کتاب جلسه: هنرمندان که Melodize زندگی ما

جلسه توجیهی کتاب وجود دارد بیشتر به موسیقی از ملاقات گوش: هفتگی خود را راهنمای به بهترین کتاب کتابخان

توسط NEWS-SINGLE در 13 بهمن 1398
کتابخانه عمومی نیویورک

نوازندگان اغلب قادر به خوب بکار بردن زبان و صدا در راه است که فراتر از آنچه می توان ارتباط برقرار کردن در نوشتن. منحصر به فرد این احساسات را هنرمندان قانع کننده و به چالش کشیدن زندگینامه افراد است.

بسیاری از biographers نوشته اند در مورد مبهم ترومپت مایلز دیویس اما از آن است که دیویس خود زندگینامه (نوشته شده با کوئینسی گروه تئاتر) است که به بهترین وجه قادر به توصیف الهام بخش برای او مبتکر موسیقی جاز. Robin D. G. کلی بیوگرافی از گریز از مرکز پیانیست تلونیوس مانک تلاش می کند برای باز کردن این jazzman فرد از شخصیت خود را مشخص موسیقی—با توجه به هر یک در شرایط خاص خود و با اذعان به سلامت روان خود را.

خواننده و ترانه سرا جونی میچل بود سردرگم به مخاطبان با توجه به شرح حال دیوید Yaffe. او حکیم هاله و کلی گریزپا تقویت شاعرانه شعر از آهنگ های او درآمد او توجه گسترده ای. دبی هری خواننده از بلاندی به دست آورد آیکون وضعیت در آغوش نور افکن اما در زمان مراقبت برای حفظ کنترل از تصویر خود را به عنوان او می نویسد: در کتاب خاطرات آن صورت.

آهنگ خود را نیز پنهان زندگی هستند که ارزش کاوش. در اخیر کتاب, پادکست میزبان Nate اسلون و چارلی هاردینگ تشریح آهنگ های محبوب به فاش کردن تفاوت های ظریف است که آنها را چندان دوست داشتنی.

هر جمعه در کتاب های توجیهی ما موضوع را با هم آتلانتیک داستان در کتاب هایی که به اشتراک گذاری ایده های مشابه.

می دانم که دیگر دوستداران کتاب که ممکن است مانند این راهنما? رو به جلو آنها را به این ایمیل.


آنچه که ما در حال خواندن

این کتاب در مایل
"با مایلزدیویس ثابت می شود خود را بیشتر درک منتقد ... کتاب بسیار موفق در گرفتن دیویس صدای (از جمله خود را پی در پی اگر tonally متنوع استفاده از ناسزا) که عجیب و غریب خط است که برای تلفن های موبایل مانند کار خود را همکار ... خواستار دو را."

📚 مایل: این زندگینامهتوسط مایلز دیویس با کوئینسی گروه


دبی هری خیره بازگشت
"دانستن که وجود دارد هنوز هم هستند کسانی که انتظار می رود او را به سادگی در یک تنگ, شلوار," او می گوید او داستان زندگی او چگونه می خواهد به آن را بگویید."

📚 آن صورتبا دبی هری


ناشناختنی Joni Mitchell
"[دیوید] Yaffe بزرگترین دستاورد در دختر بی پرواپر شده هر چند از آن است که با روشنگری گزارش است را برای ریختن به نور نه فقط در هنرمند بلکه در هنر است. Yaffe ... به ارمغان می آورد پیچیده و فوق العاده دقیق گوش کردن به موسیقی است که نیازمند هیچ چیز کمتر است."

📚 جونی: گلچین, توسط بارنی Hoskyns
📚 بی پروا دختر: یک پرتره از جونی میچلتوسط دیوید Yaffe


غواصی به موسیقی پاپ را به اعماق پنهان
"در باریک حجم معرفی می کند [چارلی] هاردینگ و [مقابله] اسلون توجه داشته باشید خود را قبل از ظاهر بینی و صرف بقیه متن در حال گسترش در چه پادکست خود انجام داده است از زمان آغاز آن: nerd ، این کتاب در 16 فصل هر شکستن یک آهنگ با استفاده از آن به توضیح چند مختلف اصول ساختار موسیقی."

📚 روشن پاپ: چگونه محبوب موسیقی کار می کند و به همین دلیل آن مسائلتوسط Nate اسلون و چارلی هاردینگ


(آسوشیتد پرس)

راز زندگی تلونیوس مانک
"با دسترسی بی سابقه به راهب خانواده و سوابق [Robin D. G.] کلی dispels بسیاری از اسطوره ها در اطراف گریز از مرکز پیانیست و روانپزشکی قانونی و چالش های حرفه ای او رو قبل از مرگ او در سال 1982. از طریق آن همه او ارائه راهب جهان در جزئیات غنی از hardscrabble کارولینای شمالی ریشه خواستار و نامشخص زندگی کاری جاز نوازنده است."

📚 تلونیوس مانک: زندگی و زمان از یک آمریکایی اصلیتوسط Robin D. G. کلی


مرجع میز

(کتابخانه عمومی نیویورک)

سوال این هفته می آید از کلی: "آیا شما را از هر کتاب و پیشنهادات خود را برای چگونه به دریافت بیش از سابق و یا دوستان با سابق است؟"

مقدار زیادی از کتاب ها دنبال مردم بازسازی زندگی خود پس از روابط شکست خورده اما من فکر می کنم تند و تلخ ترین نمونه هایی هستند که به تصویر کشیدن شخصیت های تحقق آن حرکت سالم است نه یک سفر سریع. شخصیت اصلی در لیدیا دیویس رمان پایان داستان به صراحت تحت رویدادهای خود را از دست داده و رابطه عاشقانه را در یک رمان او نوشتن به عنوان یک راه برای درک بهتر و صلح با خود uncoupling. شام با ادواردبا ایزابل وینسنت خاطرات در مورد دوستی وینسنت با یک بیوه مرد در زمانی که او ازدواج متزلزل شد. این داستان واقعی بر ارزش افلاطونی روابط نه تنها به عنوان یک حواس پرتی از مسائل با شرکای عاشقانه, اما همچنین به عنوان یک منبع واقعی عشق و شادی است.

نوشتن به کتاب های توجیهی تیم در booksbriefing@theatlantic.com و یا پاسخ به طور مستقیم به این ایمیل با هر یک از شما خواندن مربوط به معضلات. ما ممکن است از ویژگی های یکی از سوالات خود را در آینده نسخه از کتاب های توجیهی و ارائه چند کتاب یا مرتبط با اطلس قطعات است که ممکن است به شما کمک کند.


درباره ما: این هفته خبرنامه نوشته شده توسط مایلز Poydras. کتاب او شده است به دنبال این است که سیاه و سفید زندگی 1900: W. E. B. Du Bois در نمایشگاه پاریسمنتشر شده توسط Redstone را فشار دهید.

نظرات و سوالات غلط املایی ؟ پاسخ به این ایمیل برای رسیدن به کتاب های توجیهی تیم.

آیا می توانید این خبرنامه از یک دوست ؟ ثبت نام خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.



tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب