه به عنوان coronavirus نیروهای مردم به مغازه کمتر و ماندن در خانه بیشتر از آن زمان به تجدید نظر مصرف

توسط NEWS-SINGLE در 8 فروردین 1399
عرش Raziuddin / اطلس

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

در محله فروشگاه مواد غذایی تنها نفرت انگیز ترین پاستاها باقی می ماند. دید از پاک کردن فروشگاه هنگامی که پرتکاپو با مشتریان تبدیل به یک آشنا یک به عنوان مردم در سراسر ایالات متحده در پاسخ به تشدید COVID-19 بحران است.

به عنوان فروشگاه restock و در سراسر کشور-اجتماعی فاصله مقرر در ادامه آمریکایی ها نیاز به تجدید نظر در رویکرد خود را نه فقط خرید مواد غذایی, اما همچنین مصرف مواد غذایی در دسترس نباشد. به حداکثر رساندن هر یک از مواد تشکیل دهنده (یا غذا) است و حتی ضروری تر در حال حاضر زمانی که مواد غذایی تولید کنندگان در حال تلاش برای دیدار با افزایش ناگهانی در تقاضا اما آن را ندارد به توان بازدارنده سخت و یا حتی خسته کننده است.

برای شروع من و همکارانم هم قرار دادن این راهنما برای پخت هوشمندانه در طول یک بیماری همه گیر. در زیر شما پیدا کردن یک مجموعه ای از نکات از منابع ما ساکن newsroom سرآشپزها کسانی اطلس نویسندگان و سردبیران هستند که به عنوان با استعداد و با یک ماهوت پاک کن زدن به آنها با یک قلم.

به عنوان روز انزوا و تکرار کشیدن در آن را مفید به یاد داشته باشید که مردم همیشه اقتباس عادات غذا خوردن خود را به زمان حال دشوار است. "مهم نیست که چه اتفاقاتی در جهان, آیا آن را یکی دیگر از بیماری همه گیر است که شده است وجود دارد و یا رکود اقتصادی ... مردم همیشه پخته شده را از طریق این زمان" آشپز جولیا Turshen, نویسنده در حال حاضر و دوباره: برو به دستور العمل های الهام بخش منوها + ایده های بی پایان برای بازسازی باقی ماندهبه من گفت.

این ممکن است زمان نامشخص اما نقشه برای مرور آنها—و ما همیشه لازم نیست که برای انجام آن به تنهایی.راسل برمن تحریریه پوشش سیاست

خود را سهام(شمع).

برشته کردن مرغ—و یا یک زن و شوهر وعده های غذایی به ارزش استخوان-در بخش خوشمزه است دو برای یک وعده غذایی در یک بحران. شما همچنین می توانید فقط با استفاده از یک premade دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ. من یخ مانده لاشه و یا استخوان و یک قابلمه بزرگ از سهام ها که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سوپ (نان فطیر توپ!), ریزوتو یا هر ظرف است که خواستار آن است. مرغ خانگی سهام مناسب برای صفحه اصلی دستگیری: زمان گیر است اما نه فشرده. فقط با قرار دادن لاشه و/یا استخوان در یک قابلمه آب; اضافه کردن پیاز و هویج و کرفس و سیر را سر برای عطر و طعم—هر آنچه که شما می توانید یدکی—و اجازه دهید آن را بجوش و خروش آمدن در پایین برای چهار تا پنج ساعت. یام!

سطح مهارت: اگر شما می توانید آب جوش شما در نیمه راه وجود دارد.

الن کوشینگ ویژه پروژه های ویرایشگر

فروشگاه خود را در محلی آسیایی, بقال.

آنها به شما نیاز دارند در حال حاضر, اما شما همچنین نیاز به آنها: این فروشگاه به احتمال زیاد و ارزان تر و شلوغ تر از سوپر مارکت زنجیره ای و حمل آنها یک میزبان کامل از ترد تخمیر-y به شدت خوش طعم مواد تشکیل دهنده که به طعم و بافت به حتی خسته کننده ترین کار از خانه ناهار. سرخ کردن برخی از کیمچی با تازه یا یخ زده و سبزیجات پخته شده دانه از انتخاب شما و شما باید یک سرویس شربت خانه غذا به خصوص اگر شما نم نم باران برخی از کیمچی شور در بالا.

سطح مهارت: قرار دادن در کفش

هانا Giorgis تحریریه پوشش فرهنگ

توقف تولید در حال حاضر.

در هفته های اخیر من بدست مسافت پیموده شده بیشتر از انجماد مواد تشکیل دهنده من تکیه می کنند به عنوان یک عطر و طعم پایه برای من سس, سوپ و غذاهای گوشت. Mirepoix—به تمام نشدنی مخلوط پیاز خرد شده و هویج و کرفس را می توان منجمد به عنوان یک ترکیب نهاد. کل سیر نگه می دارد تا به خوبی ، حتما به برچسب روی ظروف با مطالب خود را و تاریخ آنها prepped. Kitchn بزرگ تقلب ورق ترسیم چگونه بسیاری از میوه ها و سبزیجات می تواند با خیال راحت منجمد می شود.

سطح مهارت: فقط مراقب باشید خود را به گرفتن چاقو از.

آدرین LaFrance اجرایی ویرایشگر

ادویه تا خود را خسته کننده نخود.

تخلیه و نمک و فلفل (زیادی). اضافه کردن کمی از دانه های کنجد و زردچوبه چهار حبه سیر و نیم glug از روغن زیتون. خمیر حرارت متوسط به مدت چهار دقیقه; مش دوباره. پشته در بیسکویت یا نان ترد; نجات بقیه.

سطح مهارت: باز کردن یک قوطی نخود

Vann R. نوکرک دوم, کارکنان, نویسنده و میزبان ما Floodlines پادکست

به نوبه خود هر گونه می توانید از لوبیا به یک میان وعده بزرگ است.

شما واقعا می تواند کباب هر بزرگ, لوبیا, همان راه مردم را ترد نخود. لوبیا قرمز و لوبیا سیاه و سفید خوشمزه هستند این راه و با فرمول اساسی همان است. خیس و خشک پت لوبیا اگر شما آنها را خریداری خشک و یا شستشو و خشک پت اگر شما آنها را خرید کنسرو شده. بازی شیر یا خط آنها را با روغن زیتون و نمک و انتخاب خود را از چاشنی (معدن: پودر فلفل قرمز و فلفل شیرین برای لوبیا; زیره, پودر فلفل قرمز و فلفل سیاه و لوبیا). پخت به مدت 25-30-ish دقیقه روی 425 درجه است.

سطح مهارت: روشن کردن اجاق گاز

هیلی وایس دستیار سردبیر

پودر شیر آسان برای استفاده است و طول می کشد برای همیشه لطفا برای.

شیر فوری بسیار ارزان و بر خلاف یخچال مسائل آن می رود هرگز بد—جعبه در حال حاضر در شربت خانه من شده است بخشی از کمپینگ صبحانه معمول به مدت سه سال در حال حاضر. بیشتر شده شیر است که کمی شیرین و کمی نازک تر از به طور منظم شیر و تفاوت بین این دو آشکار است اگر شما در حال نوشیدن آن ، اما اگر شما در حال پخت و یا به دنبال اضافه کردن برخی از چربی به هر ظرف هیچ کس نمی خواهد می دانم که شما با استفاده از پودر و آب به جای چیزی که واقعی است.

سطح مهارت: تکان دهنده از توده

کتی مارتین دانشیار مدیر هنری

استفاده از این زمان برای رسیدن به تخمیر.

در آن طول می کشد کمی زمان و صبر اما تخمیر حفظ میوه ها و سبزیجات فراتر از عادی خود عمر در حالی که تبدیل به عطر و طعم و بافت. این ایده بسیار ساده است: اضافه کردن نمک به خود میوه یا گیاهی و صبر کنید. شما می توانید حفظ لیمو و تخمیر سیر در عسل و یا به نوبه خود کلم را به کلم ترش و یا کیمچی. Bon Appétit 's براد لئون میزبان بسیار سرگرم کننده (هر چند اغلب مبهم) یوتیوب سری فراوان با ایده ها و تکنیک های.

سطح مهارت: سخت تر از اسپاگتی ساده تر از لازانیا

جاستین سالیوان / گتی

امروز شیوع خواندن راهنمای

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما فقط می خواهید توصیه های عملی:

  • چهار جدول زمانی ممکن است برای زندگی به حالت عادی بازگشت

  • در اینجا این است که چگونه بسیاری از مردم coronavirus در دولت خود را

  • داس و don'ts از "اجتماعی فاصله"

  • چه کسی به شما بگویم که هنوز هم نمی خواهد بماند ؟

  • چگونه باید دریافت مواد غذایی در طول همه گیر

  • چگونه به نگه داشتن بچه های خود را سرگرم در حالی که کاهش یادگیری از دست دادن

یک سوال پاسخ داد: 22 سال, خواننده, آماده شدن برای ورود به نیروی کار خواست برای کمک به آماده شدن برای آینده رکود است.

درک تامپسون که پوشش رکود ارائه می دهد برخی از مشاوره:

من برای شما احساس می کنید! من فارغ التحصیل در سال 2009 در دندان از رکود بزرگ و من به وضوح به یاد داشته باشید که چگونه آن را استرس زا بود برای پیدا کردن یک شغل (به خصوص در روزنامه نگاری) در طول یک بحران اقتصادی است. حقیقت این است که هیچ راهی وجود دارد برای آماده شدن برای چیزی بی سابقه بود و یک بار در قرن بیماری همه گیر. و در حالی که همه ما بخشی برای بازی در کاهش گسترش شیوع این مسئولیت به ما از این ظروف سرباز یا مسافر سقوط می کند بر روی هر یک فرد بلکه در رهبران ما و دولت ما.

اما من متوقف filibustering. شما پرسید: چه می توانم انجام دهم ؟ من شکستن پاسخ من به دو بخش کار خود را و زندگی خود را. بهترین کار توصیه من به شما این است که به درخواست گسترده هر دو در و خارج از مسیر شغلی مورد نظر خود را. من می دانم که برنامه های کاربردی در حال طاقت فرسا را به انجام یکی پس از دیگری و آن است که بیشتر تخلیه به شنیدن "نه"—و یا حتی بدتر, هیچ چیز در همه—وقتی که همه چیز کار نمی کند. در یک اقتصاد بد شما به سادگی باید به بازیگران یک شبکه گسترده ای. در حال حاضر مهم تر زندگی خود را. ایمن ماندن, ماندن در داخل فعال ماندن; خواب رفتن برای پیاده روی پیدا کردن صلح است که فراتر از این روز به بعد چشم انداز اشتغال خود را در این تابستان. این بیماری همه گیر خواهد شد. و هنگامی که آن را ندارد, شما هنوز هم خواهد بود در اوایل 20s با جهان به طور کامل در مقابل از شما بسیاری از ممکن است مشاغل قبل از شما این شانس را برای موفقیت فوق العاده ای در همه آنها.

امشب اطلس-مصوب خود قرنطینه فعالیت:

حفاری به سوزان چوی را اعتماد ورزش, یک رمان در مورد احساس وحشت و نگرانی نوجوان بلکه در مورد قدرت "های مختلف و حتی شدید خلاق اشکال از ایمان است."

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهم به خواندن در مورد چیزی—هر چیزی—دیگر از coronavirus:

این مقاله در فرد راجرز توانایی غیر طبیعی به صحبت می کنند نه تنها برای کودکان بلکه برای همه ما است.

ما در ادامه پوشش ما از coronavirus. مشاهده همه ما داستان های مربوط به شیوع اینجا. اجازه دهید ما می دانیم اگر شما سوالات خاص در مورد ویروس—و یا اگر شما یک تجربه شخصی شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما. به طور خاص, ما می خواهم برای شنیدن در مورد چگونه همه گیر است و تحت تاثیر زندگی خانوادگی خود را—که آیا مراقبت از کودک, شریک زندگی, روابط, و یا هر گونه دیگر خانواده پویا.

این ایمیل نوشته شده توسط هانا Giorgis با کمک از ایزابل Fattal. آن را ویرایش شد توسط Lenika کروز و کارولین Mimbs Nyce. ثبت نام خود را به صورت روزانه در اینجا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن