Coronavirus است تست های عجیب و غریب در فرهنگ

فرهنگ عجیب و غریب شب زنده داری همواره مورد پیدا کردن راه هایی برای با هم بودن. بنابراین در سن اجتماعی فاصل

توسط NEWS-SINGLE در 22 خرداد 1399
حسن نیت ارائه میدهد از @theonesthatsugly / باشگاه قرنطینه

یادداشت سردبیر: این مقاله بخشی از "ناشناخته" یک سری در مورد جهان ما در حال پشت سر گذاشتن و یکی بودن تعمیرشده با این بیماری همه گیر.


ماه ژوئن غرور ماه و در یک سال نرمال غرور به معنی جمعیت. راهپیمایی را به صورت رنگارنگ در حال حرکت جشنوارههای است که می تواند به صورت مایل است. تماشاگران ازدحام پیاده رو در رنگین کمان لباس و یا زرق و برق پوشش لباس و یا متمایز نبود ، در مدار اصلی جشن brunches تظاهرات و کنسرت و میزگرد و نمایش فیلم thrumming در ظرفیت. و برای بسیاری از افراد, البته, جاذبه اصلی این مهمانی. خطوط میله دایره بلوک شهر. بزرگ, هوای آزاد, کنسرت, فروش ماه در پیش است. در وسیع انبار raves شما نمی توانید مطمئن باشید که آیا عرق خود را در پشت خود است.

غرور و افتخار است به عبارت دیگر ساخته شده است برای اجتماعی فاصله.

سپس دوباره نه بیشتر از لذت بخش عبارات عجیب و غریب زندگی در طول سال: رقص شب و کتاب باشگاه ها و لکه تعطیلات که در آن مردم با راست جامعه ناگهان در جا. در این راه مدرن غرور شادی پذیرای چه اتفاقی افتاده است در Stonewall مسافرخانه 51 سال پیش زمانی که نوار را برانگیخت مبارزه در برابر پلیس در تلاش برای نگه داشتن آنها را از هم جدا. (یک علامت در حال حاضر ارسال شده در خارج از Stonewall تشویق در زندگی توجه به راهپیمایان می خواند غرور یک شورش.) هر دو قبل و بعد از این رویداد جامعه تجاوز شده است که اغلب تعریف دقیقا همان چیزی است که در حال حاضر squelched توسط coronavirus: لذت بردن از مجمع.

عجیب و غریب گردهمایی رد عجیب و غریب انزوا: از پنهان شده در گنجه از اعتقاد خود به تنهایی در یک هویت از ترس این که استقبال از یک حقیقت که منجر به آسیب فیزیکی. از لحاظ تاریخی این سرپیچی شده است مرموز زیرزمینی از طریق کشیدن توپ با کد نام قهوه klatches یا تاریک کروز نقاط. در دهه های اخیر آن را اغلب بیشتر شده است و افتخار. در هر صورت چه نتیجه برای بسیاری از شرکت کنندگان یک راه زندگی است که در آن نزدیکی فیزیکی مقدس است. هنگامی که شما بیگانه از خانواده ها و یا برنامه های شما بزرگ شده, وقتی که جامعه, داده نشده است, و شما یک نقشه راه برای آنچه در زندگی بزرگسالی خود را باید مانند نگاه و یا زمانی که تحقق خواسته های خود بوده است ننگ دستیابی به لذت و اتصال اغلب مهم تر می شود. بنابراین انجام فعالیت های مرتبط: رقص chitchatting ناهار خوری ،

آن را نتیجه طبیعی به تعجب که آیا coronavirus را به طور دائم آسیب و یا تغییر شکل عجیب و غریب زندگی است. این ویروس می تواند به سرعت حرکت می کند از طریق جمعیت به خصوص در داخل خانه. برای مقابله با آن یک کلیسا ممکن است فضای آن pews و ممکن است شدت آن تنظیم یافته. یک باشگاه رقص ، عرق حزب ؟ یک محل وجود دارد که در بخش پس از غریبه ها می توانید دیدار با غریبه ها و شاید لمس غریبه و شاید لمس بیش از یکی از آنها ؟ چنین مکان هایی را نمی توان امن برای مدت زمان طولانی.

اجتماعی فاصله است البته یک چالش برای هر جمعیتی است. اما آن را احساس می کند به گفتن است که هر مرحله از این بیماری همه گیر را دیده است یک نمونه اولیه از عجیب و غریب افراد—عمدتا گی مردان—نقض قوانین. در ماه مارس به عنوان اجتماعات بزرگ در سراسر امریکا شد, لغو زمستان پارتی در میامی به خود جلب کرد بچه ها از سراسر کشور برای رقص-موسیقی bacchanal. ده ها تن از شرکت کنندگان به خانه بازگشت و با کروناویروس عفونت و سه سالگی درگذشت. در ماه مه بیش از یکی از اولین روستایی-آب و هوا تعطیلات آخر هفته در شهر نیویورک بسیار منتشر شده عکس نشان داد sunbathers در برانگیزتر محله های تنگ در خیابان کریستوفر اسکله تاریخی (و حال و روز) عجیب و غریب جمع آوری نقطه. همان است که در هفته ده ها تن از مردان برگزار می شود یک روز طولانی با بیحوصلگی حرف زدن در یک آپارتمان در منهتن—و ارسال ویدئوها از shirtless, بارق روشن نقض اجتماعی فاصله.

اغلب تند و تلخ است که این وضعیت در کره جنوبی که در آن خفیف عود عفونت ترسیم شد به سئول کوچک گی-صحنه شب زنده داری منجر به یک موج ضد همجنس واکنش در تا حدودی به لحاظ اجتماعی محافظه کار کشور است. "من احساس می کنم تا به دام افتاده و شکار" یکی از کره گی مرد گفت: نگهبان. "اگر من در آزمایش شرکت به احتمال زیاد پیدا کردن من گی هستم. من از دست دادن کار من و چهره عمومی, تحقیر." او گفت: آن را می شده است یک اشتباه برای رفتن به منطقه همجنسگرا اما افزود که "بازدید از منطقه است تنها زمانی که من می توانم خودم و قطع ارتباط با دیگران شبیه به من است."

خاموش است به وضوح تنها شدت دوري اتصال, اما آن را نیز در خدمت به عنوان یک یادآوری است که به عجیب و غریب است که برای پیدا کردن راه های هوشمندانه برای پاسخ به چنین حسرت. من صحبت با دوستان و کارشناسان و معصوم عجیب و غریب در اطراف فضاهای آنلاین به تازگی بسیاری از آنها بسته شده به صحنه در شهر نیویورک است که عجیب و غریب مکه و همه گیر کانون. الگوی است که پدید آمده است که یکی از خلاقیت در احتیاط ریشه در یک تضمین است که به نوعی هم همیشه امکان پذیر است.


در طول این بحران من اغلب فکر لئو لونا بزرگ-خندان و مسلح 28 ساله از ونزوئلا است. به ظاهر هر وقت من در شهر نیویورک که آیا در بروکلین باشگاه رقص و یا در یک هتل منهتن سقف لئو و دوست پسر خود خواهد بود وجود دارد. معمولا آنها می شود جروفنج مشتاقانه اغلب توسط غرفه تشویق در دی جی ها آمده بودند تا به شخصا می دانم. گفتگو را حول این بود که آیا خود را اول و دوم و یا سوم جمع شب. آنها عمدتا اجتناب گی میله که در آن شما فقط می خواهم ایستاده در اطراف و نوشیدنی. نقطه به رقص است.

در حال حاضر باشگاه بسته شده و طرفین لغو شد. چه جهنممن تعجب است که لئو انجام می دهند ؟ او به نظر می رسید در روحیه خوبی که من بزرگنمایی او را به پرسیدن این سوال اما او نمی کلمات گوشت چرخ کرده. "من واقعا از دست رفته آن را," او گفت: از بیرون رفتن. "در حال حاضر هیچ چیز وجود دارد که می آید نزدیک است." در شب هنگامی که او و پسر معمولا raving در آنها تماشای تلویزیون یا نشستن و صحبت کردن به جای. من قطع با خنده—بود صحبت کردن واقعا جدید قرنطینه خاص فعالیت ؟ او به من اطمینان که قبل از همه گیر زندگی درگیر مقدار زیادی از چت. "اما ما حک کردن زمان به واقع که یک چیزی که ما انجام," او گفت: با ابرو تکان دلالت هوا به نقل از.

راه لئو توصیف آن چه او از دست رفته در طول همه گیر نیست و از دست دادن یک سرگرمی و یا یک منبع سرگرم کننده بلکه چیزی شبیه به کلیسا: یک محل به طور منظم جمع آوری و پیدا کردن معنی. "این چیزی بود که برای ما به دنبال به جلو به هر هفته و یک راه برای احساس ارتباط" او به من گفت. "برای بسیاری از ما تاریخچه [به مردم] ما نمی تواند ساخت جامعه و روابط شکل بودند که در باز درست است ؟ بنابراین از راه های عجیب و غریب در جامعه ایجاد فضاهای خود را به حک کردن آنها را در کافه ها و مکان ها در زیر زمین است."

او درست است که عجیب و غریب هویت شد تا حدودی جعلی در کف رقص. بسیاری از مورخان اثری مدرن مفاهیم همجنسگرا هویت بازگشت به کاباره های و speakeasies از قرن 19th و 20th. کشیدن ریشه گرفت در غواصی و سالن رقص. Stonewall شد یک بار قبل از آن بود synecdoche برای آزادی است. فعالان ایدز بودجه خود را با افسانه رقص گالاس. در سال های اخیر, عجیب و غریب بارها شده اند بسته شدن در تعداد بیشتر به دلیل جذب gentrification و نرم افزار دوستیابی. (یک همشهری داستان در مورد وضعیت همجنسگرایان نشان می دهد که تعداد این سالن در ایالات متحده کاهش یافت و از حدود 2500 در سال 1976 به کمتر از 1400 را در 2019.) اما عجیب و غریب شب زنده داری هنوز رشد در ایستاده احزاب که شامل انواع گران قیمت یکی مگا حوادث و DJ مجموعه در کوچک کردن شبکه سالن.

بسیاری از این تجمعات تعریف خود را بیش از فقط موسیقی و رقص. زمانی که من صحبت می کرد با سه رهبر از Papi آب می اندازد که احزاب و رویدادهای اجتماعی برای دگرباشان جنسی و ترانس مردم رنگ در بروکلین آنها تاکید کرد که شبانه متناسب با یک بزرگتر در زمینه های اجتماعی. "برای من این صمیمیت آن است که آیا افلاطونی یا عاشقانه" اسکار Nñ یک دی جی که شرکت تاسیس این گروه به من گفت وقتی که من پرسید که چه او از دست رفته است. "به عنوان عجیب و غریب مردم ما تمام شده است می ترسم در یک نقطه به صمیمی با فرد دیگری ، شب زنده داری فقط می تواند در خدمت به عنوان است که فضایی که در آن ما در نهایت قادر به آغوش یک دوست واقعا عمیقا—سخت کار کردن و یا در یک دوست."

"من از دست پوشیدن به نظر می رسد" گفت: محمد فیاض یک جنسیتی nonconforming تصویرگر که آیا آگهی و هنر برای این گروه است. "دوست داشتن مو و پر و قادر بودن به نشستن در نوار و ببینید مورد علاقه من متصدی بار و لاس زدن. این سخت است نه قادر به شیر را به آن لحظه که من احساس زنده است."

Flaunting به نظر می رسد این است تا مطمئن شوید که هنوز هم ممکن است—فقط آنلاین. ویدئو کنفرانس رقص احزاب گرامی نوآوری از coronavirus فرهنگ و عجیب و غریب تظاهرات تمایل به تاکید شرکت کنندگان وحشی لباس و حرکت می کند. برخی از این احزاب تبدیل شده اند و بین المللی مشهور-با حضور در مناسبت های, اما عجیب و غریب ترین, کافه هنرمندان و جایگاه احزاب شده است به احتمال زیاد میزبانی وب خود را آنلاین حوادث. در اوایل خاموش من پیوست بوستون DJ زوم جلسه. برخی از شرکت کنندگان shirtless در مهار ، bobbing و کف زدن به ضربان موسیقی فقط به عنوان آنها خواهد بود اگر آنها را در یک نمونه شب جمعه. برخی از آنها دنج در لباس های گاه به گاه, تماشای حزب خود را از نیمکت. یک نفر ساخته شده از بالا, کون به نظر می رسد که به در اتاق خواب خود را.

در میان بیش از 400 نفر که نشان داد تا به Papi آب اولین دیجیتال رویداد بودند بسیاری از به طور منظم—اما بسیاری از چهره های جدید بیش از حد. به طور معمول "شبانه فضاهای نمی تواند برای همه" Nñ گفت: مجازی حوادث بیشتر در دسترس است. برخی از بینندگان تنظیم از خارج از کشور و گفت: آنها تا به حال می خواستم به حضور Papi آب برای مدت زمان طولانی. Nñ اضافه شده با خنده ای که تعداد کمی از شرکت کنندگان در نوزادان تا به حال حتی ظهور در خوراک. بنیانگذاران Bklyn Boihood یک شب زنده داری و فعالیت های گروه و برای دگرباشان جنسی و ترانس مردم رنگ شگفت زده شدند شیمی اتفاق می افتد در نظر جریان از اولین نسخه دیجیتال از شادی یک روز حزب co-میزبانی شده توسط این گروه است. "آن را مانند بهترین AOL عجیب و غریب, سیاه, اتاق چت که ما همه از خواب زمانی که ما جوان" Ryann هلمز یکی از سازمان دهندگان گفت.

این زوم raves گسترش یک داستان طولانی از ضرورت محور تکامل است. مدیسون مور استادیار عجیب و غریب مطالعات در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه تدریس یک کلاس در تاریخ LGBTQ چماقی که همه گیر رسید. دانشجويان نهایی پروژه قرار بود شامل پرتاب یک زندگی واقعی DJ شب; در حال حاضر آن را به تبدیل شدن به یک زوم امر است. "من در تلاش برای استفاده از فضای آنلاین برای آموزش دانش آموزان من که عجیب و غریب شب زنده داری همیشه تا به حال نرم و قابل انعطاف به هوی و هوس از وضعیت" او به من گفت با اشاره به این ترتیب که قبل از Stonewall, گی مردم پیمایش ممنوعیت متقابل پانسمان و هم جنس ، "مردم مانند," خوب, چه می خواهیم انجام دهیم در حال حاضر با آنچه که ما داشته باشد ؟ که اساسا چه خلاقیت از حاشیه به خصوص همواره برای مقابله با است."

"خلاقیت از حاشیه های" یک عبارت کلیدی از مور کتاب افسانه: ظهور, زیبا, عجیب و غریب, فراهم می کند که یک چارچوب مفهومی برای چشم نواز اغلب عجیب و غریب زیبایی از fabulousness. من به او گفتم که من قبلا فکر fabulousness به عنوان چیزی است که مردم نمایش داده شود برای دیگران. در قرنطینه بدون لیر غریبه در پیاده رو می تواند fabulousness رخ می دهد ؟ "این سوال خوبی است" مور گفت. "اگر شما افسانه در خانه آیا کسی مراقبت؟" او در ادامه به توصیف سفید, ران بالا چکمه چکمه های او گاهی اوقات می پوشد در حالی که پخت و پز در قرنطینه. "وجود دارد هیچ کس در اینجا," او گفت:. "من نمی گرفتن عکس برای Instagram. اما من احساس fab در حالی که من ماکارونی. این داشتن که کمی حس شادی است."

انفجار کوچک از شادی و شبیه سازی شده دریافت-togethers تنها می توانید تا کنون ، مور به من گفت که او می تواند احساس "زوم خستگی" تنظیم در. لئو همچنین توصیف خستگی در مورد آنلاین raves او ظهور به. "یکی از چیزهایی که من واقعا دوست دارم در مورد رفتن به یک باشگاه است که شما فقط می توانید از دست دادن خود را," او گفت:, و نه یک امکان در هنگام زوم حزب jumbotron مانند صفحه نمایش اصلی ممکن است تمرکز شما در هر ثانیه است.

تجربه تصویری را می تواند کمتر رضایت بخش برای دی جی ها به عنوان به خوبی. "سکوت است پر سر و صدا," Nñ به من گفت. "بدون جمعیت ... شما باید آمد تا با تمام انرژی که برای خودتان و خودتان." من پرسید که آیا از آن ساخته شده او رویکرد خود را در فرم هنری متفاوت است. "برای من یکی از سخت ترین چیزهایی بود مقايسه مجازی hangouts به آنهایی که فیزیکی که ما استفاده می شود به," او گفت:. "من دستیابی به موفقیت بود که آن را تا کنون به همان, و این همان نیست که ما فقط نیاز به قبول آن را برای آنچه در آن است."


در حالی که partyers را فراموش آنلاین, ویروس است که steamrollering لذت بردن اقتصاد است. بسیاری از دولت ها' بازگشایی برنامه های تعصبی هنر, تفریح و تجمع جرم به مراحل نهایی recovery—مرحله است که ممکن است وارد نمی شود برای تعداد زیادی از ماه. هر چند برخی از ایالت ها و شهرهای اجازه می دهد تا میله به خدمت گرفتن نوشیدنی و یا در عمل تا حد زیادی کاهش می یابد و ظرفیت و در نتیجه درآمد نیست و به احتمال زیاد به اندازه کافی برای پرداخت اجاره و rehire اکثر کارکنان. گذاشته و باشگاه کارکنان چپ تقلا برای زنده ماندن به عنوان مروج عوامل نوازندگان و دیگر شب زنده داری کارگران بودند که مستقل همراه است.

این مشکلات را با ضربه تمام سرگرمی بخش, اما عجیب و غریب, شب زنده داری است که تمایل به لحاظ اقتصادی متزلزل و بدون انجام خیلی نهادی حمایت کرده است دلیلی برای ترس. "میلیونر سالن خوب خواهد شد" مور گفت. "سوال برای من است [درباره] در فضاهای زیرزمینی است که واقعا به سرمایه گذاری نیست در جریان اصلی که اصلا سالن که واقعا تا پاپ هر جا." در حال حاضر نازک شدن صفوف گی میله نازک و حتی بیشتر; سان فرانسیسکو ترین و عجیب و غریب باشگاه گل میخ در حال حاضر اعلام کرد آن را نمی خواهد دوباره در محل فعلی به دلیل رکود اقتصادی است. Bklyn Boihood را در دراز مدت برنامه ریزی شده است برای باز کردن دائمی فضا را برای احزاب—یک هدف اصیل داده در سراسر کشور کمبود سالن است که تهیه کردن به عجیب و غریب مردم دیگر از مردان همجنسگرا—اما همه گیر قطع کرده است بسیاری از این گروه درآمد.

هر چه به شب زنده داری می کند و دوباره آن را به احتمال زیاد نمی خواهد نگاه راه قبل از آن. ماسک, درجه حرارت چک و اجتماعی-فاصله خطوط ممکن است تبدیل به اجباری کارشناسان می گویند. در گرجستان کافه ها و باشگاه ها قادر به بازگشایی در ژوئن 1, اما با تعداد محدودی از کاربران و محدودیت های که در آن نوشیدنی می تواند در خدمت. در کره جنوبی, clubbers, ورود به سیستم حضور خود را با کدهای QR در درب برای کمک به با تماس با ردیابی—نوآوری تا حدودی در پاسخ به مستور عجیب و غریب مردم قبلا قرار دادن جعلی نام در ثبت نام در ورق. در برلین طبقه حزب صحنه برخی از باشگاه ها unfathomably در حال حاضر ممنوعیت رقص و یک بسته از 10 p. m.

هیچ کس با من صحبت کردیم عجیب و غریب در نیویورک به حال یک تصویر روشن از آنچه که آینده خود را می خواهم نگاه, اما بسیاری از ایده ها برای چه به مهمانی ممکن است دوباره. "ما در حال سازگار" Nñ از Papi آب گفت. "اگر آن را معلوم است که همه نیاز به پوشیدن ماسک, ما در حال آماده به درخواست مردم به پوشیدن ماسک. اگر ما به درخواست مردم برای ایستادن شش فوت از هم جدا و ... ما فقط قصد فروش مقدار X بلیط ما باید سعی کنید به فشار از طریق و شادی را به ارمغان بیاورد." ماریا گارسیا, دی جی که شرکت میزبان شادی با Bklyn Boihood به من گفت که او می تواند تصور کاهش ظرفیت در افرادی که در شیفت. دی جی رون مانند جهنم و رایان اسمیت در حال شیفته ایده راه اندازی در گروه پوسته در نیویورک پارک که قطعا یک تغییر در پرنیان از dimly روشن, اتهام جنسی, از نزدیک, چهارم احزاب آنها معمولا پرتاب.

در واقع COVID-19-دوره محدودیت صدا ممکن است ناسازگار با اجازه-شل-و-ارتباط اخلاق عجیب و غریب جمع آوری است. اما در راه اساسی ترین چالش از آشتی ایمنی و لذت است آشنا برای جامعه و مردم. فرهنگ خود را در حال حاضر شده است به شکل یک شیوع بیماری مرگبار: HIV/ایدز است که ادعا زندگی ایجاد شده پایدار تروما و چپ بسیاری از عجیب و غریب مردمی ضعف سيستم ايمنی. آنها نیز در طول سال, جهت یابی چگونه برای محافظت از خود را متحیر بیشتر افسار گسیخته انکلاوها در برابر احتمال داخلی و خارجی سرزنش."وجود دارد بسیاری اتفاق می افتد که در احزاب ما است که برخی به طور منظم راست فرد ممکن است در آمده و شگفت زده برای دیدن, اما در پایان روز, ما همچنین یک حس درست و غلط" لئو اشاره کرد. "این یک رایگان برای همه در این معنا که همه چیز مجاز است. این فقط یک کد های مختلف."

اجرای اقدامات ایمنی نیز ممکن است روشن شدن ماهیت شبانه لذت خود را. چقدر مهم است که بدن نزدیکی بعد از همه ؟ آیا در همه سرگرم کننده دیوانه شش فوت از هم جدا و یا در اغلب خالی محل? پس از آن است که رمز و راز از اینکه مردم می خواهند به بازگشت در همه. نظرسنجی ها نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها خواهد بود و تمایلی به بیرون رفتن به میله, رستوران ها و حوادث دسته جمعی برای ماه حتی پس از همه گیر شده است. به عنوان با بسیاری از تغییرات رفتاری در طول این بحران آن نامشخص است که آیا فعالیت هایی که شده خفه خواهد بود lastingly ننگ به عنوان به طور بالقوه ناسالم و یا سر و صدا پشت در محبوبیت بیشتری نسبت به قبل.

اگر طبقه رقص با انجام گشت هر چند, آن را بی خطر است به شرط این که عجیب و غریب مردمی راه منجر خواهد شد. مور با اشاره به این که اینترنت پر است از الگوهای رفتاری مورد چگونه آنچه که او به نام "post-'رونا با بیحوصلگی حرف زدن" را نگاه کنید. "برای من که فوق العاده است گفتن درباره ارزش است که این فضا باید برای مردم," او گفت:.

پس مور را یکی از queerest همه چیز از همه است که به بحث در مورد رقص به عنوان یک ماده رادیکال اهمیت است. "همه احزاب" او گفت:. "این که آیا آن را یک جشن تولد یا شراب پذیرش و یا یک ساعت یک مبارک و یا یک دیوانه یا یک hip-hop شب همه به نظر می رسد به جلو به فرصت برای, این, وابسته به عشق شهوانی انتشار سرمایهداری. محور لذت واقعا به ارمغان می آورد شما را به خود را در هسته خود و گسیختن سرمایه داری ذهنیت است که شما باید کار تمام وقت و انجام هیچ چیز دیگری."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب